Arama sonuçlarınız

1. Oquzpaul

Survival Seed 1.7.2 [Düzlük+Maden Özellikli]

EVET ARKADAŞLAR BULDUĞUM SEED GERÇEKTEN MÜKEMMEL ÖTESİ BİR SEED 1.7.2 de kesin çalışır .Ve 1.6.4 de Çalışabilir. •2 -3 Foto Atıcağım Seed Uzun •Seed de Güzel Daglar Vardır Survival Lıktır. SEED E GEÇELİM -70127077099862685 ••RESİM 1 [OLAGANÜSTÜ DÜZLÜK ALANLAR] ••RESİM2 [2]Adalardan...
  2. Oquzpaul

Kullanıcı Adı Değiştirme

Kullanıcı Adı Değiştirme Kalktımı ? https://forum.gamer.com.tr/username Hata veriyor ?
  3. Oquzpaul

SiyosCraft Yakında Online ! Bu Yüzden Builder Alımlarımız Başladı.<---->

SiyosCraft Yakında Online ! Bu Yüzden Builder Alımlarımız Başladı. Evet Yazmış Olduğum Gibi Serverin %85 İ Tamamlandı 1 Tane Eksizsiz Bilgi Bilen Bir Builder Lazım Arkadaşlar Bu Konuda Mesajlarınızı Bana Yollayabilirsiniz Gelecekseniz Eksizsiz...
  4. Oquzpaul

Gülmek Mi İstiyorsun Gel !!!!

*sansürlenmiştir*
  5. Oquzpaul

SİLİNDİ

( Silindi)
  6. Oquzpaul

Advanture Map-Zorlu Yollar

Ufak Tefek Hatalarım Olabilir 7 Testten Oluşur Hepsi Birbirinden Zorlu KuLLanımı İNDİRDİĞİNİZ Mapı Rar'dan Çıkartınız Ve ; Başlat>Çalıştır>%appdata%>.mınecraft>saves/ E Atın ve mınecrafta girip tek oyunculu olan yerden World olacak ona tıklayın yeter.İsterseniz Çokluda Oynayabilirsiniz...
  7. Oquzpaul

Advanture Map-Hapisten Kaçış[Tanıtım Amaçlı]

Evet Arkadaşlar Size Tanıtım Map Olarak Hapisten Kaçışı Suncam İşallah Beğenirsiniz Orginali Gelicek Beni Takip Edin Başka Maplarda Gelicek :) KuLLanımı İNDİRDİĞİNİZ Mapı Rar'dan Çıkartınız Ve ; Başlat>Çalıştır>%appdata%>.mınecraft>saves/ E Atın ve mınecrafta girip tek oyunculu olan yerden...
  8. Oquzpaul

İlk Advanture Mapim Aile İntikamı Buyrun .!!!!

Evet Arkadaşlar, Bugün size ilk advanture mapım Olan Aile İntikamını Sunuacağım KuLLanımı İNDİRDİĞİNİZ Aile İntikami Map ini Rar'dan Çıkartınız Ve ; Başlat>Çalıştır>%appdata%>.mınecraft>saves/ E Atın ve mınecrafta girip tek oyunculu olan yerden mınecraft advanture parkur map olacak ona tıklayın...
  9. Oquzpaul

BU İTEM KODUNU BİLEN VARMI!!!!

Tüm Heryere baktım ama bole kod göremedim gördümde bulamadımmı yanlısım varsa duzelttin ama katman kayasının Kodunu bilen varsa yazsın diyelim /give -nick- -itemkodu- bole bilen solesn world edit için lazım .
  10. Oquzpaul

Arkadaşlar Ben Plugin Hakkında Yardım Edersniz.s

Arkadaslar sole bi plugin vardır hani bi sey yapıyon kırılmıyo falan o pluginileri indirdim set halinde ama nasıl kullanılacak bide warp plugini hakkında bilginiz varsa bukkit kurdumda tek eksk onlar :D
  11. Oquzpaul

[acil Yardim]error Opening Media File Please Move This File To An Ascii Only Path Like C:/

Mınecraft açarken Bu Hatayı Alıyorumm Diğer pcmden giriyorum ama bnda giremiyorum dosyalarda aynı c ye atıyom gene aynı yandex yükledim sorun olurmu yada her proğramı yükledim ekran kartı vs vs ama olmuyo acil yardım edin eğer bişi biliyorsanız yardım edin :( çok lazım giremiyom flash dan...
  12. Oquzpaul

2000 Kapasiteli/deliyiz Deli Oquzwars Sizde Katılın/survival/kuralsız//1.4.6

Çok Yakında Warp Vs Hersey Açılacak Simdi Girin Oynayın Çalısıyoz DeLİYİZ Deli!!!!!! 2000 kapasitelik beklenen sw açıldı koş beklendiği gibi kuralsız survival ara sıra vidiyolar çekiyoz herkes bekliyordu 7-24 online hafta içi garanti vermeyiz hafta sonu veririz sw bakıma girer adminlerin...