Arama sonuçlarınız

1. H

MineCraft Adventure Map (2 Stage - Easy)

Öncellikle Merhaba, Bugün sizlerle ekibim "WeAreOnly" ile yaptığım mapi sunacağım, tabi 2 Aşamalı bir map, eğer çok beğeni gelirse mapi uzatacağım ve ekibe 2-3 kişi daha alacağım... Indirme Linki: http://rapidshare.com/files/1833841595/Adventure-x4-WeAreOnly.rar
  2. H

[istek] Worldedit Ve Worldguard [1.4.6]

Mümkünse Nasıl Yükleyeceğimide yazsın, genellikle indirdiklerim Java ile ilgili bir hata veriyor, Silme dışında hiçbiri yapılmıyor...
  3. H

Hummerhart - Minecraft Komedi (faillerde Var)

Geçen Yaptığım videoyu kimse görmeden kaldırılmıştı... :mad: bende Tekrar yayınlayim dedim, ve Fail Videosuda içinde olarak........ Komedi Failler...
  4. H

Biraz Da Gülelim

Arkadaşlarımla yaptığım Acemi bir Video, Umarım Beğenirsiniz
  5. H

Red Stone!

Bu Serveri, Red Stone yeteneklerinizi geliştirmek için açtım, Makineler fln yaparsınız, geliştirirsiniz, bilmediklerinizi birbirinize sorarsınız. Kısaca Bilgilerinizi Pekiştirmek için açtım bu serveri HummerHartileRS 123 Skype (Şart, ve mikrofon gerekli) captain.hummerhart
  6. H

Benle Survival Oynayacak Skype' Li 4 Arkadaş Aranıyor

Son ekibden ayrılalı 1 hafta yeni oluyor, ve öncellikle Kerem abi ve Tolga' yı çok özlüyorum, Eğer bu konuya bakarlarsa lütfen benle tekrar iletşime geçmenizi rica ediyorum. Neyse, Ben Bir Server açtım ve benle MineCraft oynayacak mikrofonlu 4 kişi aranıyor. Skype: captain.hummerhart Hamachi...
  7. H

Sadece Survival

Modsuz - Normal Survival oynayacaklar skype: captain.hummerhart Ekleyin oynayalım son 3 kişi! (Not: Mikrofon lazımdır)
  8. H

Minecraft Survival Oynicak 3 Kişi (skype' Li)

Serveri ben kurdum, Skype' Ye ekleyin modsuz survival oynicaklar Not: Mikrofon olsa iyi olur Skype: captain.hummerhart
  9. H

Modsuz Survival Oynayacaklar Gelsin

Öncelikle Skype şart (Mikrofon Zorunludur) Hamachi Ağı: Kaganileminecraft Şifre: 123 Skype: captain.hummerhart