Arama sonuçlarınız

1. O

Mojang Napiyorsun sen ya?

Öncelikle mojang hizli cevap veriyor onu anladım ^^ ve sorunum ülkemizde minecraft'ın yasaklanması imiş. Bana acikça eğer statik ip kullaniyor isem vpn kullanmamı söylediler ve evet vpn ile denedikten sonra rahatlikla girdim hesabıma.
  2. O

Mojang Napiyorsun sen ya?

Biraz önce minecraft hesabıma girerken baktım ki sifre kabul etmiyor. Unutmuşum diye sıfırladım şifreyi (hayır hesap calinmamiş mail adresine sıfırlama geliyor.) fakat sıfırladıgım şifre ile bile denesem girmiyor. "Invalid email address or password." diyor. Neden diyor ki? Ve oyunu satın aldım...
  3. O

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Ad Soyad:Necati Şenel Kullanıcı Adı: Shi0d3SkI2l Yaş:16 Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları:MysticCraft(Alman modlu rpg serveri) Naruto'da Güncelliğin:İlk sezondan beri izliyorum.Her hafta güncel olarak izlerim. Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun:Alpha 1.8'den beri.
  4. O

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Başvurumu gönderdim ash_askn buildi varsa tadindan yenmez :)
  5. O

FTB'yle İlgili Bir Hata !

Oyun acilirken biraz fazla ram ister bilgisarayin 64 bitse ve 4 gb ve üstü ram varsa 3 gb ver gitsin.Tabi 32 bitte acilir 1,5gb la ama bir yil sürebilir acilmasi :=) Ve gerekli java argümenlerini girdiğinden emin ol. JVM Argümanları: -Xmx2G -XX:MaxPermSize=256m -XX:+UseConcMarkSweepGC...
  6. O

crash yardım

Zaten mantle(TC core'u) demiş bu bir crash degil bunu rapor etmeyin.Diyorki : Unsupported mods in environment: optifine Desteklenmeyen mod = optifine kaldirinca düzelir.
  7. O

Tekkit Dünya Açılmıyor

Dünyan acilmiyorsa crash reportunu atarsan çözebilirim.
  8. O

Teknik bi paket arıyorum !

Tekkit classic derim :=
  9. O

Computer Craft Kod Çekme[Pastebin]

Farketmişşinizdir computer craft Copy/Paste'yi kabul etmiyor fakat kod çekmenin bir yolu var.Kodunuzu ilk pastebin'e yükleyin.Sonrasinda pastebin md5 linkini alip(zatne direk veriyor).Advanced Computer'imize geçiyoruz(sadece cogu kodlar advanced'ta calisiyor). İlk olarak rom'unuz varsa...
  10. O

Minecraft 230 tane mod var mı arkadaşlar?

DNS Tech pack öneririm tam sana göre Büyü + Teknik modlarin karisimi (Greg Tech eklenebilir bir addon eklersen baya bi iyi olur :) ) Bilgisarayin yeni olsa bile 3-5 GB Ram vermekte fayda var 2 gb dayanmayabilir sadece acilirken bu 3-5 GB'i kullaniyor acildiktan sonra 1,5'u gecmiyor.MC oynarken...
  11. O

Crash ID Çakışması Yok

Çok bilmissin bilmiyorduk forge zaten en günceli + java 8'de forge çalışmıyor.Ve sorunun sebebi bskprscore muş onu çözdüm.
  12. O

Otomatik mod indirmek için site arıyorsanız burada!

Kendince post kasmaya çalışıyor :(
  13. O

Crash ID Çakışması Yok

---- Minecraft Crash Report ---- // Don't be sad, have a hug! <3 Time: 7/9/14 4:54 PM Description: Initializing game java.lang.NullPointerException: Initializing game at cpw.mods.fml.common.Loader.preinitializeMods(Loader.java:506) at...
  14. O

YolluCraft Tırt Edition

Railcraft'la ilgili çok güzel bir mod pack beğendim :)
  15. O

Ares Craft 7/24 Online 1.5.2

İP Ares CRaft 6 Gb Ram 200 Kişi Kapasite 0 Lag +50 Plugin Yeterli Kadro Küfürsüz Oyun Paha biçilemez Oyuncular Normal Serverlden Farklı Pluginler Ucuz Vip Ler Ultra Vip 15 TL Normal Vip 10 TL Alttaki Sitelerde Oy Vermeyi unutmayın .
  16. O

İP Ares CRaft 6 Gb Ram 200 Kişi Kapasite 0 Lag +50 Plugin Yeterli Kadro Küfürsüz Oyun Paha biçilemez Oyuncular Normal Serverlden Farklı Pluginler Ucuz Vip Ler Ultra Vip 15 TL Normal Vip 10 TL Alttaki Sitelerde Oy Vermeyi unutmayın .
  17. O

18. O

Ares CRaft 3 rehber 1 builder alimi

IP : Arescraft.minecraft.to 3 Builder 1 REhber alimi var SErverden Katilmak istiyorum yazin adinizi yazip random.org dan rasgele seçicem eger builder görevini iyi yapamazsa yenisini seçicem . 20.07.13 Saat 21:00 da biter . Ares CRaft 6 Gb Ram 200 Kişi Kapasite 0 Lag +50 Plugin Yeterli Kadro...
  19. O

IP : Arescraft.minecraft.to 3 Builder 1 REhber alimi var SErverden Katilmak istiyorum yazin adinizi yazip random.org dan rasgele seçicem eger builder görevini iyi yapamazsa yenisini seçicem . 20.07.13 Saat 21:00 da biter . Ares CRaft 6 Gb Ram 200 Kişi Kapasite 0 Lag +50 Plugin Yeterli Kadro...
  20. O

21. O

IP : Arescraft.minecraft.to 3 Builder 1 REhber alimi var SErverden Katilmak istiyorum yazin adinizi yazip random.org dan rasgele seçicem eger builder görevini iyi yapamazsa yenisini seçicem . 20.07.13 Saat 21:00 da biter . Ares CRaft 6 Gb Ram 50 Kişi Kapasite 0 Lag +50 Plugin Yeterli Kadro...
  22. O

IP : Arescraft.minecraft.to 3 Builder 1 REhber alimi var SErverden Katilmak istiyorum yazin adinizi yazip random.org dan rasgele seçicem eger builder görevini iyi yapamazsa yenisini seçicem . 20.07.13 Saat 21:00 da biter . Ares CRaft 6 Gb Ram 50 Kişi Kapasite 0 Lag +50 Plugin Yeterli Kadro...
  23. O