Arama sonuçlarınız

1. Tifanitifa

Haftaya Açılacak Sunucum İçin Alım | 1.7x | PvP | Alımlar

*Ad:Tolgahan *Soyad:Şahin *Discord:erikfilen *MelisBilenler'e Abone Oldunmu:Tanımıyorum *Kendini hazır hissediyormusun:Evet *Sunucumuzda kaç saat aktif olrsun:günlük 3veya4 *Yaş (+18) :18 *Facebook:Tıkla *Skype:Kullanmıyorum
  2. Tifanitifa

ssss

geliyorum şimdi
  3. Tifanitifa

ssss

asdasdassadasasdsa
  4. Tifanitifa

- Guardian FC Mimarını Arıyor. -

Ad:Tolgahan Soyad:Şahin Yaş:18 Wg Rg Bilgin:%75 Bu Kurallardan Hangisine Uymazsın:uyarım uyulmayacak bir kural yok Argo Küfür Kullanımı:nadir
  5. Tifanitifa

KayaNW | OPSkyblock | Faction | Survival / Tüm Oyunlar Sizlerle Aktif Bulunmaktadır

kendimi neden anlatayım sevecen vs mi yazıcam ben görevimi yaparım otururum kendimi anlatmama gerek yok görev adamıyım
  6. Tifanitifa

SquidPvP Yetkililerini Arıyor..

Ad*Tolgahan Soyad: Yaş*:[Sınır Yok]18 Yaptığınız Bir Build Yanda Scoreboardda adınız yazmak şartıyla ve skype ver ordan atarım. yazarsanız kabul edilmeyecektir*:inanmazsan maniascraft diye arat forumda konu benim server kurmuştum zamanında ben yapmıştım bunu.
  7. Tifanitifa

KayaNW | OPSkyblock | Faction | Survival / Tüm Oyunlar Sizlerle Aktif Bulunmaktadır

İSİM :Tolgahan SOY İSİM : Şahin YAŞ :18 YAPTIĞINIZ BİR BUİLD RESMİ [EN AZ 3 TANE ] : HER ALIMA KOŞUYORMUSUNUZ ? : SKYPE :yok OYUNDAKİ İSMİNİZ :erikfilen HANGİ OYUNDA BUİLDER OLACAKSINIZ ? [SKYBLOCK - FACTİON ] :faction BUİLDDE USTAMISINIZ YOKSA 2 3 YILLIKMISINIZ :usta BU İŞLERDE SADECE...
  8. Tifanitifa

DostPvP 7/24 Alımlar İçeride Bu Arada :)

Builder: Oyuncularla Aran:%67 Bizi Neden Seçtin:Denk geldi Wg,We Bilgin:%75 Yapı Şeklin:Medieval Not: Oyundaki ismim erikfilen Bir Yapı Resmi:
  9. Tifanitifa

BubbleMC Builder Alımı !

Ad : Tolgahan Soyad :Şahin Yaş :18 Tecrübe :%100
  10. Tifanitifa

Mod ve Builder

Ad:Tolgahan Yaş:18 Tecbüre:%95 Hangi Yetki:Builder Mod İkiside olur Neden Biz:Öyle Denk Geldi Kendinden Bahset:18 yaşındayım sıkıntıdan minecraft oynamaya geri başladım 10a yakın server açmışlığım vardır build yeteneğim ve bilgim yüksektir. İp: serbest123.aternos.me
  11. Tifanitifa

[MineHEAL] Hayatta Kalma Sunucusu | Mimar aranıyor..

Adınız;Tolgahan * Yaşınız;17 * İletişim Adresiniz (Skype);erikfilenpsd Premium/Crack;crack * World Edit Bilginiz (%);90 * Voxel Sniper Bilginiz (%);0 Hangi Projelere Katıldınız (Sunucu, Harita vs.);Başka kişilerin projelerine katılmadım daha önce , genelde kendi serverimi açarım. * Yapmış...
  12. Tifanitifa

>ExpreBT Builder Alımları / Son 2 Gün !

Ad:Tolgahan Soyad:Şahin Yaş:17 Skype:erikfilenpsd Nerede Yaşıyorsun:Artvin/arhavi Build Bilgin:%90 World Edit,Voxel Sniper Vs Kullanabiliyormusun:we World Edit Voxel Sniper Vs Ne Kadar İyisin ''%'':we %90 Günlük Online Saatin:5veya6 Bize Neden Katılmak İstiyorsun:Denk geldiniz Daha Önce Hangi...
  13. Tifanitifa

Builder ALIMLI SERVER!

Ad:Tolgahan Soyad:Şahin Yaş:17 Komut Bilgin:%90 Facebook Veya Skype:erikfilenpsd
  14. Tifanitifa

ChestCommandGUİ Plugininden Anlayan Biri Lazım Skype T.erikfilen

Skype T.erikfilen başlıktada yazıyor ekle
  15. Tifanitifa

buldum birini kardeş sağool şimdide Mimarisi iyi olan birini arıyom :DGüncel
  16. Tifanitifa

ChestCommandGui Programından Anlıyosan skype ekle T.erikfilen
  17. Tifanitifa

- DarkSilver - <DarkSilver Gücü !>

Ne zaman attım şimdi cevap geliyo server kurdum zaten kb.
  18. Tifanitifa

ManicasCraft[1.7.x] / Faction Wars / Tabela Repair / Reklamci Alim /

Böyle diyorsunuz ama minecraft oynuyan kesimin çoğunluğu çocuk 16 yaşında az insan var böyle yaparsam oyuncu kaybederim şu an tek lapis yyaptım kömürlü yeri ve oyuncu geliyor çok saçma ama oluyor.
  19. Tifanitifa

Lapisi zaten az koyduk gelen oyuncuların isteğine göre ya arttıracaz yada hepten kaldıracaz ama hammaddeyi kaldırmam
  20. Tifanitifa

Hammadde olmayan faction server fikrini ilk sende duyuyorum
  21. Tifanitifa

|| ManicasCraft [1.7.X] Faction Wars || Server IP : 31.214.232.249 Server IP 2 : ManicasCraft.nitrado.net Reklamci Alimi İçin Skype T.erikfilen Yaş 15 veya Üstü Olmalıdır !! Biz Yeni Bir Serveriz Ama Sizin Önerileriniz ve Doğrultunuzda Kurulduğumuz İçin İyi Bir Başlangıç Olacağını Umit...
  22. Tifanitifa

Acil Pluginer Lazım

Chestshopp bugunu düzeltecek birde su warplarda karsına cikiyoya ekran Chest Command GUİ mi ne onu yapamadım onun için