Arama sonuçlarınız

1. U

Minecraft Çok Kasıyor!

1.8 sürümü hatalı sürüm optimizasyon hatası var ondan dolayı kasmalar oluyo..
  2. U

Ön Gösterim MINECRAFT 1.8.1 ÖN GÖSTERİM 4

Minecraft bence bugları düzelticeğine şu oyunun optimizyonunu düzeltsin :sinirli::sinirli: hala oyunda takılmalar fps düşmeleri var sayelerinde minecrafttan soğudum....!
  3. U

Minecraft kasma sorunu (yardım edin arkadaşlar)

arkadaşlar minecraftı 1.7.2 sürümüne kadar oynadım herhangi bir sorun yoktu. 1.8 geçince sürekli takılmalar başladı sorun javadandır dedim güncelledim aynı ekran kartı driverını güncelledim yine aynı bu sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yazsın :(:(:(:(:emin:
  4. U

Minecraft MicroSoft'un elinde

aynen bende baktım ne sitesinde ne de twitter böyle bir açıklama yok..
  5. U

minecraft 1.8 nether HATASI (Yardım edin arkadaşlar)

arkadaşlar minecraft 1.8 de survival oynamaya başladım sorun şu ilk başlarda ben nether portalı açmıştım daha sonra bu nether portalını yıkıp başka yerde tekrar yaptım sorunlar şu 1)nether portalına giriyorum çıkınca bambaşka bir yere atıyor 2) zombi pigmanlar sürekli bir şekilde durmadan...
  6. U

Minecraft 1.8 -pre1 Yardım

önemli deil kardeşim :)
  7. U

Minecraft 1.8 -pre1 Yardım

kardeşim burdan bakabilirsin bütün eşyaların yapımı yenileride dahil :):) http://minecraft.gamepedia.com/Crafting#Complete_recipe_list
  8. U

Minecraft Açılmıyor...!

arkadaşlar eskiden minecraft oynarken böyle sorun yoktu şimdi hiç açılmıyor javayı güncelledim ekran kartını güncelledim farklı launcher üzerinden deniyorum ama sonuç yine aynı açılmıyor. sorunun çözümünü bilen varsa yazsın :emin::emin::emin:
  9. U

Minecraft 1.7.4 Mob Spawn sorunu

Arkadaşlar minecraft 1.7.2 sürümünde oynuyordum. 1.7.4 oynamaya başladım.fakat söyle sorun var zorda oynamama rağmen geceleri yaratık çıkmıyor. Çıksada 1 2 tane çıkıyor. Sizlerde böyle sorun varmı?
  10. U

EN DEĞİŞİK GARİP SEED (Girmeyen Pişman olur)

arkadaşlar bugün minecraft oynarken böyle bişeye denk geldim. karalar parçalanmış halde değişik bir şey... seed: -4205762168650422081
  11. U

minecraft 1.6 zombi sorunu

demek istediğim şu bir tane öldürüyorum 3 tane oluyo onları öldürüyüm derken 20 30 tane oluyolar :S oyun hatasımıdır nedir anlamadım
  12. U

minecraft 1.6 zombi sorunu

uzun zamandır 1.5.2 oynuyodum 1.6.2 geçtim şöyle bir sorun yaşadım gece sığınmak için ev yaptım zombileri öldürdükçe daha çok geliyo rahat 20 30 tane geldi :S sizdede oluyomu....
  13. U

Cadı Seedi

inanılmaz bir şey o kanyon beni etkiledi resmen maden cenneti :D
  14. U

Modern Mimari ( Yaptığım Villa)

zaten evi tam olarak tamamlamadım size gösteriyim dedim :)
  15. U

iç mimariye henüz başlamadım tam olarak bitmedi ev :)
  16. U

karanlık olmasın diye yaptım yoksa yarasalar basıyo evi :D
  17. U

arkadaşlar 1 gündür yaptığım villanın şuanki hali nasıl olmuş arkadaşlar önerdiğiniz bir şey olursa olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum......
  18. U

Küçük Villam :)

çok beğendim ama bence biraz daha etrafı güzelleştir evi daha iyi gösterir :)
  19. U

Küçük Villa

villa güzel ama çatısı olsa daha iyi olurmuş :)
  20. U

minecraft değişik bir seed

arkadaşlar minecraft seed bölümüne -1895836305 yazın çok hoş bir seed başladığınızda bir bozkır gibi yerdesiniz ama ne ararsınız var yakınızda etrafınızda çok sayıda domuz ve koyun var hemen önünüzde dev gibi dağlar hemen sağınızda kar biyomu ve jungle karışmış bir şekilde çıkacak hemde çok...
  21. U

Minecraft süper ağaç evi (bakmayan pişman olur)

aslında bitmedi tam olarak 4 ev yaptım şuanda 5inciyi yapıyom :)
  22. U

too many items 1.4.7 yaz google orda minecraftdll.com olan siteye gir indir daha sonra çalıştıra %appdata% yaz açılan sayfada .minecraft klasörünün içindeki bin dosyasına gir ordaki minecraft dosyasını winrar aç sonra indirdiğin moddakileri içine at en son metainf klasörünü sil.
  23. U

arkadaşlar gördüğünüz gibi güzel ağaç evi yaptım.bu haritayı survival modla yaptım(too many items)kullandığım seed bildiğiniz cheppa seedi indirmek isteyen varsa url aşağıda indirme linki: http://www.mediafire.com/?zomdz6nzydy13sq
  24. U

çok güzel bir ada seedi

bir şey deil
  25. U

çok güzel bir ada seedi