Arama sonuçlarınız

1. U

Bekliyor ...

Bekliyor ...
  2. U

* Moneycraft * Yetkili, Builder Ve Rehber Alımları Başlamıştır *

* Nick:Ugur * Gerçek ad:Uğur Coşkun * Yaş:17 * Referans(deneyimlerin:(: yaklasik 20 30 serverde admin,builder,mod,rehber oldum * Yaşadığın yer:Eskisehir * Facebook adresin(varsa:( http://www.facebook.com/MsqeaN * Başvuru nedenin:Yetenekliyim Ama bu Yeteneyi Cogu Kisi Kullanmiyor Sansimi Denemek...
  3. U

Lütfen Bakin acil

Bena arkadasim dediki kilica 3 lvl lik enc basiyor savunma 1 geliyor [survivalda] hilesiz ben imkansiz diyorum iddasina girdik 100 tl sine ltfen söyleyin gelirmi gelmezmi dügruyu sogleyin ama :D
  4. U

Şuana Kadar 1.5 Modları Atana Hediye Var

MODLAR HAKKİNDA BİLGİM WAR İSTEYEN ULASSİN SKYPE : UGURVENOM26
  5. U

Yaratık Olma Plugini Kullanımı Kolay

cok saol kardes + beyeni :) cok isime yaradi citten arkadaslari kandiriyorum su baby kodu ile :D
  6. U

İtem Kapatma [Yardim]

ARKADASLAR SERVERİMDE LAVİ,SUYU,ATESİ, VS. SEYLERİ KAPATMAK İSTORUM NASİLOLUCAK LÜTFEN YARDİM :(
  7. U

Ts3 Actim Gelin Konusalim Oynuyalim iste İp: 78.163.7.8

Ts3 Actim Gelin Konusalim Oynuyalim iste İp: 78.163.7.8
  8. U

Ts3 De Konusalim

Merhaba Arkadaslar Ben uğur ts3 ü olan gelsin konusalim ve mc oynuyalim ister ben aciyim [hamacisiz] istersiz acin hamacili hamacisiz fark etmez saten okullardan vakit kalmiyor :) neyse gelen gelsin. TS3 İp : 78.163.7.8 ;)
  9. U

Ayarlı Permissions ve GroupManager

linkler kirik :S
  10. U

<<=AhmetMelihTR Final Türkçe Plugin Paketi @2013=>> |1.6.2 Güncel|

Ellerine saglik önceden cikarttigin pluginleride kullaniyordun bu daha güzel omus :)
  11. U

Herkes Masaüstü Fotoğrafını Çeksin :)

İmza:UğurC. Skype:ugurvenom26
  12. U

S.a mapi yaparim diyorsan gel yapalim ?

S.a mapi yaparim diyorsan gel yapalim ?
  13. U

Hamacili olmiyacak parayla acicam sadece mapi yaparken hamacili acicam ondada pluginler olucak...

Hamacili olmiyacak parayla acicam sadece mapi yaparken hamacili acicam ondada pluginler olucak kolaylik olcak lag da olmicak düzgün bir map lazim bana mesela spawnin yaninda maket onun yanı kurallar v.s
  14. U

Server Yapimindan Anlayan Adam gibi biri lazim server icin map yapicak biri server parasi hazir...

Server Yapimindan Anlayan Adam gibi biri lazim server icin map yapicak biri server parasi hazir 1 kisi alicam en fazla 2.
  15. U

S.a Geceleyiciler ;) Eee Mc oynuyak biri hamaci server acsin skypeden konusak oynuyak ;)

S.a Geceleyiciler ;) Eee Mc oynuyak biri hamaci server acsin skypeden konusak oynuyak ;)
  16. U

# Sirius Craft / Faction Wars - Survivor / Her Cumartesi Vip Ödüller / Parkur / Yarısmalar /

Rehber Başvurusu Adınız:uğur Yaş:16 Nick:ugur Kaç senedir minecraft oynuyorsunuz:4 yil . SiriusCraftta ne zamandır oynuyorsunuz:Fazla olmadi . Günlük online süreniz:Hafta ici en fazla 5 en az 2 saat hafta sonu full online . Karakteristik özellikleriniz:Sabirli,KolayKolay sinirlenmeyen,herseye...
  17. U

CokeCrafT Tek Factions Sever Bu Gelin !!!

S.a Alim warmi ? warsa sole bide skypeden ekliyemedim yasnlismi bilgi ?
  18. U

SözlükCraft Faction Ama Hamachi :(

Ad/Soyad: Uğur Coşkun Daha Önce Hangi Serverda Admin/Builder Oldun: MvCraft,kop-kop Craft, DotsR craft daha war ama hatirlamiyorum Otomatik Kapı Yapabilirmisn ?:Evet Günlük Onkine Saat'in ?:Hafta ici sabah 10-12 arasi aksam 8,9-2,3 e kadar hafta sonu full Yaş ?:16
  19. U

SözlükCraft Faction Ama Hamachi :(

Ag mevcut deyil kardes yeni ag acarmisin ?
  20. U

MinecraftMt2

Burdan Soleye bilirsin
  21. U

GazerCraft - 91.121.60.20 Iyi Oyunlar .

güzel !
  22. U

MinecraftMt2

tm
  23. U

MinecraftMt2

Tm gelebilirsin Herzaman Bekleriz yani
  24. U

MinecraftMt2

baslangic 55 emek ve zor birlesimi server 99 lvl bitis özel kasilma yerleri vs. ama 250 lvl bitis yapicaz onu ;)