Arama sonuçlarınız

1. Altinlider

Altın [1.21.0- Survival] Nostaljik/Mevsimler/Sandık Market/Koth/Kuşatma/Meslek/Clan/Envoy/Çiftçi/Tapu satma /Hile Koruması- [oyna.epiklava.com] -

1 aylık sunucu deneyimimi aktaracağım; Öncelikle anlaşılabilirlik açısından server çok iyi girdiğiniz gibi sizi tonla sistem karmaşasına boğmuyor sudan çıkmışa dönmüyorsunuz. Bilgi menüsü bilmeniz gereken çoğu şeyi anlatıyor. -Sunucu büyüleri farklı bir survival deneyimi sunuyor PVE büyüler...
  2. Altinlider

play.knightnw.com > 1.9 & 1.20.5 [1.20.1 TABANLI] > SEVİYE SİSTEMİ - YETENEK SİSTEMİ | 40+ Yeni Büyü > Göktaşı > Mevsimler > Minyonlar > Petler <

Hiç bu kadar gülmemiştim özellik dediğiniz şey nether a girmek oyunda zaten mevcut olan bir şeyken bunu yapmayı kısıtlayıp para kazanmaya çalıştığınız gerçeğini böyle gizlemeniz ilginç. 10 yıldır Türk-yabanacı yüzlerce sunucuda oynadım böyle bir şeyi kısıtlamayı ilk defa görüyorum. Rütbe...
  3. Altinlider

play.knightnw.com > 1.9 & 1.20.5 [1.20.1 TABANLI] > SEVİYE SİSTEMİ - YETENEK SİSTEMİ | 40+ Yeni Büyü > Göktaşı > Mevsimler > Minyonlar > Petler <

Gördüğüm en saçma p2w sunucu hani bir sunucu ne kadar p2w olabilir diye düşünüyorum sonra bu sunucu aklıma geliyor arkadaş nethera girmek için vip üyelik gerekiyor veya ruhsuz gibi haftalarca oynayıp son ranklardan birine kasmanız gerekiyor ki bu ranklara da ulaşmak için pvp de belli bir sayıda...
  4. Altinlider

Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

Hocam şu özelliklerin olduğu animasyonlu şey aşırı sinir bozucu duruyor sanki animasyonsuz halini koysanız daha rahat okunur 2 paragraf okuyorum animasyon dönüyor bu kadar çok özelliği okumak için aşırı kısa zaman olmuş :D
  5. Altinlider

Altın [1.21.0- Survival] Nostaljik/Mevsimler/Sandık Market/Koth/Kuşatma/Meslek/Clan/Envoy/Çiftçi/Tapu satma /Hile Koruması- [oyna.epiklava.com] -

Sunucuda oynaması keyifli ama eanlamadığım bazı konular var mesela çiftçi koyuyoruz otomatik topluyor ekinleri iyi hoş ama neden ekinlerde sınır var onu anlamadım 100x100 10 kat kaktüs farmı yapabiliyorsunuz ama kaktüs yapmak istemiyorsanız diğer farmlardan sadece 100x100 yapabiliyorsunuz...
  6. Altinlider

[YENI SEZON] oyna.MineKing.net - [1.16x / 1.19x] - Skyblock & Survival & Tekblok & BoxMining | Loncalar, Battlepass ve bolca sistem!

Oyuna başlayıp ana dünyada yerleşip daha sonra tonla rank atlayıp para harcamamız bekleniyor daha sonra yine tonla para verip bilet alıp 2. bir dünyaya geçmek gerekiyor ki farmlarımız falan %200 güçlensin bana uzun ve yorucu bir süreç gibi geldi üstüne yeni başlayan birisi sadece bir tane bedava...
  7. Altinlider

LifeTR 1.16.4 TekBlock 23.02.2021 DA AKTİF - Yetenekler - Ultra Balık Eklentisi - Hile Korumsı- Geçici Fly - Şans Sandıkları - | Kalite LifeTR De .

iyi hoş sunucu ama yönetim ekibi ilgisiz ayrıca sunucuda vip üyelere extra bir kayırmaca söz konusu LifeCreative adlı modunuz sağolsun tartışma döndüğü zaman vip üyeleri kayırıp normal oyuncuları susturma sunucudan atma yada banlama yollarına gitmekte. yani söylendiği gibi Vip oyuncu dengesi...
  8. Altinlider

LifeTR | 1.17 TEMALI | |>HUB<| TEKBLOCK SKY - Emek Survival |>III. SEZON<| Lagsız deneyime hazır mısın ! Hortumlar-Kasırgalar Dahası ...

Güzel sunucu yaklaşık 2 haftadır oynuyordum ama sürekli mimarlarınızın iş yapamayıp oyunculardan yardım istemesi sonucu dengesiz kişilerin op yetkileri alması kendilerine edit item ve para aktarması ve sonunda mimarlarınızdan BulgarianMelonun gelip oyuncuları trolleyip eşyalarını çalmasından...
  9. Altinlider

PoloSurvival.Nitrado.Net | 1.8 | Boss | SanalMarket | SpawnerSatış | PvP | Kolay Survival Server.

Sunucu oynanamyacak kadar kötü viplere survival bir sunucu için gerekenden fazla özelllik verilmiş normal oyuncu ile vip oyuncu arasında dağlar kadar fark var
  10. Altinlider

MinxyMC | Rütbe & Kafa Düşürme & Kredi & BOSS & +20 Rütbe & Edit | SUNUCU AKTİF!

Suncu başarılı diğer faction sunuculardan farklı sistemler mevcut oynamanızı tavsiye ederim, ayrıca online yetkili bulmak çok kolay her zaman en az 1 tane açık bulabilirsiniz :)
  11. Altinlider

Play.SkyLineMC.Net - Boss - Gizemli - Görevler - Özel Itemler - 1.8.X

Açılıcak yeni sunucunun forum linki yada ip adresini buradan paylaşırmısınız ?
  12. Altinlider

CreeperFC/Boss(soon)/KöylüTakas/OtoLapis/ArsaFLY/Kolay/Edit/Rütbe

Sunucu kapalı sanırsam giremiyorum
  13. Altinlider

Kurabiyeler Güzeldir.

Kurabiyeler Güzeldir.
  14. Altinlider

•|•[Lego]•-•[Craft]•-•Faction•|•Rütbe•|•Kredi•|•Pet•|•Boss•|•OtoEvent•|•|Repair All•|•+40 Online•|•

Pluginleriniz gerçekten berbat / kodlarını kullanırken spamdan ban atan botunuz çok güzelmiş
  15. Altinlider

[AKTİF] ColereMC Faction Sunucusu | Zindanlar | Kaliteli Mimariler | Lapis | mc.coleremc.com

Sunucuya bir tek ben mi bağlanamıyorum ?
  16. Altinlider

Modern Ev Denemem

Senin yaptığın bu eleştiri ile Bu arkadaşın yapmaya çalıştığı eleştiri bir mi peki ?
  17. Altinlider

Modern Ev Denemem

Yaptığı eleştiri sanıyorsan Seni bununla eş tutarım sadece insanları kötülemek eleştiri değildir. konuyu Hortlamayın boşuna artık
  18. Altinlider

Modern Ev Denemem

0 koydum oyunu değiştir . Sadace laf yapmak için yorum atmayın kardeşim yaratıcı fikirlere açığım ama sadece boş konuşanlara gıcığım var belki kaldıramamakla alakası yok
  19. Altinlider

Modern Ev Denemem

Bir sonraki yapmaya calışcağım evlerde bunları dikkate alırım saolBuraya resimleri atmaktaki amacımda zaten boyle yorumlarla geliştirmeye çalışmak
  20. Altinlider

AteşTekkit | Tekkit Classic 3.1.2 Sunucu | Ateş Network Sunar

Türkiyedeki oyuncuların yada sadece sunucuya gelicekler classic biliyo sanırsam bu yüzden.
  21. Altinlider

AteşTekkit | Tekkit Classic 3.1.2 Sunucu | Ateş Network Sunar

Tp komutu calısmıyodu sanki spawn ve warp home komutlarıda diğer dünyadaki karsılıklarına cıkıyodu en son oynadığımda
  22. Altinlider

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Onun Yerine mount and blade temalı olabilir
  23. Altinlider

Modern Ev Denemem

Böyle bişi beklerdim en azından