Arama sonuçlarınız

1. C

ErenCRaft 1.1 - Make by Echo56

herkese merhaba bugün sizlere ErenCRaft mod paketinin son sürümünü sunuyorum... (+) Eklentiler: Shaders Optifine Musiccraft Metallurgy HarvestCraft TConstruct DartCraft BuildCraft TrapCraft Link: https://www.dropbox.com/s/041dvcth4iddcdh/ErenCRaft 1.1.rar Shaders pack...
  2. C

Blue Tecnich - make by Echo56

herkese merhaba bugün sizlere Echo56 isimli oyuncunun yaptığı yeni bir mod paketi ile karşınızdayım... modpack daha yapım aşamasında o yüzden bazı önemli modlar vb. şeyler yok onlar ilerleyen sürümlerinde eklenecek Blue Tecnich - alpha %85 tecnich %5 keşif %10 macera not: modpack 1.6.2 sürümü...
  3. C

ErenCRaft 1.0 - make by Echo56

herkese merhaba bu gün sizlere Echo56 isimli oyuncunun yaptığı küçük bir modpack'i sunuyorum... %0 tecnich %90 macera %10 korku modları keşif edin... ErenCRaft'ın yeni sürümleri çıktıkça sizlere ilkin ben ulaştıracam. isteniğiniz başka bir mod veya söylemek istediğiniz herhangibi bir şey...
  4. C

Testere 2 (saw 2) mapi tamamdır :D

herkeze merhaba saw 2 'yi yaptım bu sefer ankette hazır :D önce mediafire link isteyen biri olmuştu mediafire link atamadım ama gene dosya tc ile map sizin elinizde :D neyse işte link gene foto yok çünkü gecenin bi yarısı yaptım mapi o yüzden biraz kısa oldu. neyse ahanda...
  5. C

Testere (Saw) map'i yaptım umarım beyenirsiniz

herkeze merhaba başlıkta'da gördüğünüz gibi bir map yaptım. ilk mapim olduğu için kötü olabilir bide biraz kısa ama değerlendirir'seniz mutlu olurum işte link:http:http://www.dosya.tc/server14/YEXwU5/saw.rar.html
  6. C

yardım edin !! modlara texture pack lazım :D

herkeze merhaba başlıktada dediğim gibi modlara texture pack lazım. ben araştırdım ama bulamadım belki burda bilen birileri vardır diye geldim neyse modlar: ugocraft bibliocraft ninjamod barrels industrailcraft 2 iron chest redstone handgun parachute tconsturct team fortess teleporter...
  7. C

lütfen yardım (mod hatası)

beyler NEI yükledim (Not Enough Items) her şeyi denedim ama yana görülen itemleri felan göstermiyo foto:
  8. C

kısa ve öz bir red stone (kızıl taş) rehberi

çok lafa gerek yok handa dosya
  9. C

zor oyun hayatta kalmayı bilenlere :)

evet beyler tamamen el yapımı olan yani ne world edit nede proglamla yapılmamış olan bir boss fight yaptım daha öncede yapmıştım ama çok beyeni alamadı neyse. bu mapi 6 kişiye kadar oynaya bilirsiniz. eğer arkadaşlarınızla oynayacaksanız gamemode 0 (sıfır olacak) animal spawn false monster...
  10. C

yaptığım bir kaç skin o kadar :)

arkadaşlar canım sıkıldı 1 skin yaptım ve devamını getirdim işte o skinler
  11. C

survival oynarken yapabileceğiniz 5 kolay ev

direk link http://www.dosya.tc/server2/ONhpFI/survivaldayapilmasikolayevler.rar.html
  12. C

acil mod yardımı !!!

beyler ben bi modpack yapmaya başladım ve son bir mod kaldı. hani tecnich'te ve tekkit te olan ''emc'' olan modun ismini sölermisiniz. lütfen örnek: 1 odunun 10 emc si felan yazar hani. lütfen yardım edin
  13. C

Technic Pack Hatası !!!

arkadaşlar pc ye technic kurdum ama bu hatayı veriyo arkadaşlar lütfen yardım edin acil D:
  14. C

Whiter Boss !!!

arkadaşlar 1.4.6 whiter boss map yaptım umarım hoşunuza gider. devam etmemi isterseniz ankete evet diyin. şimdiden teşekkürler. işte link birde http://s2.dosya.tc/server24/kjHcRA/boss.rar.html
  15. C

1.4.6 Mod Lazım Acil !!!!!!!!!!

merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki minecrafta 1.4.6 çıktı bende mod arayışına başladım. ama bulamadım belki siz bulursunuz yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  16. C

1.4.5 Solar Survival Isteyen Içeri

arkadaşlar aradım araştırdım sordum soruşturdum :D ve 1.4.5 solar survival buldum. işte solar survival bir iki hata olabilir. not mapi ben yaptım daha doğrusu mapi düzelltim. yorumları bekliyorum.
  17. C

1.4.5 Sw Açtım Gire Bilirsiniz

arkadaşlar 1.4.5 sw açmıştım sw ler dolu olduğu için 2 sw daha açtım ağ adları: basıkcraft1 basıkcraft2 basıkcraft3 basıkcraft4 basıkcraft5 şifre: 123 (hepsi aynı şifre) ip:25.65.142.114
  18. C

1.4.5 Mod Lazım Yardım Edin !!!!!!!!!!!!

skyz dosyası olarak 1.4.5 mod lazım link atarmısınız şimdiden sağolun
  19. C

Hamachi Server Açtım Konusunu Yazıyom

arkadaşlar basıkcrafttı bnim yaptığım bir serverdır. bu sw nin mapini 3-4 kere değiştirdim. sonra arkadaşımla yeni bir mapta arena yaptık.her çarşamba onu açacağım.neyse girmek isteyenler için ip:25.65.142.114 şifre:123 (hepsinde aynı) ağ adları: basıkcraft1 basıkcraf2 basıkcraft3 yakında...
  20. C

Kafasi Geniş Olmuş Sanki :d

deneyimsiz genetiyi bozuk creeper :D
  21. C

Skinler Tap Taze :d

baştan söliyeyim skinleri ben yapmadım sitelerden buldum. sizede tavsiye ederim. işte o skinler
  22. C

Minecraft 1.4.5 Hamachi Server Açıldı!!!

hepinize merhaba yeni hamachi server kurdum. 5 kişilik. !!!! sıfır survival keyfi !!!! ağ adları: basıkcraft1 basıkcraft2 basıkcraft3 şifre:123 (hepsinde aynı) ip:25.65.142.114