Arama sonuçlarınız

1. D

19 Mayısta açılcak serverımıza pluginer,reklamcı ve rehber aranıyor

Nick >diewunder YAŞ >15 Skype >xahmet34 Oyun süresi >günde 4,5 saat Deneyimlimisin >Kendi sunucumu açtım yani evet Komut Bilgin > %95 Yetkili Oldugun Sunucular >Hatırlamıyorum ama baya bi sunucuda rehberlik adminlik modluk ve kuruculuk yaptım.
  2. D

Morpheus - Yetkili Alımları!

Adınız:Ahmet - Yaşınız:15 - Oyun içi bilginiz? Kendi sunucumu açtım nerdeyse tüm komutları biliyorum ama yine bi üstesinden geçmem lazım 2 yıldır oynamıyorum. kendi sunucumu felan açtım baya bilgiliyim. - Katogoreniz? Rehberlik - Skype Adresiniz xahmet34 - Minecraft'ı Kaç Yıldır Oynuyorsun?5
  3. D

☾✯SaladinPvP☾✯YETKİLİ☾✯ALIMI☾✯ACİL☾✯HER YETKİ VAR☾✯

Admin yada mod olabilirim kendi sunucumu açtım pluginlerde bilgiliyim.
  4. D

Serverin mapi için arkadaş arıyorum - Admin Alıcam.

Bende gelirim builder admin ve kendi serverim oldu yani biligiliyim skype :xahmet34
  5. D

Admin Builder Pluginer alımı yapıyorum

Admin olabilirim kendi sunucumu açtım baya bilgiliyim
  6. D

Arkadaşlar Admin Builder Mod Alımı Vardır

admin olabilirim kendi sunucumu açtım skype xahmet34
  7. D

☾✯SaladinPvP☾✯YETKİLİ☾✯ALIMI☾✯ACİL☾✯HER YETKİ VAR☾✯

AD SOYAD :Ahmet Çimen YAŞ :15 KAÇ SENEDİR MC OYNUYORSUNUZ :5 yada 6 KOD BİLGİNİZ :Kendini sunucumu açtım iyi diye düşünüyorum KAÇ SAAT AÇIKSINIZ (İSTEKLİ OLSUN SORUN YOK) :4 5 en az DAHA ÖNCE NEREDE YETKİ ALDINIZ :Hatırlamıyorum bi ara bırakmıştım tekrar başladım bu aralar SKYPE ADRESİNİZ...
  8. D

✩ Bitti ✩ ✔ Alım Bitti ✔ ✌ Admin ✌ Pluginer ✌ Builder ✌ Rehber ✌ ♋ Dev Açılış Haziran'ın 1'inde De ♋

İsim:Ahmet Soy İsim:Çimen Yaş:15 Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun:5 yada 6 Seni Seçme Sebebimiz: Günde en az 4 saat oyundayım Kendi sunucumu açtım ve tüm pluginleri kendim ayarladım 5 sunucuda mod 2 admin ve 10 15 kerede rehber oldum. Komutlardan Ve Pluginlerden Anlıyormusun:Evet anlıyorum...
  9. D

Sw'miz Açıldı Alımlara Devam Ediyoruz

Ad Soyad:Ahmet Çimen Kaç Yıldır MineCraft Oynuyorsunuz:5 yada 4 Hangisini Olmak İsterdiniz(Reklamcı,Rehber): Rehber Tecrübeniz:Kendi sunucumu açtım ve tüm pluginleri kendim ayarladım Yaşınız:15
  10. D

NextOnline | 1.7.X - 1.8 | (HeadShot) - (Özel yetenekli bosslar) - (Faction)

Youtubede 2.235 abonelik kanalım var reklamınızı yapabilirim.
  11. D

Hub Plugin Paketi 1.7.2 1.7.10 Fark etmez.

Yapıcamda Nasıl yapacağımı bilmiyorum.
  12. D

Hub Plugin Paketi 1.7.2 1.7.10 Fark etmez.

Merhaba arkadaşlar sizden bir şey isteyeceğim elinizde mapi ve pluginleri hazır olan bir hub plugin paketi istiyorum.Varsa lütfen verirmisiniz ?
  13. D

İstek Skin Alınır

diewunder adlı skine benzer bir şey yaparmısın Onun gibi ama farklı bir şey ? Şimdiden teşekkürler.
  14. D

Minecarft Gift Code Çekilişi !!!!!!

Ad:Ahmet Soyad:Çimen Skype adresi:xahmet34
  15. D

mc.minecraftia.net Mimar alımları

|[+14] Rehber alım formu [+14]| Ad-Soyad:Ahmet Cimen Yaş:14 Daha önceki tecrübeleriniz: 9 Sunucuda rehber 2 server açtım 3 moderatör oldum 1 admin. Skype:xahmet34 Neden biz:Ilgimi çekti ? :D
  16. D

Spawn Craft | Mod ve Builder Alimlari

Adınız Soyadınız:Ahmet Cimen Yaş:13 Daha önceki yaptığınız görevler:2 server kurdum 3 yada 4 kere admin oldum 3 mod 9 rehber. Skype adresiniz[Zorunlu]:xahmet34
  17. D

Yetki Alimlari Basladi +Builder +Admin +Rehber

xahmet34 skypem
  18. D

Bu Gün Açılacak Serverimiz Ön Alımlar Başladı !!!

YAŞ:13 ***NE OLMAK İSTEDİĞİ:Mod,Admin,Rehber *WG WG GİSİ:Wg iyi bilirim weyi de **NDE KAÇ SAAT ONLİNE OLDUĞUNUZ:5,6 saat. OLMAK İSTEDİĞİN İŞİ KAÇ KERE YAPTIĞIN-ABARTANLARA BAKMICAM BİLE):2 Kere server kurdum 3 serverde mod 2 serverde admin 12 serverdede rehber oldum. Skype : xahmet34
  19. D

Plugin İçin Yardım Gerek

Permlerini Nasıl ayarlıcam işte Panelden mi yoksa Oyundan mı Skypen varsa ordan anlatsan ?
  20. D

OWCCraft Yetkililer aranıyor! Faction.

*İsim:Ahmet *Soyisim: *Yaş:13 *MC Kullanıcı Adı: diewunder *MC Hesap Türü (Orjinal , Sahte);Orjinal *İletişim Bilgileri:skype xahmet34 *Server Tecrübeleri:3 Serverde Admin 2 Serverde Kurucu 2 Serverde mod Oldum ve 16 serverde Rehber. *Bizi Seni Seçmeye İkna Et: Pluginlere ilgim çoktur...
  21. D

Alımlar Başladı! / 1.7.2 / Admin,Builder,Rehber /

İsim:Ahmet Soyİsim(Mecburi Değil): Skype:xahmet34 Daha Önce Çalıştığınız Serverler: Premiumcraft Bi axitr serverinde ipler rakamla olduğu için aklımda deil ElmasOyuncu Ve daha çok serverde şu an aklımda deil.Pluginlerden anlarım komutlarıda bilirim.