Arama sonuçlarınız

1. theheart66

Takılcaklar gelsin Kafa nereye biz oraya :D

MERHABA GENCLER oylesıne takılcak olanlar ister survival ister map parkur advanture falan takılcaklar gelsın Hamachi Murat3535 123 25.194.62.54 ip
  2. theheart66

Mc indirme yardim

Merhaba beyler bundan bi kac sene once ne kadar birakmak istemesemde oyunu birakmam zorunda kaldim simdi oynama imkani gecti elima ama baya dagismis premium falan filan vesayre vesayre onceden rar olarak indirmistim simdi tekrar nasil indirip oynaya bilirkm yardimci olurmusunuz Simdiden...
  3. theheart66

1.7.2 NASIL İNDİREBİLİRİM ?

BEYLER BAŞLIKTA BELİRTİİĞİM GİBİ YARIDMCI OLURMUSUNUZ..
  4. theheart66

MİNECRAFT 1.7.2 NASIL İNDİRE BİLİRİM ?

Beyler başlıkta belirlediğim gibi rar halinde nasıl veya nerden bulabiliirim googleden cıkmıyor .s
  5. theheart66

Mc 1.7.2 Cadı

Meraba beyler az once evimi yaparken karşı dağda bir cadı gördüm biraz tırstım kılıç falan ypayım derken gece oldu uyuyp kalktım cadı yerınde yoktu neyse bir kaç gün sonra tekrar gördüm gidip öldüreyim dedim öldüm respawnlanp bi daha yanına gideyim dedim yoktu bir gelip bir gidiyor benim...
  6. theheart66

minecraft forge yardım

öncelıkle meraba beyler ben mod yuklemeye çalışıyorumda modloader forge falan istiyormus onuda indirdm moduda indirdim oyuna girerken ekran simsiyah oluyor yenı pencere açılıyor bişeyler doluyor sonra forge mod loader -cilent- 0 .log hatası verio çözümü varmı acaba şimdiden teşekürler
  7. theheart66

Minecraft Im Bad Video Card Hatası Veriyor Yardım

BEYLER MİNECRAFTI AÇTIGIMDA BAD VİDEO CARD DRİVERS HATASI ALIYORUM TEAM VİEVERDEN AYARLIYA BİLCEK VARSA ULAŞA BİLİRMİ TEŞEKÜRLER :/
  8. theheart66

Mod Nasıl Yüklenir Skaydz Nasıl Kulanılıyor Yardım!!

Beyler ben 2 haftadır mod yüklemeye çalışıyorum nasıl yükleniyor yarıdm edermsin niz tşk skaype=theheart661 facebook=facebook.com/sarii352
  9. theheart66

Mod Kurmada Yardım Beyler

Beyler modu kurmayı bilmiyorum yardım edebilcek skypten ekliyebilirmi teşekürler :) Skayp =theheart661
  10. theheart66

Multiplayer

sa ark lar ben minecraft multiplayer giriyorum benden (lütfen giriş yapın /1 <Sifre>) girememi istiyor /register qwertyyuıtorpeüwqoaskdlxjcb falan her şey yaptım ne yaparsam yapayım b kulanıcı adı zaten kulnılıyor diyor ne yapabilirim ?
  11. theheart66

Beyler Yardıma Ihtiyacım Var Içeri Dalın

beyler ben mc multiplayer oynmak için her gerekeni yaptım sonra girmeye denedim girmiyor serveri açıyorum oynuy girmiyoru oyunu açıyorum serveri açmıyor neden olabilir ? o.O
  12. theheart66

Mine Craft'a Yeniyim Yardım Edermisiniz ?

byler ben mc yi bir kaç sene once bıraktım şimdi yeniden başlamak istiyorum yardım olcak arkadaşlar skaypten ulaşabilirler yada mesaj ata bilirler skayp=theheart661
  13. theheart66

Merb arkadaşlar sabaha kadar açık olanlar buraya

SELAMU ALEYKUM ARKADAŞLAR AÇIK OLANLAR HAMCAHİ AGIMA GELSİNLER SABAHA KADAR OYNUYALM :)
  14. theheart66

Merb arkadaşlar sabaha kadar açık olanlar buraya

mrb arkadaşlar bn eğlenceyi seven birisiyim bundan dolayı sabahlayacak 3 4 kişi arıyorum sabaha kadar advanture map falan açarım oynarız ip=25.94.45.202 hamachi ağı=Eqlencee hamachi şifresi=123
  15. theheart66

help mee

arkadaşlar ben modları atıyorm atıyorum sürümü falanda uyumlu ama oyua giriyorum olmamış yarıdm edermiisiniz ?
  16. theheart66

sabahlıyan ?? :D

sa gençik sabahlıyan varmı sw falan kuralım eğlenlim biraz :))
  17. theheart66

Survival oynucak ?

ağ örümcekağı12 şifre 123 25.94.45.202
  18. theheart66

Survival oynucak ?

pislick36 şifre 123
  19. theheart66

gençler mine craft dans modu nerden indire bilirim ?

adamlar dance modu idimiş delice danse ediyoar naasl nerdne indre biirm yardım :S
  20. theheart66

Survival oynucak ?

hamachi agı pislick36 şifre 123
  21. theheart66

HEROBRİNE

Sa arkadaşlar öncelikle ben herobrine olayına inanmıyordum aratşrıdım falan ama inanmadım işte bu gün burdan 1 arkadaşla tanıştım bana survival mod ta oynamaıyı öretiyordu zevkle 1 güzel oynuyorduk sonra mağaraya girdik 1 an ses geldi çığlık sesine benziyen sonra arkadaş birden çıktı hamachiden...
  22. theheart66

arkadaşlar yar dım

arkadaşlar ben texture pack atmasını bilmiyorum teamwiever vereyim yapabilcek varmı
  23. theheart66

3 koca dev heykelcik :D

24. theheart66

gülmek garanti