Arama sonuçlarınız

1. K

Jack Adventure Map | v2.0 // İndirme Linki İçeride.

Heheh kusura bakma o haritayı 2. haritanın başlığından indirdiğim için o kuralı görmemişim. Direk indirip oynamaya koyuldum haritanın başına koysaydın keşke kuralları. Süper haritaydı, ikincisini de yakında oynayacağım eline sağlık.
  2. K

Jack Adventure Map | v2.0 // İndirme Linki İçeride.

Selam bu 1. haritanı geçen gün oynadım. Çok iyiydi , bir ara devamını oynayacağım. Oynarken baya gariplikler ve saçmalıklar yapmışım ( barışçılda oynamamak gibi ) amma baya eğlenceliydi, kusura bakma eheh. :]
  3. K

Sky Islands Of Fun v1

İndirdim, deniyorum.
  4. K

Kafesism Kanalı (Her türlü oyun) :]

Merhaba ben Kafes. Bu kanalda özellikle Minecraft olmak üzere birçok oyun videoları paylaşmaktayım. Genel olarak değişik Türk yapımı veya yapancı Minecraft haritalarının oynanış videoları çekmek ve paylaşmayı seviyorum. Gelecekte Minecraft için mod tanıtımları, hayatta kalma, yaratıcı mod...
  5. K

Uy Ve Kurtul. (parkur)

Selam, haritanı oynadım. 15 dakika gibi bir sürede bitti. Diğer arkadaşlarında dediği gibi kısa olmuş ve mantık hataları yok değil ama harita yapmaya devam et, eline sağlık. -Kafes
  6. K

Yiit ve Kafes ile "RastgeleVideo"lar

Unknown serisinin devamı: Aynı zamanda Half-Life 2 , Risk of Rain, Starbound vs. gibi birçok oyun videoları geliyor. İyi seyirler.
  7. K

Yiit ve Kafes ile "RastgeleVideo"lar

Selam, ben Kafes. Biz arkadaşım Yiit ile bir kanal başlattık. Yiit ile beni belki Turkcraft adlı eski projeden hatırlarsınız. Turkcraft kesinlikle bitti artık bunu uzatmakta fayda yok. Zaten etrafta Minecraft için Türk forumları hala bulunmakta. Neyse biz Yiit ile video işine atıldık. Zevkle...
  8. K

Logo Yarışması...

1920X1080 HD : http://r1311.hizliresim.com/1h/f/uhgpg.png PNG formatında hemen bu linkten indirip kullanabilirsin logoyu. Illustrator dosyası veya daha kaliteli dosyalar istersen onlarıda yollarım. İyi günler.
  9. K

Logo Yarışması...

Falan beğenirsen değiştirilebilir vs. İyi günler.
  10. K

Collapse Of Darkness Adventure Map by Mr.ComiqSoon

Oynadım be iyi bir harıtaydı ama birkaç problemlem ile karşılaştım. Öncelikle haritayı ilk açtığımda havada uçuyordum ve yaratıcı modundaydım. Başlama yerini bulup kendim başlamak zorunda kaldım. İkinci olarak dükkan kapalıydı ( ben saçmalık yapmadıysam). Son olarak bosslar öldükten sonra müzik...
  11. K

Gandalf'ın Vasiyeti Adv/Surv Map by Mr.ComiqSoon

Güzel haritaymış eline sağlık biraz saçmaladım ama eğlenceliydi. :]
  12. K

TARZAN'IN MACERALARI (1 kişilik, adventure, parkour)

Güncel halinde pek farklılık yok sanırım? Çoktan oynayıp bitirdiğim için tekrar oynayamayabilirim ama bakarız ileride. Bu arada diğer haritalarınada bir göz atıyorum.
  13. K

TARZAN'IN MACERALARI (1 kişilik, adventure, parkour)

10 kere falan öldüm eline sağlık. :] Not: Sen güncellemeden önceki halini oynadım.