Arama sonuçlarınız

1. alibekir

Nitrado dan sunucu aldım açıldı ama hiçbir şey yapılı değil

Ad:Gökhan Soyad:Bayın Skype(yoksa iletişim kurabileceğimiz biryer):™Gökhan Bayın™ Yaş:15 Ne olmak istediğiniz: Mod Admin build Bildikleriniz nerdeyse her komut Tecrübeleriniz(iş yaptığınız yerler konuyla ilgili) birçok serverda adminlik mod luk ve bilderlik yaptım
  2. alibekir

Nirvana Craft Admin alımları başlamıştır.

Ad:Gökhan Soyad:Bayın Skype(yoksa iletişim kurabileceğimiz biryer):™Gökhan Bayın™ Yaş:15 Ne olmak istediğiniz:Admin Mod Build Bildikleriniz:Nerdeyse tüm komutlar Tecrübeleriniz(iş yaptığınız yerler konuyla ilgili):çok serverda admin ve builderlik yaptım Minecraft Nickname:SimSimsson Kaç yıldır...
  3. alibekir

kardes us plugin versene skype alibekir19991

kardes us plugin versene skype alibekir19991
  4. alibekir

Tekkit lite server 25.218.50.181

Tekkit lite server 25.218.50.181
  5. alibekir

GoldenCraft Açildi Map Hazir Yetkililer Yok İçeri ------>

ad: Alibekir soyad: Yıldırım yas: 15 mc kaç yldir oynuyorsnz: 3 buçuk yıl oldu bilginiz: Gerçekden Bilgiliyim online durabilceginiz saat: kesintisiz 7/24 plugin bilginiz Full we wg bilginiz full oyuncularla alakanız: iyi anlaşırım aslında ama kmsyede hak geçirmem sw adam çekeblrmsnz: çok rahat...
  6. alibekir

Gökhan Bayın

Gökhan Bayın
  7. alibekir

Admin-Builder-Rehber Aranıyor

Ad=Gökhan Soy Ad=Bayın Yaş=15 WE-WG Bilgisi=%99 anlarım Skype=Gökhan Bayın Kaç Yıl Minecraft Oynadınız:3 Ne Olmak İstiyorsunuz=Admin,Mod
  8. alibekir

aga sv ıp verdimi sana arkadaş sv vdsmi ? ıp atsana verdiyse

aga sv ıp verdimi sana arkadaş sv vdsmi ? ıp atsana verdiyse
  9. alibekir

Binalarım

mrb ben builder ariorum vds serverime skype ekle Gökhan Bayın Alibekir Yıldırım oke ekle bizi seni sevdim :D
  10. alibekir

Zombicraf Eğlencenin Tek Adresi

merhaba arkadaşlar mınecraft sv mi istiyorsunuz işte buyrun :D Svmiz survival dır Yeni açılmıştır yani tazedir işte ıp adresimiz: 142.4.58.217:25565 Lütfen gelin ve sv nin tadını çıkarın İşte 1 resim :D gerisi oyunda :D
  11. alibekir

Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Maybys Craft Açildiii

Rocky bn kurmadim ve bili,yomm
  12. alibekir

tüm sorularinizi bana sorun Ling1 k.b yin reload attik
  13. alibekir

acik suannnnnnn
  14. alibekir

Serverimiz Vds olup 1 yıllık parasi yatirilmisdir server 20 30 kisi olunca alim olcakdir Adminlerimiz cok ilgili her sorunuzza cevap verir duzenli olarak event yapilir bu servere bağlanckasiniz warplar: jail hammadde ench market parkur event ve daha çok warp yaiklcak aklima gelen bunlarr...
  15. alibekir

Fightcraft 1 Builder Ve 1 Yardımcı Arıyor...

Adminlik için başvuru yapıyorum; 1-Ad:gökhan 2-Soyad:bayın 3-Yaş:15 4-Skype:Gökhan Bayın 5-Ne kadar minecraft oynamış?:2.5yıl 6-Kaç serverde admin olmuş?:12 7-Online olabildiği süre:7-8 saat Builderlik için başvuru yapıyorum; 1-Ad:Gökhan 2-Soyad:bayın 3-Yaş:15 4-Skype:Gökhan Bayın 5-Ne kadar...
  16. alibekir

Nitradocraft Kapasite:100 7/24 Online Lag 0

builder olabirimm veya moderator saten yaptıklarımı gordukden sonra bni adminliğe bile terfi edersinizz :D Muck
  17. alibekir

Arkadaş Ariyorum Survival

bn olurum kardesim
  18. alibekir

Gelin Map Oynuyak Istedginiz Skyblock Felen

gelin beyler skype ekleyin Alibekir yıldırım
  19. alibekir

Lotrcraft Acildi 22:40 Da Event

ekle adim Ling1 çabuk bka whitelist koymayi biliyonuz
  20. alibekir

kardess ben alibekir olum nerdesin

kardess ben alibekir olum nerdesin