Arama sonuçlarınız

1. enesefe14

BlueBuildTeam - Türk Mimari Builder Ekibi ( Alimlar Devam Ediyor)

Ad: Enes efe Yaş: 17 Skype: Enesefe14 Mimari Becerisi: İyi Mimari Bilgisi: Güzel Mimariye yetecek kadar komut bilgisi: bütün we komutlarını wg komutlarını biliyorum Online Süresi: Akşam 7 den işten çıktığımda gelebiliyorum Ne zamandan beri oynuyorsunuz: 3.5 senedir Neden Biz: Bilmiyorum...
  2. enesefe14

KuzeyHolmes Yeni Açıldı Alımları ile Sizlerle

Skype Enesefe14 Wg Bilgin : Çok iyi Set Bilgin :çok iyi Kaç Yıldır Mc oysnuyorsun ? Eğer Serverlerde Builder olduysan bir kaç resim Öylesine yaptığım 1 kaç ev
  3. enesefe14

Builder veya Admin arayanlar buraya

evet kardeşim bitti
  4. enesefe14

Builder veya Admin arayanlar buraya

Merhaba arkadaşlar 3.5 yıldır minecraft oynuyorum buna karşılık builderlik tecrüben bence baya bi arttı serverine builder veya moderator e ihtiyacı olan birsisi varsa bana skype dan ulaşablir Skype : Enesefe14 Ad : Enes Bildiğim pluginler : Neredeyse her türlü plugini bilirim Yaş : 17...
  5. enesefe14

Coca Cola Kirmizi Kasa Kod Paylaşımı

merhaba arkadaşlar coca cola nın kaplarının altındaki kodlara ihtiyacım var gönderirseniz sevinirim lazım olan arkadaşlar için ilk başlangıcı ben yapayım eğer sizdede varsa lütfen gönderin cx7jlw7p konu yanlış yerdeyse özür dilerim
  6. enesefe14

Kanalıma Abone Olan Ilk 20 Kişiye Dota 2 Beta Hediye

çok saçma abone olcan sonra kodu vercek tekrar aboneliği kaldırcan bence böyle yapma :)
  7. enesefe14

Rpgmovie Terraria Sunucusu [no Hamacgi Vds]

servere daha girmedim ama oyun için çok saol
  8. enesefe14

Diamodscraft Açildi 60 Kisilik 7/24 Vps

çok güzel bir server lagsiz ve eylenceli 1 kaç eksik var ama hemen yapılıyoor iyi oyunlar LÜTFEN OYUNA GİRDİGİNİZDE ASFAS ÇAGİRDİ DİYİN;) gelin ip: DiamonDSCraft.servegame.com
  9. enesefe14

7/24 Serverimize Pluginci Arıyoruz!!!!

kardeşim bak yeni konu açtım ordan ip ve skype ver lütfen
  10. enesefe14

7/24 Serverimize Pluginci Arıyoruz!!!!

kardeşim skype vereyim pluginleri at dosyalarıyla birlikte ayarlayıp vereyim sana