Arama sonuçlarınız

1. E

Bir Soru ?

Minecraft ta 1 mapı 1 defa oynayabilme şansımız varmı ya da mapler nasıl oluşturuluyor?
  2. E

Benİmle Hamachİ Survİval Oynamak İsteyen !

skype eklesin : alizahit.yildiz uzaktan çekilmiş pembe t-shirtli fotografım var
  3. E

Bir Sorum Var

Arkadaslar Minecraft ta ben hep ip i ellerimle yazıyorum videolarda izlediklerimde bazıları copy paste yapıyor nasıl oluyor o iş
  4. E

Modlu Survival

Modlu survival ip i bilen söyleyebilirmi Lehamamin oynadığı gibi
  5. E

Achiviment Sorunu

Beyler forumda hani mesaj yazıoz ondan sonra sağda atıom:Herobine ya küfürmü ettin başına büyük bir bela açtın falan nasıl yapılıo bir zahmet anlatın
  6. E

Hunger Games

Beyler ben hunger gamesi seviom da hunger games server ipi verrmisiniz
  7. E

Minecraft Server Sorunu

Beyler server iplerine bakıom örn: 102.94.105.1 bunu minecraft ta doğrudan bağlana yazıom girmio nereye yazacam böle sayılı ip leri birde hamachili ipler war bu hamachili ipleri yazıom hamachi ye giriom oraya admin war ee nasıl oyuna grecem
  8. E

Skin Sorunu

beyler ben single player oynarken skin sorunsuz çalışıo ama multiplayerde steve skinine dönüo
  9. E

Minecraft Sunucu Hatası

Beyler ben minecraftı yükledim name_change_launcher.exe indirdim sorunsuz açılıo ondan sonra kafamdam bir isim atıom yazıom ondan sonra google ya server yazıom minecraft sw nin ipini alıom giriom olmuo premium olmayan bir ip yada sorunun çözümünü werirmisiniz
  10. E

Name_change_launcher.exe Nasıl Yüklenir Linki We Ne Işe Yarar

beyler biri bana name_change_launcher.exe linki werebilirmi ve bunu nasıl kullanırım