Arama sonuçlarınız

1. AtaSariboga

Minecraft Al Capone Cadillac Yapımı

Bu videoda çok basit ama hoş görünen al capone cadillac yapımını gösteriyoruz.
  2. AtaSariboga

Minecraftta Basit Kamyonet Yapımı

Minecraftta basit ve gerçekten hoş görünen bir kamyonet yapımının videosunu sizlere sunuyorum. Video öğretici olduğundan rehber ve kılavuzlar bölümüne açtım eğer yanlış yere açtıysam taşıyabilirsiniz.
  3. AtaSariboga

İlk Gün İçin Yapılabilecek Hoş Görünümlü Basit Ev

Oyundaki ilk gününüzde yapılabilecek güzel ve pratik bir ev yapımını sunduk. Videoyu 720p'de izlemenizi tavsiye ederiz.
  4. AtaSariboga

SinsCraft 1.8.x %50 Faction %50 Survival Twitch Sunucusu [199.187.123.118:25716]

IP ADRESI: 199.187.123.118:25716 [Online] Karlos Sins Öncelikle şunu belirtmek isterimki bu sunucu bir twitch sunucusudur. Karlos Sins adlı twitch yayıncısı tarafından açılmıştır ve amaç sadece eğlencedir. Sunucu farklı düşünülerek açıldı, bu farklılık sunucunun biraz daha eğlenceli ve zor...
  5. AtaSariboga

Sunucumda hiçbir işlem yapamıyorum (Komut giremiyorum, bir şey kıramıyorum.)

Evet problemim bu Nitradonun hazır plugin paketini indirdim Spigot için oyuna girdim kendime konsoldan op verdim ama ne blok ne çim hiçbir şey kıramıyorum. Ayriyeten hiçbir komut da yazılmıyor (warp,kit benzeri) kısacası en ufak bir şey yapılmıyor. Essentials ile ilgili olduğunu düşünüyorum...
  6. AtaSariboga

Proxy Algılandı - Hata olabilir modeminizi resetleyin [YARDIM]

Arkadaşlarla aynı internet üzerinden bir servere girmeye çalıştık ben kayıt olabildim arkadaşlar girmeye çalıştığında "Proxy Algılandı - Hata olabilir modeminizi resetleyin"hatasını aldılar şimdi bende hesabıma giremiyorum aynı hata banada oldu modeme reset attım düzelmedi çözümünü bilen varsa...
  7. AtaSariboga

Selll hand ayarları ile ilgili Acil yardım

Merhaba ben oyunculara sell hand komutunu aktif hale getirdim fakat bazı itemelri sell hand komutuyla satarken çoğunu ise satmıyor yazdığı uyarı ise şu: That item cannot be sold to the server. Ben bu satılmayan itemleri satılması için nasıl ekleyebilirim ? Acil yardım şimdiden çok teşekkür...
  8. AtaSariboga

LionCraft 1.7.2 | PvP-Factions-Arena | Macera Başlıyor... | 31.210.117.204

[SUNUCU BAKIMDADIR] LionCraft 1.7.2 Professionel Faction Wars IP ADRESLERİMİZ: 31.210.117.204 [ONLİNE] Sunucu Adı : LionCraft Sunucu ip : 31.210.117.204 Sunucu Sürümümüz 1.7.2 dir. Sunucumuzun amacı oyunculara en zevkli faction-pvp tadını tattırabilmektir. Sunucumuzda 25 adet warp...
  9. AtaSariboga

Special Online Serverimize 4 Rehber Aranıyor...

Arkadaşlar serverimize ilgili,komutlardan anlayan,dikkatli ve adaletli rehberler aranıyor BAŞVURU FORMU: Ad: Oyundaki Nick: Bu işi daha önce yaptınmı: Başarılı olabiliceğine inanıyormusun: Yaş: Skype(zorunlu): Evet rehber adayları formlarını doldurup konu altına mesaj yazarlarsa sevinirim...
  10. AtaSariboga

Yıldız Savaşları RPG Sunucu İçin Usta Pluginer Alınıcak!!

Başlıktada belirttiğim gibi star wars yani yıldız savaşları rpg server açmayı düşünüyorum sitler,cedaylar,diroitler ve storm trooperlar bunlar ırklar olucak aynı ırktakiler birbirine vurmamalı ve bi kaç düzenleme daha yapabilicek usta bi pluginer arıyorum adaylar için form: Ad: Yaş[en düşük...
  11. AtaSariboga

More Explosives Mod 1.6.2

Evet Arkadaşlar Bu modun 1.6.2 versiyonu daha bu sabah çıktı bayadır bekliyordum sizinlede paylaşmak istedim :).Bu mod oyuna çeşitli tnt'ler mayın ve roketler ekler bu roketleri x ve z koordinatlarını yazarak istediğiniz yere gönderebilirsiniz el bombası vb. her türlü patlayıcı bulunmakta çok...
  12. AtaSariboga

Shape Shifter Z Mod 1.6.2

SHAPE SHİFTER Z MOD 1.6.2 ------------------------------------ Bu modda çeşitli moblara dönüşüp onların özelliklerini kullanabiliyoruz örneğin ghast'a dönüşüp ateş topu fırlatabiliyoruz,cadıya dönüşüp hasar iksiri atabiliyoruz kısacası minecrafttaki tüm moblara dönüşebiliyoruz 1.6.2...
  13. AtaSariboga

RedStone Handguns Mod 1.6.2

RedStone Handguns Mod 1.6.2 --------------------------------------- Bu modumuzda redstone,taş,toprak ve lapis le çalışan silahlar bulunmaktadır.Silahlarda launcher minigun vb. silahlar vardır eğlenceli ve güzel bi moddur denemenizi tavsiye ederim :) Video: Video2: Video3...
  14. AtaSariboga

Nyan Cat Mod 1.4.7

zaten modun adı belli arkadaşlar olmassa video koyuyorum zaten bakarsınız nyan cat e biniyorsunuz ve uçuyorsunuz arkasından gökkuşağı çıkarıyor falan filan güzel yani VİDEO: VİDEO: Kurulum:Setuplıdır setupı açıyorsunuz install basıyorsunuz önünüze gelen kutudaki soruya hayır diyorsunuz...
  15. AtaSariboga

Mob Amputation Mod 1.4.7

Modu kısaca tanıtıyim arkadaşlar mobların örnek veriyorum bi zombiye kılıçla vurduğunuzda kolu kesilip yere düşücek sonra kafası sırayla heryeri dökülücek yani :D eğlenceli bir mod VİDEO: VİDEO: Kurulum: Setuplıdır setupı açıyorsunuz install butonuna basıyorsunuz size bir soru sorucak hayır...
  16. AtaSariboga

Super Heroes Mod 1.4.7

başlıktanda anlaşıldığı gibi marvelin süper kahramanlarına dönüşebilirsiniz hulk ironman thor kaptan amerika ve daha fazlası kısacası güzel bir mod ve her karakterin kendine has bir özelliği vardır ben en çok ironmanı severim iyi eğlenceler :) VİDEO: VİDEO: VİDEO: VİDEO: Kurulum:Öncelikle...
  17. AtaSariboga

Gulliver Mod 1.4.7

Evet arkadaşlar benim en sevdiğim mod budur gulliver mod kendinizi veya mobları hayvanları büyültüp küçültmenize yarar çok güzel ve eğlenceli bir moddur kendinizi karınca kadar veya dev kadar yapabilirsiniz tek sorun bu modla başka modu aynı anda çalıştıramassınız tek bunun yüklü olması gerekir...
  18. AtaSariboga

Slenderman Mod 1.4.7

Slenderman modu herobrine çok benzeyen bir moddur ama daha korkutucu ve daha gerçekçi bir moddur herobrineden korkmayan birde bunu denesin video: LİNK:http://***.ly/2082710/http://www.skyworxz.com/downloads/1.4.6/Slenderman Mod Installer.zip NOT:*** GÖZÜKEN YER a.d.f olucaktır noktaları...
  19. AtaSariboga

Super Mario Mod 1.4.7

Bu modda mapın bazı yerlerinde gizli kaleler ve bloklar vardır blokları kırdığınızda ya coin yada herhangi bir şey kazanabilirsiniz marionun giysileri,mariodaki mobların yumurta spawnerleride vardır güzel bi mod 1.VİDEO: 2.VİDEO...
  20. AtaSariboga

Pandora Box Mod 1.4.7

Bu modda Pandora kutusu adlı bi item vardır arkadaşlar bu itemi kullandığınızda iyi veya kötü bir şey oluşur veya size item verir oluşur dediğim mesela olduğunuz yer ve 100m ilerisi lava olur iyi şeylerde mesela orman oluşur veya size dia set verir altın set verir vs. güzel bi mod zaten kötü...
  21. AtaSariboga

You are Herobrine mod 1.4.7

Evet arkadaşlar başlıktada belirtildiği gibi bu modda siz herobrine oluyorsunuz sabahları gün ışığına çıkarsanız yanarsınız örümcekler zombi vb. moblar size saldırmaz ve sizi avlamak için mapın belirli yerlerinde hunterlar vardır eğer görürseniz o sizi öldürmeden siz onu öldürün :D VİDEO...
  22. AtaSariboga

Baktericraft Creative Server [bukkit]

[GUNCEL]15.12.2012 Merhaba arkadaşlar,serverimiz creativedir şu an yapım aşamasındadır, ama isteyen girebilir.Daha yeni açtık.Sizlerin yardımıyla ilerleteceğiz.Serverde adminler anlayışlıdır.Serverde tnt,creeper gibi şeyler Patlayıp Kırılmaya Neden olmaz adminler yapıtlarınızı wgler.Serverde Hile...
  23. AtaSariboga

Gelin Beraber Survival Oynayalim

AĞ ADI: vhkcraft ŞİFRE: 123 İP:25.134.202.245 NOT:SADECE 5 KİŞİ GELEBİLİR TEK AĞ VARDİR
  24. AtaSariboga

Gelin Beyler 5 Kişi Full Survival Oynayalım!!!

HAMACHİ AĞI:fullsurvivalcraft ŞİFRE:123 İP:25.134.202.245 YETKİLİ KİŞİ:CHEETUM
  25. AtaSariboga

Bakteri Craft Full Survival Bukkit Server Pluginli!!!!

OYUN FULL SURVİVALDİR BUKKİT SERVERDİR KOMUTLAR VARDIR SANDIK KİLİTLEME VB. PLUGİNLERDE MEVCUTTUR SERVER BİLGİLERİ --------------------- baktericraft1 baktericraft2 baktericraft3 baktericraft4 baktericraft5 baktericraft6 25.223.165.89 şifreler 123 tür