Arama sonuçlarınız

1. Z

İP mc.epicminecraft.org YENI ACILDI GELIN!!! (1.6.2) HERTÜRLÜ ALIM OLUCAK!!!

Kardeş Admin olurum eyer alım varsa.Tecrübem var benimde sw vardı.İlgiliyimdir.Zaten swde warp azmış eklerim :)
  2. Z

Kardeş serverine admin olurum eyer alım varsa ilgiliyimdir.Hertürlü şeyde yardım ederim.Warpda...

Kardeş serverine admin olurum eyer alım varsa ilgiliyimdir.Hertürlü şeyde yardım ederim.Warpda azmış swde eklerim.
  3. Z

Pvp isteyenler bi girin bakın ;)

Merhaba arkadaşlar Ben zpator bu gün sizinle yapacağım bir etkinliği açıklayacağım. Pvpme güveniyorum diyorsanız konunun altına Adınızı Soyadınızı ve yaşınızı yazın ve oyuna giriş isminizi yazın. Peki ben ne yapıcam?30 temmuz tarihinde Kendi kurduğum hamachili server için bir Arena düzenlicem...
  4. Z

Sky Survival WARS-Uçan Yaşam Savaşları-v1

Link Please
  5. Z

Map Yardım

Beyler Command Blocklu bir map yapma istiyorm.Benim command block bilgim var ama yanımda bir ekip olursa çok iyi olur ben Sw yi açıcam sadece skype adresinizi verin bide yaşınız 13 den büyük olrusa iyi olur yada 12 :D
  6. Z

minecraft map için ekip ya da kişi arıyorm yardım edermsnz

Açıcamda Benim sana ulabileceğim bir skype adresin varmı?
  7. Z

SkyBlock

Beyler kim benimle skyblock oynar?Çok eğlenceli olacağın düşünüyorum.Eğer oynamak istiyorsanız; -11 yaşından büyük, -Minecraftı en az orta derecede bilen, -Ve son olarakta cıvıtmadan oynayabileceğim biri olsun. Oynayacaksanız yoruma skaype adresinizi yazın ben sizi ekliyorum.
  8. Z

TNT BOSS ADV map cV1

Evet oynadım
  9. Z

Minecraft │ Walkaway Adv Map │ Yürü Yürüyebildiğin Kadar... | >> Tam Sürüm İndir! <<

Kardeşim acele e allahını seversen acele et siteye senin için giriyorm hadi hızlı bitir :D
  10. Z

Adventure Map [TÜRKÇE]

Allahıı seversen bidaha map yapm abi birincisi hikaye sıfır olay sıfır konuyu bağlama sıfır aıcılık sıfır .Yani bi şeye benzetemedim zaten köye girdiğim anda anladım dandik olduğunu.
  11. Z

TNT BOSS ADV map cV1

Allahını seviyorsan birdaha map yapma!
  12. Z

The Robotic Adventure Map(Adventure+Parkour+Puzzle)

Kardeş nasıl kurulacağını bulamadım bide 2hotfile linki atmışın 1.sinden sonra 2.sini indirmek için 29 dkka diyor ilgilenirsen sevinirim. Dış görünüş olarak harika bir map...