Arama sonuçlarınız

1. B

Minecraft Hamachi Server Oynamak Isteyen Gelsin!

Hamachi servere gelen gelsin.Kafamıza göre bişiler yapacağız.Serveri Ben Kuracağım. Hamachi Ağ Adı:bycelik41 Şifre:123
  2. B

geldim ama açık değilsin galiba?

geldim ama açık değilsin galiba?
  3. B

slm kaptan123 eğer müsaitsen bi minecraft oynayalımmı?

slm kaptan123 eğer müsaitsen bi minecraft oynayalımmı?
  4. B

Redstone Eğitim Mapi?

saol kaptan123 çok beğendim peki başka eğitim mapların varmı acaba?
  5. B

Redstone Rehberi Için Harita

nasıl yani anlayamadım tam olarak yani serveremi gel diyosun?
  6. B

Redstone Eğitim Mapi?

Arkadaşlar redstone bilgilerimi geliştirmek istiyorum acaba aranızda eğitim mapi olan var mı? Yani bölüm bölüm dersler göreceğim odalar olsun mesela?
  7. B

Redstone Rehberi Için Harita

Arkadaşlar redstone bilgilerimi geliştirmek istiyorum acaba aranızda eğitim mapi olan var mı? Yani bölüm bölüm dersler göreceğim odalar olsun mesela?
  8. B

Yardım Edin Lütfen!

o pcye internetin gelmesi mümkün değil o bilgisayar arkadaşın bilgisayarı ve bende ona atacağım sadece bu yani oda oynasın demek istediğim internet olmadan sorun vermeden çalışan minecraft sürümü varmı acaba?
  9. B

Yardım Edin Lütfen!

Arkadaşlar ben Minecraftı flash belleğe atıyorum ve yanında javayıda atıyorum. Sonra İnterneti olmayan bir bilgisayara atıyorum.Sonra Girince Açılıyor fakat Hata Veriyor şöyle diyor;" Fatal error occured(4):s3.amazonaws.com " diye hata veriyor heralde internet bağlantısı istiyor. İstememesi için...
  10. B

Internet Olmadan Minecraft Kurma

bilen yokmu acaba arkadaşlar? bide şunu söyleyim ben ona bellek kartı ile götürcem ama güncelleme yapmayan minecraft varmı acaba sorun bu yani?
  11. B

Internet Olmadan Minecraft Kurma

Arkadaşlar birinde arkadaşta bilgisayar var ama interneti yok ben ona oyun kurcam ama java ve güncelleme yapmayan minecraft bulmam lazım.Javayı buldum ama güncelleme yapmayan minecraft bulamadım bana yardımcı olabilirmisiniz? Linkiniz varsa bana mesaj atabilirsiniz.