Arama sonuçlarınız

1. saner456

Faction Serverlardan Sıkılanlar ????

Faction Serverlardan Sıkılanlar ????
  2. saner456

Knight Craft

White List Nick:SANER Yaş:16 Minecraft orjinalmi:Hayır Knight Oynadınmı:Evet Krallik çekilişine katılacakmısın: Evet
  3. saner456

Ninja Craft Admin Alimlari Basladi.. Içeri Girin 7/24 Online %0 Lagg

Ad:Saner Soyad:Kanbolat WG WE Bilgisi: //wand /region define WE : //wand 2 [a][c][d][e] kodlarını biliyorum Yaş:20 Online olma durumu:4-5 saat oyuncuların çoğunluklu oldugu saatler 16-20
  4. saner456

Crossxdamin Server Içeri Dalin !

İsim : Erhan Saner Soyisim : Kanbolat Tecrübe :2.5 yıl Admin Olunca Ne Yapacaksın ? : Serverdeki Oyuncu Sayisi Artmasi İçin Oyuncularin Ekonomilerini Gelistirmelerine Yardimci Warplar Yapacagim Kaç Serverde Admin Oldun ? : 3 Oyun Nick : SANER
  5. saner456

SALAK DIA KILICA 1 LWL ENC BASILIRMI ? XD

SALAK DIA KILICA 1 LWL ENC BASILIRMI ? XD
  6. saner456

delanlai1 ekle oyundaki adim SANER

delanlai1 ekle oyundaki adim SANER
  7. saner456

Brocraft Profesyonel Vps Server'ımızı Açtık. 7/24 Online,gerçek Oyunculara !

abi skypeni aç ben delanlai1 konusalım
  8. saner456

abi skype açıyorum eklicem seni yentibaba :D AkıllıZombie Was Here :O
  9. saner456

10. saner456

abi delanlai1 skype [email protected] NOT:Skypeye fazla giremiyorum ama msn girebiliyorum NEDENİ: bilinmiyor :D
  11. saner456

[email protected] bu msn m abi eger istersen simdi msni açayım
  12. saner456

Ey şanlı Yentibaba Serverinin Kapısını Bu Oyuncuya Açarmısın Bir kapı kapanır bir kapı açılır, Bir kapı kapanırsa bin kapı açılır, Kapı kapıyı açar... Peki kim açıyor bu kapıları ? Kapıyla ilgili ne çok atasözü var hiç düşündün mü? Peki hayatında, kaç kapıyı çaldın veya kaç kapı sana...
  13. saner456

selam skype delanlai1 eklermsn bu arada [email protected] buda msn abi tek...

selam skype delanlai1 eklermsn bu arada [email protected] buda msn abi tek isteğimlag olmaması ve efsane serverler gibi yaşım 14 foruma kayıt olabilmek için 20 yazdım abi güzele benziyor anlatımın beni çok etkiledi istersen mesaj olarakda atabilirsin IP yi
  14. saner456

Foruma Kayit Olmak İçin Dogum Tarihini Degistirenler Hanyy Leblebbiyi Kavura Dumanını Dumanını...

Foruma Kayit Olmak İçin Dogum Tarihini Degistirenler Hanyy Leblebbiyi Kavura Dumanını Dumanını Savura ah bici bici leblebici :D