Arama sonuçlarınız

1. B

Hexxit Serverim Var Oynayacak Gelsin

Hexxit serverim var oynayacak gelsin ! [skype mikrofon ve hamachi şart] Bu özelliklere Uyan Arkadaşlar ekleyin Skype:Murat Şamil İlhan[resim yok] NOT:LÜTFEN BU[SKYPE MİCİ VE HAMACHİSİ OLMAYAN ARKADAS EKLEMESİN] [SADECE 1 KİŞİLİK YER VAR O YUZDEN ACELE EDİN]
  2. B

Hexxit Serverim Var Oynayacak Gelsin

Hexxit serverim var oynayacak gelsin ! [skype mikrofon ve hamachi şart] Bu özelliklere Uyan Arkadaşlar ekleyin Skype:Murat Şamil İlhan[resim yok] NOT:LÜTFEN BU[SKYPE MİCİ VE HAMACHİSİ OLMAYAN ARKADAS EKLEMESİN] [SADECE 1 KİŞİLİK YER VAR O YUZDEN ACELE EDİN]
  3. B

WonPlayers play.wonplayers.com HUB Minecraft Premium Çekilişli

Beyler 10 yaşındasin diyen daha sütünü içmemiş belli adamlara laf sayiyor adamlar güvenli bir oyun olsun die site kaydini koymuşlar reklam kötü olabilir ama daha kayit olmayan adam gelmiş burda laf atior !
  4. B

¦¦ LarryCraft ¦¦ Bir Hub Server ¦¦ Sizde Katılın ¦¦

23.12.2013 ama server acik deil ?
  5. B

|| lyracraft.nitrado.net || LyraCraft//Skyblock !

Beyler sw süper skyblock harika ya pluginler editlenmis süper girin bi tek siz eksiksiniz ya ben oyundan:pokerfacejm
  6. B

VegasCraft 1.6.2 Hub Server

server kapali
  7. B

Arkadaşlar Yardım Gir İçeri PLease

ya ben oyuna yazmışımda arkadaşlar pardon servere ekleyen diyecektim server plugini bu dedigim bazi esyalardan craft yapilior mesela mob yumurtasi filan örnek veriyorum tek bu değil :D
  8. B

Arkadaşlar Yardım Gir İçeri PLease

arkadaşlar şu hani oyuna yeni craftlar ekleyen plugin varya o pluginin linkini bana bi atarmsınız rica etsem olmadı ismide olur
  9. B

%100 Survival Server | 1.6.2

acele la patladim bea :D :esnemek:
  10. B

%100 Survival Server | 1.6.2

saat 22:35 sw acık deil O_o
  11. B

ODessa Craftr / Gemi&Kale Savalari

AD:Murat Şamil Soyad:İlhan Yaş:16 Nick:YeaImJosh
  12. B

Arkadaşlar Lütfen Yardım [gir içeri]

Arkadaşlar bana mineraft 1.5.2 için mobilya modu olması lazım şu ikisini kullanıyorum ama sıkılıdım:Jimmy's Furniture, ve adı tam belli olmayan bir mobilya modu var ama bunlardan sıkıldım Sizden ricam başka biliyorsanız link bırakırmısınız.
  13. B

Emreoyunda - Minecraft Survival İlk Gün

çok süper tebrik ediyorum yanlız itemlerini taştan yapsan daha iyi olabilirdi
  14. B

Hilesiz En Baştan Minecraft

bir ağ daha açarmısın lütfen
  15. B

[istek] Çok Oyuncusu Olan Adam Akıllı Bir Skyblock Server Aranır.

benide eklemenizi rica ederim elimden gelen her yardımı yaparım
  16. B

hamachi sw ni söylersen gelirim kardeşim

hamachi sw ni söylersen gelirim kardeşim