Arama sonuçlarınız

1. U

[Soru] Kazananı Belirleme

:d
  2. U

(Soru) Kodun Neresi Hatalı?

ne hatası veriyor sen onu söyle ilk önce
  3. U

güzel fikir ama benim anlatmak istediğim bu değil benim anlatmak istediğin son kalan kişinin kazanması
  4. U

Allahım bi kişi daha bilmiyosanız susun
  5. U

[Soru]Kazananı Belirleme

tamam benim sorunum da o zaten onu nasıl yapıcam
  6. U

ben onları biliyorum öyle değil mesela şöyle düşünün tnt run oyununu herkes bilir orada sona kalan kazanıyordu işte ben bu sistemi nasıl modsuz ve pluginsiz yaparım onu soruyorum hee bu arada yukarıdaki sadece bir örnek
  7. U

[Soru]Kazananı Belirleme

hey biri cevaplaın artık yeter
  8. U

yav yeter akance öbür konudada aynısını yaptın bilmiyosan sus ben sana ondan bahsetmiyom 100 oldu yeter ben şundan bahseiyom mesela oyunda beş kişi var 4 ü öldü o son kalan kişinin kazandığını nasıl anlıyoruz
  9. U

Merhaba arkadaşlar ben bir harita hazırlıyorum da bu haritada kazananı belirlemek için bir sistem yapıcam ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. mesela şöyle düşünün tnt run oyununu herkes bilir orada sona kalan kazanıyordu işte ben bu sistemi nasıl modsuz ve pluginsiz...
  10. U

[Soru]Kazananı Belirleme

git burdan başka kimse yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  11. U

[Soru]Kazananı Belirleme

adam haklı beylerhey bir kişi yokmu şunu cevaplıcak
  12. U

[Soru]Kazananı Belirleme

peki ya nasıl
  13. U

[Soru]Kazananı Belirleme

hayır ya öyle değil mesela 5 kişi var haritada onların 4ü öldü 1 kişi kaldı onun kazandığını nasıl belirliyeceğiz
  14. U

[Soru]Kazananı Belirleme

tamamda mesela 5 kişi arasından nasıl belirlenecek onu soruyorum ben
  15. U

[Soru]Kazananı Belirleme

Merhaba arkadaşlar ben bir harita hazırlıyorum da bu haritada kazananı belirlemek için bir sistem yapıcam ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  16. U

Minecraft Minigames Tanıtımları

atarım yaniama kanalda şu an 7 video var bakarsan sevinirimgüncel
  17. U

Minecraft Minigames Tanıtımları Yapıyorum

Merhabalar arkadaşlar ben Emircan bu kanalda her gün en az bir video bulacaksınız hergün farklı minigames tanıtımları yapıyorum. https://www.youtube.com/channel/UCdzZoHoCtiF7Taq4zOUwOAw Bu güne özel iki video attım. Videoları beğenmeyi...
  18. U

abone oldun mu yani
  19. U

nasıl yani zaten daha bir sürü çektiğim video var yani zaten yeni bir kanal bir sürü değişik minigames gelecek şu anlık herkesin bildiği minigameleri tanıtıyorum yani daha farklı minigameler gelecek kanala şu an bir bakarsan görürsün
  20. U

zaten öyle başka minigames yok bu arada abone olursan sevinirim
  21. U

Merhabalar arkadaşlar ben Emircan bu kanalda her gün en az bir video bulacaksınız hergün farklı minigames tanıtımları yapıyorum. https://www.youtube.com/channel/UCdzZoHoCtiF7Taq4zOUwOAw Videoları beğenmeyi unutmayın
  22. U

Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

Bence çok haklısın hiç bu yönüyle düşünmemiştim.O zaman minecraft bizi daha çok para harcamaya teşvik ediyor.Konuda da bahsedildiği gibi daha çok para harcamayı engellemiyecek miydi bu sistem şimdi burda bi karışıklık var.Eğer sitemi böyle yapacaksa biz o zaman daha fazla para harcayacağız...
  23. U

Titanfall Plugin

zaten ingilizler bunu yaptı hatta ben bi server da gördüm google da aratın çıkar serverın ismi the chunk network minigame in ismi ironfall