Arama sonuçlarınız

1. 3

Birisi Bana Portlu Sw Aça Bilirmi

Arkadaşlar bn 1 aydan beri açamadım siz bana teamwiever den açarmısınz lütfen 1 allahın kulu yokmu :/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100000583905007&ref=tn_tnmn facem bu ekleye bilirsiniz lütfen.
  2. 3

Laptupcraft

Merhaba arkadaşlar direk ip yi veriyim kundcraft.zaopto.org olmassa 176.41.18.109
  3. 3

Server Açıldı.

Server online dir... Alım var.. Sadece Buildier Ve Rehber Alımı var. ip: minebuildturk.zapto.org skype de yapıyoruz alımları Skype: doqukan991
  4. 3

Server Online Koş Alım Var

SW ONLİNE OMUSTUR :D ALIMLAR SKYPE DE doqukan991 e yapınız Buildier lik ve rehber alımı var. ip: minebuildturk.zapto.org
  5. 3

Server Açıldı

admin a<lımı yok ve buildier ve rehber alımı var.
  6. 3

Server Açıldı

Arkadaslar serverimiz online Ar Arkadaslar serverimiz online ip: minebuildturk.zapto.org Alımlarımız : doqukan991 yapıyor.. ip: minebuildturk.zapto.org
  7. 3

Serverde Sorunu Düzeltene Adminlik Içeri Gir.

ya yapiom olmuo :D yeniden false yapıom true oluo kaydedip çıktıkdan sonra.. :(
  8. 3

Serverde Sorunu Düzeltene Adminlik Içeri Gir.

Arkadaslar wds server kurdum ama serveri Online mode: True fen False yaptım sonra çıkıp kaydet dedim dedikten sonra ise serveri online yaptım... Server e girmeyue çalıstım User Not Premium diodu yani Online Mod: yine true olmustu Server not defterini açtım orda yine True olmustu sorunu...
  9. 3

Ironcraft Online - Acildi - 87.106.20.193

alım simdi olsun
  10. 3

Perfectcraft - Survival - Ip: "mc.cskral.net" / "195.244.61.75"

Eklicenmi Runoon adım
  11. 3

Oyun adım: Runoon Yaşım: 16
  12. 3

wite list var adım runoon alırmısın
  13. 3

Alımlar Basladı Gir. Event De Var.

Arkadaslar sw miz açılmıstır alımlarımız var koşa bilirsiniz eventlerde dia falan veriyoruz Server 4 GB ram ile çok iyi Server kapasite: 20 [ 400 yapılacak ] Sizide bu fantastik dünyaya bekleriz minebuildturk.zapto.org ip mizdir. minebuildturk.zapto.org adresi İp miz ...
  14. 3

Nonecraft [factionwars&survival] [1.4.6] 192.168.10:25565

sw açık deil adım runoon
  15. 3

Eventte Dia Verioz

minebuildturk.zapto.org sw ip si bu Koş event basliyor Dia set verioz Hemde pro 4 sw ip : minebuildturk.zapto.org Koşşş alım var
  16. 3

Server Bakımı Bitti Girin.

minebuildturk.zapto.org bakımımız bittmiştir ... Server ip: minebuildturk.zapto.org koşun beleşe ev verioz
  17. 3

Çok Güzel Bir Server Felsefecaming

vercenmi
  18. 3

indirdin ya hhepsine devam falan de sorna team viever i aç orda İD niz ve Şifre neiz die bsi dio orda yazan i bana ver 2 sinide
  19. 3

team viever vercenmi
  20. 3

team wiever ver bide sw sürüm 1.4.6 deme
  21. 3

team wiever varmı sende yoksa indir ordan team wiever id sifreni ver bakayim
  22. 3

ip yanlıs ola bilir. kontrol et yeniden ip ver olmazsa teamwiever den bakarim soruna team wiever ver.