Arama sonuçlarınız

1. U

Minecraft mod paketi 2 - Tam 50 tane mod

abi ellerine sağlık mutant enderman yakıyor :D:D:D
  2. U

bir vidyoda veya vidyo cekmek istiyom oyuncu olurum veye oyuncu alınır

tamam farketmez sen vidyo cekmede vb seyleri biliyonmu
  3. U

bir vidyoda veya vidyo cekmek istiyom oyuncu olurum veye oyuncu alınır

konuda belirtiğim gibi bir vidyoda oyuncu veya oyuncu alınır daha kararlaştırmadım ama oyuncu olmak isterim ve minecraftla ilgili bilgiliyim yorumlarınızı bekliyorum daha cok herobrine ile ilgili film cekmek isterim yada survival cekebiliriz
  4. U

KANAL KURCAM VİDEO YÜKLEYECEK VE BENLE ÇEKECEK ADAM ARANIR

bir vidyoda oynayabilirim biraz bilgiliyim
  5. U

Minecraft Recep İvedik Animasyon

emeğe saygı güzel olmuş:D
  6. U

Technic Cracked Te Crafting Kitap Yapamıyorum

olsa bile nasıl kurulcağını bilmiyorum yardımm
  7. U

Technic Genel Bilgilendirme / Soru Cevap Bölümü

cracked technicte crafting kitabını yapamıyorum sürüm:1.0.1.3 ondan olabilirmi internetten izlediğimde adamlar crackedde kitabı yapıyor ve bide kitapla calışma masasını birleştidinde o calışma masasına bir şey koyduğunda nasıl yapıldığı gösteriliyor bende o calışma masasını yapamıyorum lütfen...
  8. U

Technic Cracked Te Crafting Kitap Yapamıyorum

cracked technicte crafting kitabını yapamıyorum sürüm:1.0.1.3 ondan olabilirmi internetten izlediğimde adamlar crackedde kitabı yapıyor ve bide kitapla calışma masasını birleştidinde o calışma masasına bir şey koyduğunda nasıl yapıldığı gösteriliyor bende o calışma masasını yapamıyorum lütfen...
  9. U

Technic Genel Bilgilendirme / Soru Cevap Bölümü

technicte bütün eşyalar nasıl yapılıyor ben izlediğimde adam crafting book kitabı yapıyor orda bütün her şey yazıyor orda ama ben onu yapamıom kitabı yardım edin
  10. U

Techincle Bir Sorum Var

techincta yogbox modu var orda ailemi ne var onlarla nasıl anlaşabiliyoruz ve nasıl oynanılıyor yardımmm
  11. U

Technic Pack Da Yardim Istiyom Eşya Yapımı Lütfen

beyler technic pack oynuyom eşya ları bilmiyom coğunu neyin ney olduğu belli diğil biri yardim ederse fotoraflı yada link ama neyin ne olduğu ne işe yaradını yazarsanız rica ederim çok teşekkürler
  12. U

Beyler Bayanlar Technic Pack Eşya Yapımı Nasil Yardim

beyler technic pack oynuyom eşya ları bilmiyom coğunu neyin ney olduğu belli diğil biri yardim ederse fotoraflı yada link ama neyin ne olduğu ne işe yaradını yazarsanız rica ederim çok teşekkürler
  13. U

Modlu Minecraft Lazım

icinde birsürü mod olan minecraft linkini verirmisiniz
  14. U

Yardım Crackedte Bir Hata Daha

crackette oyuna giriyom cıkıyom tekrar girdiğimde ise 41 mods hatası veriyor yardım
  15. U

Lütfen Yardım Techinc Pack Ta Update Faild Hatası

hangi bin dosyasını
  16. U

Lütfen Yardım Techinc Pack Ta Update Faild Hatası

:blase: :blase::blase:yardım edin oyunu cracked olarak indirdim oyuna girerken dolyo daha sonra ise update faild hatası veriyor lütfen yardım edin oynamak istiyom:blase::blase::blase: