Arama sonuçlarınız

1. technoboy

Snapshot Yardım(14w02a/b client link yok)

mojang.com'a veya herhangi bir foruma girince snapshot 14w02a/b'nin sadece server.jar'ı var bunu nasıl kullanıcam?Yardım ederseniz çok makbule geçer.Yani 14w02a/b'yi oynamak istiyorum.Serveri başlattım ama yanında 14w02a/b yazıyodu ve giremiyodum.Eski snapshotlarda client link'de vardı ama...
  2. technoboy

1.5.2 Modpack(Az Ama İyi)

Merhaba Arkadaşlar; Belli bir süredir kendi oluşturduğum bir modpacki oynuyorum.Mod pack'te yaklaşık 14 tane mod var ama bu mod packi macera amaçlı oynadığım için pek fazla mod koymadım ama isterseniz teknik,daha fazla mod içeren macera ve benzeri modpackler yapabilirim.İşte modpackteki modlar...
  3. technoboy

Türkçe Minecraft-Facebook

Arkadaşlar facebook'da ki minecraft gruplarının bir çoğu (hepsine yakını)yabancı.Türk olanlarda pek aktif değil.Ben Türkçe Minecraft adlı bir grup kurdum.Bu grupda Türk minecraft oyunucularının karşılaştıkları sorunları sorabileceği yada ss'lerini paylaşabileceği bir grup olarak tasarlamak...
  4. technoboy

World Guard Yanma Koruması varmıdır?

Arkadaşlar bir spawn yapmak istiyorum ama renkli olması için yün kullanmak istiyorum fakat yanma riski var.World guardla yanmayi engelleyebilirmiyim?
  5. technoboy

Minecraft server'ine müzik koymak mümkün mü?

Arkadaşlar minecraft'ı ilk oynadığım günden beri en sevmediğim 2 şey slimeler ve arka planda çalan müzikler.Ama bir mod görmüştüm my biome diye.Orada kendi biome'ni oluştururken arkaplanda hangi müziğin çalacağını da ayarlayabiliyoduk.Peki my biome ile arkaplan müziğini değiştirip o save'i...
  6. technoboy

MCTL Nedir?

Arkadaşlar belli bir süredir forumdayım ve kısa bir sürede aktif olarak takip edîyorum.Foruma kayıt olduğumdan beri MCTL'nin ne olduğunu merak ediyorum.Tam olarak ne işe yarıyor? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  7. technoboy

PayPal'la ilgili soru?

Arkadaşlar ben premium almayı düşüyorum fakat kredi kartım yok 1.PayPal'a bankamatikten para yatırabilirmiyim? 2.PayPal'a kredi kartı olmadan kaydolup eğer oluyosa bankamatikten para aktararak Minecraft premium alabilirmiyim Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  8. technoboy

Bukkit ile ilgili bir soru

Arkadaşlar internet bağlantisi olmayan bir pc'ye bukkit server kurulup o servera o bilgisayardan girebilirmiyiz?(dipnot;hamachi net olmasada acik oluyo o bilgisayardan hamachiye bağlaniliyor,yani hamachi servera girilir)
  9. technoboy

Eski Sürümlerle Alakalı Bir Soru?

Arkadaslar wiki'de bir şey okudum,minecraft'ın bir sürümünde black steve,human gibi moblar varmış.O sürümü bilen varmı?
  10. technoboy

Adventure Map Nasıl Yapılır?

arkadaşlar ben adam gibi bir map yapmak istiyorum.adventure map la ilgili kısaca bilgi verip nasıl yapabileceğimi anlatabilirmisiniz?
  11. technoboy

Amatör Işi Yapı

arkadaşlar ben boş vaktimde yapabileceğim bir yapı arıyorum varsa söylermisiniz.hatırlatıyım amatörüm.
  12. technoboy

Nasıl Işınlanabilirim?

arkadaşlar ben amatörüm.ve ışınlanmak istiyorum.basit bir şekilde anlatabilirmisiniz?