Arama sonuçlarınız

1. M

Minecraft Film Çekİmİ

skype adın Emre Gül
  2. M

Minecraft Süper Bukkit Server... [Can Sıkıntısına Son] !!!!!!!

Server Sürümü: 1.5 Server IP: 78.161.232.181 VIP' lik Rehber'lik hertürlü eğlence bu sv de... Server [MODERATÖR]'ü Fatmother1 dir... MİNECRAFT OYNAMAYI BİLENLER GELSİN LÜTFEN..... LÜTFEN OYUNDA LÜZUMSUZ SORULAR SORMAYIN.... EĞLENMEK İSTİYEN BU SERVER'A.... HERTÜRLÜ EĞLENCE VB. BU SERVER'DA...
  3. M

Minecraft Bukkit Server 1.5 Süper VIP lik satislarimiz Vardır...

Server Felaket Zevkli VIP lik fiyatları Oyunda Fatmother1 tarafında verilecektir. Server Kurucusu: Fatmother1'dir...
  4. M

Minecraft Bukkit Server 1.5 Süper VIP lik satislarimiz Vardır...

Minecraft Bukkit Server Server Sürümü : 1.5 Server IP : 78.161.232.181 Beyler Server'da VIP lik satişlarimiz vardir.. Lütfen server a Bedava Adminlik İstemeye,Gamemode istemeye gelmeyin.. Hepinizi Beklerimmm.. ALIM YOKTUR!!! Şimdiden İYİ OYUNLAR DİLERİMM... Server Kurucusu [Moderatör]...
  5. M

Minecraft Hunger Games Server Admin Alınır

birde hunger games te auth me olur mu koyulurmu yani ranork acill yardım
  6. M

Minecraft Hunger Games Server Admin Alınır

banada ayarlamalar lazım 5 dakikadan gewri sayıyor ancak adamlar kımıldaybiliyor onu nasıl tasın ustunde donuk kalabilicekler
  7. M

Spoutcraft | Çok Gelişmiş Mod Benzeri Pluginler

ya benimde bir sorunum var ben şimdi simplewarp pluginini indirdin /setwarp (warpadı) nı yazıyorum gene ayn sekilde altta /setwarp (warpname) die bie yazı çıkıyo olmuyo neden ?
  8. M

plugin indiricem bulamıyrum siz yollasanız

plugin indiricem bulamıyrum siz yollasanız
  9. M

Bir sorum olacaktı bilen cevaplasın lütfen ?

Beyler ben Bukkit server kuramıyorum imini craftbukkit yapıyorum başlat diyorum ve karşıma devam etmek için bir tusa basın diye bir yazı cıkıyor ve herhangi bir tusa bastığımda kapanıyor hep böle oluyor ve bir de hamachili sv lerde pluginler işe yararmı ?
  10. M

[1.4.7] Tam 37 Adet ModLu Minecraft

ii miş valla hee süper ;)
  11. M

Mod Listem .minecraft

bana acil ytelevizyon modu lazım veya araba çok acill herobrişne fln en önemlisi herobrine lazım çöok acill
  12. M

Bad video card drivers! Hatası (Acil

onu nasıl güncelliycem bendede çıkıyo :D yardım yav çok kötü :D
  13. M

Bad Video Card Driver Hatasının Sebebi Ne ?

boşuna anlatmayın o ayarlardan Direct3D yi de yaptım denedim olmadı
  14. M

Kral Zombi Yeni Yakaladım

peki o kafesin içinde dönen zombi ne işe yarıyo geçen gün gördüm bi tane :D
  15. M

Oyunda Video Çekmek Için Hangi Program Yüklü Olmalıdır ????

oyunda video çekmek istiyorum ama hangi program lazım çekebilmek için :) :)
  16. M

Minecraft U Oynıyabilmek Çin Hangi Programlar Yüklü Olmalı ?

Benim bilgisayarda adobe reader 11 java hepsi var ama oyun açılırken bad driver record card hatası veriyo :( nasıl yapabilirm 3D Direct de yaptım olmadı :( acill yardım