Arama sonuçlarınız

1. S

Minecraft Bukkit Server Kurma Yardım

Evet var ama hiçbir arkadaş indirme linkini vermemiş. Verenlerde kırık link.
  2. S

Bat kodlarını falan biliyorumda bukkit jar bulamıyordum onuda arkadaş attı sağolsun. Evet var. Araştırmadığımı nerden biliyorsun? Araştırdım bulamadım ve sonrasında arkadaşlardan yardım almak amaçlı konumu açtım.
  3. S

Sen varya süpersin :D eyvallah sağol.
  4. S

Merhaba arkadaşlar Minecraft'ta arkadaşımla beraber yapıt yapmaya karar verdik. Bunun için plugin falan gerekiyor. Normal minecraft serveri plugin desteklemediğinden bukkit server kuracaktım ama malesef indirme linklerini falan bulamadım. Bu konuda yardım ederseniz sevinirim.
  5. S

>>SpeedTroller<< | 1.7.2 Uyumlu %100 Türkçe Plugin İndirme Programı [Sorunsuz Çalışıyor]

Öncelikle Herkese S.a Bugün sizlere kendi yapımım olan plugin paketini tanıtacağım Buyrun Resmi Kullanımı çok basitttir. İstediğiniz pluginin üstüne tıklayınız. Sizi otomatikmen indirme sitesine yönlendirecektir. İNDİRME LİNKİ http://*****/uBoRIT BEĞENDİYSENİZ YORUM ATMAYİ UNUTMAYİNİZ...
  6. S

Hexxit Fml Hatası Çözümü Ve Technic Launcher Add New Pack Hatası Çözümü

Herkese İyi Forumlar Arkadaşlar Sorunsuz Modlu Minecraft Kurmak İsteyenler Aşağıdaki Videoyu İzleyebilirler Hexxit Kurulumu ve Fml Hatası Çözümü Videoda Bahsettiğim Dosyaların Linki : http://yadi.sk/d/kqxdrtstBLK7c İndirdiginiz Technic Launcherde Add New Pack Hatası Alıyorsanız Aşağıdaki...
  7. S

Minecraft Server İNternet Paneli

S.a arkadaslar oncelikle iyi forumlar. Benim Arkadasımın Bilisimi var.Mİnecraft Server acıyoruz ama bu adam bu serveri internetten üzerinden yani panelden düzenlemek istiyor. Bizde panel arıyoruz.Fiyat fark yapmaz. İletisim Skype : sammytheepical Not : SpaceBukkit Yapmayi denedik ama...
  8. S

Minecraft Server İNternet Paneli

S.a arkadaslar oncelikle iyi forumlar. Benim Arkadasımın Bilisimi var.Mİnecraft Server acıyoruz ama bu adam bu serveri internetten üzerinden yani panelden düzenlemek istiyor. Bizde panel arıyoruz.Fiyat fark yapmaz. İletisim Skype : sammytheepical Not : SpaceBukkit Yapmayi denedik ama...
  9. S

Minecraft Server Bat hatası

yoo dogru yazdım ADMİCOS o konuyu bulabilirmisin?
  10. S

Minecraft Server Bat hatası

Minecraft serveri actıgımda bole hata alıyorum nasıl düzeltebilirim
  11. S

Minecraft Servere Panel Kurmayi bilenler içeri

Minecraft Servere panel kurmayi biliyorsanız ve bu işten para kazanmak istiyorsanız ekleyin Skype : sammytheepical Facebook : www.fb.com/TL.ZaLiMM
  12. S

Vps Serverim İçin Minigames Yapabilecekler girsin

ekle o zaman :D
  13. S

face girebilionmu :D www.fb.com/TL.ZaLiMM EKLE KONUSAK
  14. S

bilişim arkadasımın serverin kapanma durumu %0 :)
  15. S

skype şart kardesim :) yeni bir hesap acabilirisn
  16. S

server acık suanda ama map daha yapmaya bile başlamadık builder falan arıyorm kardesim
  17. S

Serverime Hunger Games TntRun Vb. maplar yapacak kişilere ihtiyacım var. Skype : sammytheepical Not : Server yapıldıktan sonra bilisime verilecek ve server acılacaktır.
  18. S

Minecraft Ekran Kartı Hatası

BEYLER GÖRDÜGÜNÜZ HATAYI ALIYORUM EKRAN KARTINI GÜNCELLESTIR DİYORUM GÜNCEL DİYOR ANLAMADIM GİTTİ EKRAN KARTIDA BOYLE DİYOR :D
  19. S

Minecraftta tıklıyorum acılmıyor.[HATADA ALMIYORUM]

gül suyu falan işe yaramaz lav koyacam pcnin içine yansın :D belki calısır :d
  20. S

Minecraftta tıklıyorum acılmıyor.[HATADA ALMIYORUM]

acılacak acılmalıdır :D