Arama sonuçlarınız

1. B

Aaaa!Aradığınız yetkililer yok mu? Peki benimle tanıştınız mı? Hadi gir de tanışalım...

Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi serverinize istediğiniz uygunlukta ve işte benim aradığım kişi bu diyebileceğiniz biri olduğumu düşünüyorum.Çok fazla uzatmadan kendimi öz biçimde tanıtacağım eğer aklınıza takılan bir şey olursa iletişim bilgilerimden ulaştırabilirsiniz... Adım...
  2. B

Server Alımı Başladı 17.03.2016 16:43

Moderator veya admin Online Süren: Hafta içi 2-3 sat hafta sonu 6-7 Minecraft Bilgin : (0/10): 8 WorldEdit Bilgin: (0/10): 7.5
  3. B

|AlphaNW >> Alımlar|

Mod; Ad: Batuhan Soyad: Yumuşak Skype: byb4tus Komut bilgin: %77 We wg bilgin: %80 Oyuncularla Aran: %95.8
  4. B

FearNetWork Builder, Skripter, Pluginer, Rehber Alinacaktir

byb4tus skypem ekle irtibata geçelim
  5. B

PersianNW >> Acil Buılder 09.04.2016 >> Online ! >> En İyi Emek Survival

Moderatör Ad :Batuhan Yaş (+14) : 18 ime giricem nisanda. Online Süreleriniz (+5 Saat) :günlük 43-4 hafta sonları ise 7-8 Skype Adresiniz : byb4tus Oyuncular Arası Davranışlarınız : Gerek abi kardeş gerekse kan kardeşi :D Diksiyonunuz : düzgündür.ama sinirlendirirlerse birazcık bozulur :D Neden...
  6. B

Serverimize Alım vardır

Moderator Alımı: Komut Bilgisi: %82.5 Oyuncu ilişkileri: %95.6 Plugin Bilgisi: %76.8 Yaş: 17 Skype: byb4tus
  7. B

ElitCraft (Alımlar:Aktif)Hadi Koşun Gelin

byb4tus skypem yaşım 17 ekle ordan konuşalım anlaşırsak geliyim
  8. B

Teable CRAFT ALIM VAR

byb4tus skype yaşım 17
  9. B

FallenPVP Yetkili Alımları (Yılbaşında) [Bitti]

İsim-Soyisim: Batuhan YUMUŞAK Kaç Yıldır MC Oynuyorsun: 3 Daha önce bir pvp sunucuda yetkili oldun mu: oldu 1-2 serverde. Yetkili olursan yapacağın şeyler neler: Sunucuda adaletli ve güvenli bir ortamın oluşmasını sağlamak. Oyuncularla nasıl ilgilenirsin: Gerektiğinde Abi-kardeş gerektiğinde...
  10. B

<<ElitCraft>> (Alımlar : Aktif ) Builder , Pluginer

#Admin Ad: Batuhan Soyad: YUMUŞAK Yaş: 17 Komut Bilgisi: %89.6 Skype: byb4tus Telefon Numarası veya Mikrafon (Bunlardan Birisinin Olması Zorunludur): mic de var telefonda Kaç Serverde Yetki Yaptın ?: 3-4 Oyuncu ilişkin: Abi kardeş desem anlaşılır heralde :D
  11. B

|LegendCraftTR|>> JavaCoder - WebMaster - Moderator - Builder - Rehber Alımları Hemen Başvur !

Başvuru için; Başarılı oldugunuz dal nedir ? Moderatör Yaş : 17 Skype : byb4tus Ne kadar bilgilisiniz (Build-java-komut vs anlatın) : komut bilgim %75 build bilgim %78 java bilgim yok. Oyuncu ilişkileri :Oyuncularla ilişkim iyidir.Onlarla oyuncu samimiyetiyle davranırım.Gerekli yerlerde...
  12. B

Atillacraft Yetkili Alımı

Moderator Başvuru Formu *İsim:Batuhan Soyisim:yu....k *Kaç Saat Oynarsınız:3-6 *Yaş (12 veya daha üstü!): 17 *Plugin Bilginiz:%70 *Oyuncularla Aranız:%91.5 *Skype: byb4tus
  13. B

MutlulukCraft Geri Dönüyor

Moderator Alımı Yaş:17 Skype Gerek Yok: byb4tus Kod Bilgisi: %85.7 Güvenilirlik:benim güvenim size sonsuz sizin banda güveninizin sonsuz olmasını isterim ilerleyen zamanlarda anlarsınız saten.
  14. B

ReqalCraftMC Alımları !

Moderator Alımı: /Son 1 kişi Komut Bilgisi: %75 Oyuncu ilişkileri:%98.3 Plugin Bilgisi:%57 Yaş:17 Skype: byb4tus Builder alımı: Build Bilgisi:%76.8 Yaptığınız maplardan bir kaç resim: Sıfırdan map yapabilirmisin ?: tabii ki Ama Yardımcı Biri Lazım Komut Bilgisi:%75 Yaş: 17 Skype: byb4tus
  15. B

Builderci + Asistancı + Adminci + Pluginci + Aranıyor. Serverde YOK YOK!

Admin --(^-^Gerekenler^-^)-- Günlük Zaman: Hafta içi 2-3saat[YGS kursum var o yüzden az] Komut Bilgin: %75 Yaş: 17[18'ime giricem 2016 da) Skype: byb4tus
  16. B

Serverinde alım olanlar Baksın!

Sözü uzatmıcam adım Batuhan ,17 yaşındayım bazı serverlerde yetkili tecrübemvar. iyi oldum yetkili grubu: Rehber-Builder-Moderator. skype: byb4tus
  17. B

Konu kilit sorun çözüldü

byb4tus skypem kardeşim ekle konuşalım
  18. B

Server kurucam detaylar İçeri Yetkililer için

Evet Arkadaşlar Server Kurucam Ama Öncelikle Aşağıdaki Linkten Üye Olmalısınız Yetkili olmak istiyorsan linkten üye olman gerekli!Link kesinlikle virüslü fln değil sadece alışveriş sitesi yeni açıldı.burdan kazandım reklam parası ile server süresini uzatıcam hadi bakem tıkla üye ol yetkiyi...
  19. B

Turkish Builder Force // Türk Builder Timi // Başvurular Aktif! // (!)

:şapka: Builder Başvuru Forumu::şapka: Adınız:Batuhan YUMUŞAK Doğum Tarihiniz:28/04/1998 Yaşınız:17 Daha Önce yaptığınız bir kaç yapıt(Silindi, kaybettim gibi sebepler sayılmayacaktır.): http://i.hizliresim.com/QYZn83.jpg http://i.hizliresim.com/Lg16NG.jpg Bunlar kayıt ettiklerim bunun gibi...
  20. B

5 KİŞİ ARANIR EN İYİ BUİDERLER

kardeşim beraber skyblock oynayalımmı yaşım 17 ayrıca skype byb4tus ekle
  21. B

Serverimize Özel Plugin Paketi Hazırlayacak Pluginer Aranıyor!

Serverimize Özel Plugin Paketi Hazırlayacak Pluginer Aranıyor! Skype byb4tus
  22. B

Serverimiz Açık Sadece Pluginer Lazım

güncelll beyler
  23. B

Serverimiz Açık Sadece Pluginer Lazım

Uzatmadan derdimi anlatayım: Ben batuhan serverimiz şuanda oyunculara kapalı bir şekilde açıktır!Yapıları Tamamlanıyor.Sadece Bize İşinde İyi Pro olan Pluginer lazım. serverimize kittolsunu vs işleriyle ilgilenicek ve serverimize ait plugin oluşturabilicek pluginer aranıyor SYPEM: byb4tus
  24. B

❂QuickDesigners❂Ekibini Arıyor Katılmaya Ne Dersin ? Danışman+Builder+Tanıtımcı+Sponsor+Pluginer

Danışman (2) Ad:Batuhan Soyad:Yumuşak Yaş:17 Skype: byb4tus Grubumuzu İyi Tanıtabilicekmisin: Tabi ki tanıtırım gerek forumlarda gerekse sosyal medyada Hakkımızda İyi Yorumlar Yaptırabilirmisin: Serverinizin Güzelliği ve benim üslubumla başarabileciğime inanıyorum. Nasıl İyi Oluruz Öneriler...