Arama sonuçlarınız

1. Lovebeer24

Yardım

arkadaşlar benim bir sorunum var yazdıgım kod aynen şöyle command /ol: trigger: send "<GREEN> Olmen için 10 saniye" to player wait 5 seconds send "<RED> 5" to player wait 1 seconds send "<RED> 4" to player wait 1 seconds send "<RED> 3" to player wait 1 seconds send "<RED> 2" to player wait 1...
  2. Lovebeer24

2 Tane builder alınacak koş

arkadaşlar adam akıllı iyi mimari olan 2 tane builder alınacak! işini yapmazsa atılır +15 olacak skype ulaşın bugrababa3
  3. Lovebeer24

Mine imator 1.0.0 Yeniden başladım gir bak

Arkadaşlar uzun bır ara vermiştim kullanmayalı baya oldu yenıden açayım dedim baya güzelleşmiş yapacagım wallpaperlerde asla photoshop kullanılmıcaktır ısteklerınıze elestırılerınıze acıgım
  4. Lovebeer24

Premium hesabım hakkında help

Arkadaşlar benım mc premıum hesabımv ardı çalındı ama emailini değiştirmişler nasıl yaptılar anlamadım elımde trans bılmem ne ıdsıde yok ismi hiremcoydu eskiden hangi epostaya kayıtlı odlugunu hatırlıyorum baktım mcyle aldıgım gunde hıç bir şey gelmemiş biri yardım etsin geri almamda
  5. Lovebeer24

Armageddon.Nitrado server

Arkadaşlar serverimızda hg spleef gibi oyunlar bulunmakta builder ve reklamcı alımı var servera gelin konuşalım server hakkında bilgiler --------------------------------SONUNDA EFSANE GERÇEK OLDU------------------------------ Çok Şey Söylemeyeceğim Gel Kendin gör Diye Tek diyeceğim çok emek...
  6. Lovebeer24

Soru sorucam gelin

Arkadaşlar adminlerin yazılarının başına &a felan eklemeden direk yazdıklarında renkli olmasını istiyorum nasıl halledebilirimm prefix suffix felan değil
  7. Lovebeer24

Bu notebooku alıcağım nasıl?

arkadaşlar hiç uzatmadan konuya geçeyim özellikleri şunlar başka bir öneriniz varsa söyleyin 4.Nesil Haswell Intel® Core™ i7-4700MQ, 8GB (1x8GB) DDR3L 1600MHz, 750GB 7200RPM, 15.6" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran, 2GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX860M 128-Bit DX11, IŞIKLI Klavye, TURBO FAN...
  8. Lovebeer24

Group manager yardım lazım

arkadaşlar serverima giren oyuncular warp kullanamıyor chest komutunu felan yazamıyor serverda ılk basta yazması gereken hosgeldınız kurallar kayıt olun vb seylerde yazmıyor butun bunlar ayarlı bır group manager yada plugin paketi verirmisiniz
  9. Lovebeer24

Map Sorunu

Arkadaşlar ben şöyle bir şey yapmak istiyorum superflat bir map yaptım ıçıne bırkac warpı yapıcam ama orman superflatta olmaz mapın içinde map olucak nasıl yapabılırım
  10. Lovebeer24

Bukkit server group manager permissionslar lazım bir gelin

Arkadaşlar bir gruba butun yetkılerı vermek ıstıyorum ama uşenıyorum yardımcı olurmusunuz
  11. Lovebeer24

Admin arayanlar içeri

ad Emir kac serverda yetkılı oldum 15-16 server da yetkılı oldum 5-6 sı admınlık plugin bilgisi bilmedigim bikac plugin var neden benı secersınız oyuncularla ıyı gecınırım vb vb daha detayı ıcın skype ekleyın emir.ekici.9638
  12. Lovebeer24

2. denemem bak fikirlerini söyle

Merhabalar önceki evim modern houseydi birde bunu yaptım:)
  13. Lovebeer24

Doğanın içinde kaybolmuş Ev ModernHouse

öncelikle ilk defa yaptıgım bir buildi forumda paylaşıyorum kötü fikirlerinizi iyi fikirlerinizi söylerseniz sevinirim mesela ne olmamış felan:D resimlere geçelim
  14. Lovebeer24

minecraft bukkit hatası

arkadaşlar bukkit serverimda adminler dışındaki hiçkimse blok kıramıyor çözümü ne
  15. Lovebeer24

Sorunsuz Technic launcher

sorunsuz hiçbir sorunu olmayan technic launcher bir teşekkür yeterli 64 bitler için http://******/gyl19 32 bitler için http://******/h7FUh buyrun sorun çıkarsa yorum atın
  16. Lovebeer24

Technic launcher java virtual machine çözüm

Öncelikle merhabalar çogumuz ya servera girerken yada technice girmeye çalışırken bu hatayı alıyor bunun çözümü ise çok kolay öncelikle bilgisiyarımızın kaç bit oldugunu ögrenmemiz lazım sonra ise denetim masasından program kaldıra girip javayı kaldırıyoruz sonra ise verdigim linklerden dogru...
  17. Lovebeer24

tekkit lite Not enought items item alamama Çözüm gir içeri

Merhaba arkadaşlar çogumuzun yaşadıgı problemi çözicez öncelikle gerekli programları sunayım: notepad++ öncelikle çalıştıra %appdata% yazıp roaming .technic klasorune giriyoruz ordan oynadıgımız modpack dosyasını açıcaz örnegin tekkit lite ona giriyoruz ordan config dosyasına giricez sonrasında...
  18. Lovebeer24

Maddi durumları iyi olanlar gelsin

Merhaba arkadaşlar ilkbaşta soyleyeyım bır şey istiyeceğim sizden maddi durumu olan arkadaşlar hayrına minecraft premium hesap yollayabılırmı ozelden NOT SAÇMA SAÇMA DALGA GEÇEÇEKLER YORUM YAZMASIN BEN MADDİ DURUMU İYİ OLAN ARKADAŞLARA SÖYLÜYORUM
  19. Lovebeer24

Gows Lite-Çalışmasindan Bir kaç görüntü (parkur)

world edit kullanimi kesinlikle yoktur
  20. Lovebeer24

Geri Döndüm!

Herkeze merhaba arkadaşlar Geri döndüm nedensizce ban yemiştim temmuzda açılacaktı ama biraz gecikti beni tanimayanlar vardir taniyanlar vardir 1 senedir bu forumdaydım özlemişim forumun ortamını neyse kendimi tanitayim Adim:Emir Soyadim Ek*c* Hobilerim:gitar çalmak jazzida...
  21. Lovebeer24

Yenİ Mİnecraft=mİnetest!!!!!!!!

Evet arkadaşlar int. de buldum ve paylaşmak istedim oyun minecraft la nerdeyse aynı pek fazla bilgim yok Direk indirme linkini vereyim http://minetest.net/download Oyuna başlayınca daha net bilgi eklenecektir
  22. Lovebeer24

Lehamam Adına Yapılan Resim

Kenannosu yaptım bu en g üzellerinden biri olacak Buda başka bir resim
  23. Lovebeer24

İstek Pluginler

Essentials set spawn setwarp gibi komutlar olcak Xauth bunları istiyorum birde heads plugini var onuda verebilirseniz verin
  24. Lovebeer24

Yarışma_!_!_!

Yarışma İptal Edildi
  25. Lovebeer24

Lovebeer yaptıgı Pixel Art Kalitesiz Olmaz TAM TAM.....

5 AY UGRASTIM Koysammı bilmiyorum bazıları mcedit diyecek ama nasıl resim yapıldıgını bilmiyorum sadece mob editleme ve diger işler 1 yıldır filan ugrasıyorum nerdeyse çok emek verdim Not: koy diyenler olursa Koyacagım dikkat bir resimden bakarak yaptim Lovebeer Mcedit kullanmaz arkadaş...