Arama sonuçlarınız

1. Laloww

Tuttu Tutmadı Oynuyoruz Toplanın

Tutmadı,görmüştüm. Alttaki Ü dilini bilmiyor. GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Laloww

[Skript] Oyuncular Küfür Ederken Rezil Olacak! v1

Yok ya iyi olmaz öyle mesela "Ben Malım Ben Salağım Herif Sen Evimi ne yüzde yıkıon Ben Gerzeğim" Hoş durmuyo :D GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Laloww

Kendimi Tanıtıyorum

Hoşgeldin.Ben Semih. @Laloww_ hesabımı da kullanıyorum. GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Laloww

Hadi Yaratıcılığınızı Zorlayalım

Ben NPC olarak bahsettim.Biraz kovboylara da kaçsın istedim. GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Laloww

Hadi Yaratıcılığınızı Zorlayalım

Tnks.Bence kovboy ekle.Seri katiller olsun.Aranıyor ölü yada diri felan :D GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Laloww

Anime Önerileri

High School DxD tavsiyemdir... GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Laloww

Bugün Benim Doğum Günüm!

Üstünden 2 gün geçti mübarek :D Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  8. Laloww

Bugün Benim Doğum Günüm!

Teşekkürler hocam. Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  9. Laloww

Bugün Benim Doğum Günüm!

Doğum günümün bitmesine 3 saat!!Toplanın beyler hğop Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  10. Laloww

WW1-Rp Game (Harita Alıntıdır.)

JakSocket e öm attım konu kilitleniyo birazdan Edit:Yetkisi yokmuş ._. Konu dursun o zaman... Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  11. Laloww

Kardeşim Konuda zaten alıntı yazıyo boşuna tartışma Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  12. Laloww

Allasen tekrar kuramıcak kadar abi misin? Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  13. Laloww

Haklı sen sadece kendi burnunun dikine gidiyosun Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  14. Laloww

İyi peki öyle olsun yoksa uyarı yicez... Edit:Fikrim Değişti. Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  15. Laloww

Bencede... Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  16. Laloww

@Axcela1 bu map benim niçin diyor ben onu anlamadım? Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  17. Laloww

İnanmıyorum sana ve kanıtlayamazsın ve abisin 2-0 yeniliyosun o yüzden lütfen sus konuyu kilitletiyorum ve @Axcela1 in mapıyle oynuyorum! Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  18. Laloww

Bi kere map @AcxelaD yada nası yazılıyosa onun bu bir!Sen abiin tekisin bütün forum bunu biliyor iki!Seni admin yaptığıma dua et bu da üç! Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  19. Laloww

Gerekirse kendim harita yapardım ama abilerle uğraşamam veriyom adminlik Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  20. Laloww

Benimde abi olmayan ve senden daha bilgili bi kuzenim var gerekirse onu ararım ama seni admin yapmam Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  21. Laloww

Gruba aldım ama adminlik vermem Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  22. Laloww

Ok.Değiştiriom. Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  23. Laloww

https://forum.gamer.com.tr/grup/ww1-genel-olaylar-role-play.1055/group-detail gelecekler bu gruba istek atsınn!! Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  24. Laloww

Gelceklerin yorumlarını alıntıladım
  25. Laloww

Sen de gel? Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...