Arama sonuçlarınız

1. MC Batuhuso

Post Kasma...

Arkadaşlar önceden forumda post kasma denen şeye az rastlanırdı fakat şu an post kasma işleri 3-4 katına çıktı...Ya arkadaşlar artık böyle şeylerden bıktım.Adam gibi bir konu açıyorum,bekliyorum cevap gelsin diye.Bir bakıyorum 1-2 kişi adam gibi cevap yazmış geri kalan 3-4 kişi ise boş boş post...
  2. MC Batuhuso

Yarıyıl Tatili İçin Minecraft Grubu

Arkadaşlar belki bazılarınız beni tanır,bu yaz minecraft ile alakalı bir film grubuna katılmıştım ve birçok filmde çıkarmıştık...Ve ben tatil vakitleri bilgisayarda daha fazla aktif olduğum için geçici bir çokyönlü(skin,harita,film vb.) minecraft grubu oluşturmak istiyorum.Katılmak isteyen varsa...
  3. MC Batuhuso

Mouse İle Alakalı Bir Sorun

Arkadaşlar yeni aldığım tabletimin yanında kablosuz fare de aldım.Fakat kullanılması içinden birşeyin çıkartılıp tablete takılması gerekliymiş fakat ben mouse'mın içini açamıyorum.Markası ise artes MS-W807B lütfen yardım edin arkadaşlar.
  4. MC Batuhuso

Travianda Oyunda Yardım Edecek Arkadaş Aranır...

Arkadaşlar ben eskiden travian oynardım ve çokda iyiydim.Fakat ona sonraları hiç girmedim.Aradan bir zaman geçti ve yeniden oynama kararı aldım fakat koruma kalkar kalmaz ha babam saldırıyorlar.Onun için savaşmamda bana yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum.Hatta 2-3 kişiyle ittifak...
  5. MC Batuhuso

[İstek] Survival Oynanabilecek Geniş Bir Ada Seedi

Arkadaşlar ben survival oynanabilecek bir seed arıyorum.Geniş bir ada(Bataklık Değil) ağaçları olan ve 4 yanı sularla kaplı bir ada arıyorum.Eğer bildiğiniz varsa gönderebilirseniz sevinirim.Eskiden öyle bir yer bulmuştum fakat minecraftı silerken silmiştim.
  6. MC Batuhuso

Yeni Grubumuza Yetkili ve Oyuncu Alımı

İce_Gaming(Alım İlanı) Çalışılacak Dallar:Oyun Senaryosu,Map,Skin,Texture Pack,2D Oyun [Başkan]:Can Sezgin [Oyuncu]:V For Ali [Oyuncu]:Batuhan Bitmez [Oyuncu]:Batuhan Kunduz [Skinner]:İbrahim [Skinner]:Black_Ace_171 [İletişim Mod]:Mehmet Sezgin [Genel Mod]:Emir İkendiz Alım Olan Rütbeler: 1 Logo...
  7. MC Batuhuso

Beğendiğiniz Mortal Kombat Karakteri

Arkadaşlar herkes alta en sevdiğiniz Mortal Kombat karakterini (Mortal Kombat 9 baz alınarak) ve neden sevdiğini yazsın. edit:Ben Scorpio'yu seviyorum çünkü onla çok seri dövüşüp hareket çekebiliyorum.
  8. MC Batuhuso

Lütfen yardım edermisiniz?

Arkadaşlar ben bir arkadaşın serverine girdiğim zaman,daha register yapmadan hareket edebiliyorum.Register yapıyorum serverden cevap gelmiyo sonra üst üste please register diye yazılar geliyor ya da direkt bağlantı sonu diyip atıyor bunun çözümü var mı?
  9. MC Batuhuso

DeathOnline 7/24 Online PVP Server Nitrado Kalitesiyle... [1.5.2]

Dostum ben olabilirim.
  10. MC Batuhuso

AlienVsPredator

Arkadaşlar ben bu modu yüklemek istiyorum.Galiba korku ve savaş içeren bir mod.Bana özelliklerini anlatırmısınız?
  11. MC Batuhuso

MineTürk Yeni Dizi İçin Skinli Oyuncu Arıyor

Merhaba ben Minetürk grubundan Batuhan,Grubumuz 07 Temmuz'da yayınlanacak filmden sonra benim senaryosunu hazırladığım diziyi yayınlamayı kabul ettiler.Film için en az 3 premium 2 normal hesaplı oyuncular lazım.Dizinin altyapısı mükemmel.Gelmek isteyenler lütfen aşağıdaki forum...
  12. MC Batuhuso

[Soru]Ben Niye Yavaşım?

Arkadaşlar ben serverde parkur,templerun tarzı şeyler oynarken dikkat ediyorum normal benim gibi steve olan adamlar benden 3 kat hızlı gidiyor ben yavaş gittiğim için parkurları geçemiyorum.Acaba onlar bir tuşa basarak mı daha hızlı koşuyorlar?
  13. MC Batuhuso

Minecraft Ilk Mimari Deneyimim

Merhaba arkadaşlar ben uzun süredir Minecraft oynuyorum.Fakat kendimi hiç mimari yapı yapmaya adamamıştım.İlk deneyimim ilerde yapacağım malikane tarzı evin tabanı oldu.Bu sektörde ilk deneyimim olduğu için kusurlar olabilir,lütfen söyleyin.
  14. MC Batuhuso

Türkçeleştirme Grubu

Benimle birlikte Bukkit'den plugin indirip türkçeleştirerek sunacak 1-2 kişi aranıyor.İngilizceyi az-çok bilmesi işe daha fazla yarar.
  15. MC Batuhuso

Server'da Blok Kıramama

Arkadaşlar benim yapım aşamasında bir server'ım var.Ben diğer oyuncuların belirli bölgedeki blokları kıramamasını istiyorum(Tamamen hiçbir yerdeki blokları kırmamasını değil!).Yardım edermisiniz? Şimdiden teşekkürler.
  16. MC Batuhuso

Server Için Admin Alımı Acil!!

Arkadaşlar yeni açtığım server için acil admin ve mimar aranıyor.2 Admin 3 Mimar alınacaktır. Lütfen cevabı şu forumu doldurarak yazın: Adınız: Yaş(14 18 arası: World Guard(%Kaç bildiğiniz: World Edit(%Kaç bildiğiniz: Diğer Temel Pluginler(%Kaç bildiğiniz: Moderatörlük,Adminlik Ya Da Mimarlık...
  17. MC Batuhuso

Plugin Ve Server Için Biraz Yardım

1)Arkadaşlar ben bir server kurdum.İçide iyi güzel ve arkadaşlarım arasında da rağbet gördü ve girenler çoğaldı.Server'daki yapılar güzel fakat dağınık ve düzenli değil.Bundan dolayı düzenli bir server map'ına ihtiyaç duydum.Ki bundan dolayı sizden yardım istiyorum.Server mapı olan verebilirmi...
  18. MC Batuhuso

sunucu bakımda Sorunu

arkadaşlar ben serverdaken arkadaşım girmeye çalışıyor fakat sunucu bakımda sistem onu almıyor bu sorun nedir ve nasıl çözülebilir
  19. MC Batuhuso

Mod yükleyemiyorum

arkadaşlar ne kadar aradımsa tam tamına bir mod yükleme anlatımı bulamadım eğer hazır modlu minecraftınız varsa linkini verebilir,ya da güzelce anlatabilirmisiniz.