Arama sonuçlarınız

1. MC Batuhuso

Yeni nesil açılacak Minecraft sunucumuzun yetkili alımları

Aynen güzel olacak gibi görünüyor,eğer ihtiyaç olursa bende mimar olabilirim.
  2. MC Batuhuso

Time Is Money

Bilmediğim ve görür görmez hoşuma giden bir plugin.Böyle kullanışlı bir pluginin adını nasıl duymadım bilmiyorum ama anlatım güzel olmuş.
  3. MC Batuhuso

MobArena

Güzel anlatım ve açıklama,gerçekten bilmeyenler için öğretici ve açıklayıcı olmuş.Bu plugin incelemelerinin devamını beklerim.
  4. MC Batuhuso

Rutbeyi tahmin et

Alttaki üye bir insan demek istedin herhalde :).Evet. Alttaki obsidyen madencisi
  5. MC Batuhuso

Post Kasma...

Kardeş haklısın ama 1 sene öncesinden post kasma diye bir terimden bile haberi olmayanlar vardı.Şu an bakıyorumda adamın biri post kasıyor altına biri sen post kastın diye post kasıyor.O ona o ona böylece kısır bir döngü...Bence moderatörler bu konuda sertliklerini ortaya koyarsa önceki sene...
  6. MC Batuhuso

Post Kasma...

Arkadaşlar önceden forumda post kasma denen şeye az rastlanırdı fakat şu an post kasma işleri 3-4 katına çıktı...Ya arkadaşlar artık böyle şeylerden bıktım.Adam gibi bir konu açıyorum,bekliyorum cevap gelsin diye.Bir bakıyorum 1-2 kişi adam gibi cevap yazmış geri kalan 3-4 kişi ise boş boş post...
  7. MC Batuhuso

TurkCraft Kıdemli Kadrosunu Arıyor |Konuya Gir|

Ad:Batuhan Soyad:Bitmez Yaş:16 Kaç Yıldır Oynuyorsun:Yaklaşık 1,5 yıldır Tecrübelerin:Epey bir rehberlik geçmişim vardır fakat son 2-3 ay hiçbir görev almadım. Olmak istediğin(admin,rehber,builder):Rehber Skype:[email protected] ya da Batuhan Bitmez
  8. MC Batuhuso

Arkadaşlar Benimle Skypeden Survival Ypıcak Arki Aranıyor...

14 yaşındayım alabilirsin beni ama bu profil abimin.
  9. MC Batuhuso

Modlu Minecraft Oynucak Arkadas

gelirim ben
  10. MC Batuhuso

Beni tanıyan varmı?

@Schaffer79 seni pek tanımam ama @Ömer(BrayJademence) ki sen o tavuk resimli brayjademence isen seni unutanın kalbi kurusun :D
  11. MC Batuhuso

Yarıyıl Tatili İçin Minecraft Grubu

@batman10 forumda aktif olduğun kadar skype'a baksan diyorum?Alımlarımız devam etmektedir.Oyuncu kontenjanında boşluk açıldı haberiniz olsun.Güncel.
  12. MC Batuhuso

Skype verirsen ordan haberleşiriz. Tamam kardeş alındın.Yarın öğlen online olursan iyi olur. Arkadaşlar ben şimdide biraz yapacağım işten bahsetmek istiyorum. İlerdeki ilk planım film çekmek ve bunun için uygun senaryolar arıyorum.Elimde 1-2 senaryo var fakat bunu çeşitlendirmekte iyi olur...
  13. MC Batuhuso

Skype vermen lazım ki ordan haberleşelim. Arkadaşlar pcye geçtim...Skype isteklerinide yolladım.
  14. MC Batuhuso

Alındın mimar olarak :-) .Muhtemelen öğlen pcye geçerim online olun. MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. MC Batuhuso

Tamam alındın. Arkadaşlar daha oyuncu almayacağız.Lütfen mimar,skinner ya da youtube channeli ile ilgilenecek biri mesaj atsın MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  16. MC Batuhuso

Tamam map yapımlarına yardım edeceksin.Grup toplandıktan sonra size skype'den bir zaman bildireceğim.O zaman bütün işleri yaparız. MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. MC Batuhuso

Tamam #redstonemanTR #batman10 ve #Mertcan® Alındınız. Bu arada Mertcan video çekimi ve editleme hakkında herşeyi biliyormusun? Edit-Arkadaşlar 1 Oyuncu,2 Mimar,2 Skinner ve 1 tanede Youtube channel ile uğraşacak kişi aranıyor!!! MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. MC Batuhuso

Alındın fakat şu an tablette olduğum için yarın iletişime geçerim MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. MC Batuhuso

Nirvana Craft Admin alımları başlamıştır.

Ad:Batuhan Soyad:Bitmez Skype(yoksa iletişim kurabileceğimiz biryer):Batuhan Bitmez Yaş:17 Ne olmak istediğiniz:Rehber Bildikleriniz:Rehber komutları,temel wg komutları,market komutları vb. Tecrübeleriniz(iş yaptığınız yerler konuyla ilgili):Adminliğim çok az galiba 1 kere...Ama en az 4-5 kere...
  20. MC Batuhuso

Beyler Ne Tür Server Acalim ?

Tamamen aklımdan geçenleri yazmışsın.Eklemek istediğim -Oyuncuları oraya bağlayacak oyunlar yapmak(mesela minigames,mesela mobarena) -Rehberlerin deneyimli olması -Ve oyunculara kendi pazarını açma imkanının tanınması MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  21. MC Batuhuso

Güncell,Alımlar devam etmekdir MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  22. MC Batuhuso

Yeni Şehirim (İPTAL)

Kardeş inanırmısın benimde mimarim kötü..Ama sana önerim yaptığın evler üzerinde değişik simetrik desenler denemen ve odun yerine pastel bir görüntü veren yünleri kullanman...Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)
  23. MC Batuhuso

Arkadaşlar belki bazılarınız beni tanır,bu yaz minecraft ile alakalı bir film grubuna katılmıştım ve birçok filmde çıkarmıştık...Ve ben tatil vakitleri bilgisayarda daha fazla aktif olduğum için geçici bir çokyönlü(skin,harita,film vb.) minecraft grubu oluşturmak istiyorum.Katılmak isteyen varsa...
  24. MC Batuhuso

Mouse İle Alakalı Bir Sorun

Arkadaşlar yeni aldığım tabletimin yanında kablosuz fare de aldım.Fakat kullanılması içinden birşeyin çıkartılıp tablete takılması gerekliymiş fakat ben mouse'mın içini açamıyorum.Markası ise artes MS-W807B lütfen yardım edin arkadaşlar.
  25. MC Batuhuso

TürkMineCraft'ı İçeriye Bakın...

Yarama tuz bastın...Şu ilgisiz rehberler yüzünden serverler ahıra döndü.Alacaksan tecrübeli rehber alıcan kardeşim.