Arama sonuçlarınız

1. Mehemt yusuf

Port Sorunu :/

Beyler Dün Minecraft Bukkit Serverime Port Açtım Ancak 25.81.230.*** İp arkdaşlara verdigim zaman baglanamıyorlardı ben bile baglanamıyordum o Ip İle Ancak 192.168.1.1 ile Sadece ben baglanabiliyorum bu sorunu nAsıl çözebiliriz ?
  2. Mehemt yusuf

Paintball Plugini Yardım.!

Beyler Servere paintball ekliyecem ancak videoları takip etmeme ragmen pb komutu çalışmıyor 1 Sorum bu 2.ci ise hazır paintball map ve plugini ile birlikte hazır paketi olan varmı ?Konuyu Yanlış Yere Açtı isem Lütfen Konuyu Taşıyın.
  3. Mehemt yusuf

Acil Yardım Beyler

Beyler Dün Serveri kapatım Arkaşlar ile modlu server oyniyacak tık modlu serveri kurdum oynadık sonra akşam bukkiti açmak istedigimde bu hattayı aldım birçok yere baktım etim yapabilen yok bide burda deniyim şansımı dedim bilen varsa hatayı söyliye bilirmi ? Server Açık Ama Kimse...
  4. Mehemt yusuf

1.7.8 Seed Elmas,Köyler,Dungeons,End Portal Bulunan seed

Seed = 2138374464889032671 1. Köy Kordinatları = x: (-346) y: (67) z: (320) 2. Köy Kordinatları = x: (-850) y: (64) z: (250) Altında 3 Tane Dungeons Bulunmaktadır. 1. Dungeon Spawner Kordinatları = x: (-852) y: (57) z: (252) Büyülü Kitap vardir 2. Dungeon Spawner Kordinatları = x: (-856) y: (56)...
  5. Mehemt yusuf

Paintball Plugini Yardım

Merhaba Arkdaşalar ben servere Paintball Plugini Eklicem Ama Türkçe Deil ve Nasıl Kurulcagını Bilmiyorum bu Plugine Ait türkçe bi video varsa önerebilirmsiniz veya alt kısımda anlatabilirmisiniz (Konuyu Yanlıs Yere Yazdıysam Uyarın)
  6. Mehemt yusuf

minecraft'ta command block 1.5.2 serverlerde çalışıyormu ?

Yeni Çıkan Sürümlerinde ?
  7. Mehemt yusuf

minecraft'ta command block 1.5.2 serverlerde çalışıyormu ?

1.6.1 Gibi Yeni Çıkan sürümlerde çalıyormu ?
  8. Mehemt yusuf

Bİ kaç Farklı Resim.

Maden Yaparken yada Keşvederken çektigim bi kaç fotorafbi kaç fotoraf sildinmiş.
  9. Mehemt yusuf

Süper Seed

-9057352651117540831 Seed (Alıntı olabilir) Bi kaç resimde yüklenemedi kusura bakmayın.
  10. Mehemt yusuf

Minecraft Hatası

Bilgisiyarım Formatan 2 gün önce geldi ve ben minecraftı yükledim demo ama çalıştırdıgımda bu hatayı alıyorum. Ekran kartı güncel 1 Gb Ekran Kartı Asus 2 Gb Ram var Ama bu Hatayı Alıyorum Java Son Sürüm Yüklü Sorun ne bilen varmı ?
  11. Mehemt yusuf

Minecraft Hata :(

Bilgisiyarım Formatan 2 gün önce geldi ve ben minecraftı yükledim demo ama çalıştırdıgımda bu hatayı alıyorum. Ekran kartı güncel 1 Gb Ekran Kartı Asus 2 Gb Ram var Ama bu Hatayı Alıyorum Java Son Sürüm Yüklü Sorun ne bilen varmı ?
  12. Mehemt yusuf

1.3, 1.4, 1,5-1,2 İki Köyleri Ve Orman Tapınağı

1.3, 1.4, 1,5-1,2 sürümlerinde kullanabilen bir seed dir. seed = 2784386679562896341 İkinci köy koordinatları: x: 73 z: 58 Jungle tapınak koordinatları: x: -168 z: 53
  13. Mehemt yusuf

Cadı Seedi

1621073931
  14. Mehemt yusuf

İmza Ayarı

Forumda Nasıl imza Ayarımı Deiştirebilirm daha güzel bir şey yapmak için ?
  15. Mehemt yusuf

Köy Seed'i Minecraft 1.5.2

Köy Seed'i seed=Mooshroom Minecraft 1.5.2 de oluyor. (Genelinde 3 Elmas 6 Ekmek 1 Elma Demir Zırh var Olduysa Begeninin :)
  16. Mehemt yusuf

bir şey Rica Edebilirmiyim ?

TooManyItems Mo'Creatures: Backpacks: Rainbow XP Rei's Minimap: timber clay soldiers Bu Modlar yapıp .minecraft upold edip verirmisiniz ?
  17. Mehemt yusuf

[İstek]

TooManyItems Mo'Creatures: Backpacks: Rainbow XP Rei's Minimap: timber clay soldiers Bu Modlar YAPIP DEMO KULLANANLAR .MİNECRAFT OLARAK VEREBİLİRMİ ? :embarassed:
  18. Mehemt yusuf

Minecraft 1.5.2

Minecraft 1.5.2 versiyonun kulanıyorum hiçbir moda Yükliyenmiroum bazıları çıkmamış oldugundan hiçbir Mod KULLANAMIYORUM 1.4.7 Nasıl Tekrar Geçebilirim ?
  19. Mehemt yusuf

Youtube Kanalıma Kapak Ve Profil Fotorafı Yapabiline Varmı ?

Youtube Kanalıma Kapak ve Profil Fotorafı Yapabiline varmı ? Arkdaşalar Ben PhotoShop İle Bir Bilgim Yok.O yüzden Youtube kanalıma resim falan koyamıyorum Eger Bir Bileniniz var ise bana Kanal İle İlgili Resim Yapa Bilirmi ? Youtube Kanalım = youtube.com/user/ForceGame100
  20. Mehemt yusuf

Gamemode Var

sv beklerim halley_craft_10 dan 13 kadar şifresi 1 sv ıpsi 25.113.5.186 gamemode 1 verliyor ev yapıyorsunu falan egleniyoruz. Tnt İksir yasak bekliyorum servere
  21. Mehemt yusuf

Minecraft Nerden İndire bilirim ?

Minecraft Nerden İndire bilirim ? (Demo) Alt Kısma Link Atarsanız sevinirim.
  22. Mehemt yusuf

Bana Vidyo Progamı Önerebilrimisiniz ?

Vidyo çekcem Vidyo progamı vardı bozuldu oyüzden progam arıyorum Fraps Ve CamStudio Hariç