Arama sonuçlarınız

1. buraksanda

KÖFTE beni servera al :D

KÖFTE beni servera al :D
  2. buraksanda

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: Buraksanda *Sadece Gerçek Adınız: Burak *Yaşınız: 18 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Direwolf20,Köfteistköfte,Xeonen,Hypnotizd,Bevolj,KingdaddyDMAC ve Sl1pg8r *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Oynuyorum...
  3. buraksanda

Acaba bizim yaşımızda kaç kişi var? (18+)

Hahaa :) GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  4. buraksanda

Minecraft Technic launcher forge mod loader sorunu

Buyur link https://forum.gamer.com.tr/index.php?threads/165922/ bu konudaki dosyayı indirerek çözüme ulaşabilirsin. HTC One S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. buraksanda

NEI Crafting Problem!

Eski versiyonlarda dizme yoktu 1.4.7 den sonra gelmiş olması lazım HTC One S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. buraksanda

NEI Crafting Problem!

Mod paketi nedir tekkit lite mi GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  7. buraksanda

NEI Crafting Problem!

Versiyon kaynakli HTC One S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. buraksanda

Minecraft Technic launcher forge mod loader sorunu

Hey forumda çözümler mevcut. Önce ara sonra konu aç lütfen. HTC One S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. buraksanda

Error parsing platform response hatası

Cracked olduğu için olabilir. Premiumm ile dene HTC One S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. buraksanda

Technic Launcher Güvenli mi ?

Technicpack.net ten indirmissen sıkıntı olmaz. Güvenle gidebilirsin. Ama cracked launcher için aynı garanti verilemez. HTC One S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. buraksanda

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

*İsim: Burak *Forum Kullanıcı adı:buraksanda *Neden katılmak istiyorsunuz: Minecraft premium hesabım yok :) HTC One S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. buraksanda

Modern House | Mountain Project | Not Finished!

Güzel olmuş fakat evin içinden birkaç kare ekleyebilirsen güzel olur. HTC One S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. buraksanda

Modern House | Mountain Project | Not Finished!

Hmm güzele benziyor. Evin içinden de fotoğraf ekleyebilirsen daha güzel olur. HTC One S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. buraksanda

İyi dedin de burası çocuk parkı mı ? Burada da üyeler mutlaka vardır. Amacım onları görmek zaten. HTC One S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. buraksanda

Merak ettim ve böyle bir konu açıyım dedim.Adım burak ve ben 18 yaşındayım. Benim yaşımda ve benden büyük minecraft oynayan birileri var.Ama sayıları çok değil. O yüzden böyle bir konu açma gereği duydum. 18 + yaşında olan minecraft mensuplarını bu konu altında toplamak istedim. Lütfen konu...
  16. buraksanda

Big dig Missing textures sorunu

Mc patcherı ne için kullanayım? Anlamadım tam olarak ne demek istediğini. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  17. buraksanda

Big dig Missing textures sorunu

Sa arkadaşlar benim bir sorum olacak. Dün arkadaşımla big dig mod paketini oynayalım dedik. Sonra oyunda thermal expansion ingotları ve bazı çiçekler missing textures olarak gözüküyordu. Acaba big dig texture packlerinden birini yüklesem düzelir mi? Yada itemlerin id numaraları ile oynasam...
  18. buraksanda

Hexxit,Big Dig Gibi Modlara Girerken Forge Hatası Çözümü(Eksiksiz Lib Dosyası)

Dün denedim ve sorun yok :-) teşekkürler GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  19. buraksanda

Yerel ağda paylaş??

Arkadaşlar ben şimdi aynı yerel ağda 2 bilgisayara sahip olsam ve tekkit lite'e girince survivalde yerel ağda paylaş desem yanımda tekkit lite oynayan biriside girebilir mi? Bunu merak ediyorum deneme şansım olmadı açıkçası server açmak da istemiyorum. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  20. buraksanda

[İSTEK] Max. 30' lu mod paketi?

Sorun çözüldü konu kilit olsun lütfen GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  21. buraksanda

[İSTEK] Max. 30' lu mod paketi?

Sağol istersen ilk mesajımı bir oku söylediğimi anlamamışsın.Öyle olsa ben direwolf 20 nin packini oynardım. Bilgisayar kasıyor .şu an technic business elite oynuyorum. Mod sayısı düşük bir pack olmalı. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  22. buraksanda

3 Tane Farklı Oyun Çekilişi( Mert'le Oyun Oynuyoruz)

3 ünüde mi? O değil de ben böyle bildiğin kazanmamak için başkalarına yardım ediyorum :) GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  23. buraksanda

İnşallah.Katılan olur ya. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  24. buraksanda

Tamam. Hesap adı: Burak Şanda Url:http://www.youtube.com/channel/UCteicXW7gnO3KzBIiUaUeew