Arama sonuçlarınız

1. D

Hub Plugin Paketi 1.7.2 1.7.10 Fark etmez.

Merhaba arkadaşlar sizden bir şey isteyeceğim elinizde mapi ve pluginleri hazır olan bir hub plugin paketi istiyorum.Varsa lütfen verirmisiniz ?
  2. D

Plotme Essentials

Merhaba Ben serverimde Plotmede arsa açtım ama Op olmayanlar Essentials sorunu veriyo yani elinde Toprak olduğunda You are not Permitted to interact with Grass Erroru veriyo nasıl çözüldüğünü biliyomusunuz ?
  3. D

Plugin İçin Yardım Gerek

Benim A*i*R'Den Serverim var Plotme ve SG Pluginlerini Ayarlayamıyorum Bide Bana reklamcı için groupmanager komutu felan lazım yani essentials felan reklamci için Gönderebilirseniz Sevinirim Skypem : xahmet34Arkadaşlar lazım :D
  4. D

Bir Slime skini Yapacak kişi Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar ben bir güzel slime skini yapacak biri arıyorum Eğer yapmak isteyen varsa güzel olur.Yapmak isteyen mesaj göndersin.GüncelGüncel
  5. D

|>PremiumCraft<| [1.6.4] Cracked Server.Eventler ve Çekilişler...

Merhaba arkadaşlar.Bugün size bir server tanıtacağım.Adı :VV:PremiumCraft:VV: Bilgi: Server artık 1.7.2 İÇİN ! Server ipSi:premiumcraft.nitrado.net Texturepacki isteyenler için:http://www.mediafire.com/download/tb6by0lyyqt2ias/dnik008+x64+v1.0.zip Tüm versiyonlarda kullanabilirsiniz :) [1.7.2...
  6. D

<<PremiumCraft>> [1.6.4 Sürümü] CrackedServer Çekiliş Ve Alımlar Burada !

Merhaba arkadaşlar,Bugün size [DenemeRehber] olduğum bir servere tanıtacağım. Adı da :VV:PREMIUMCRAFT:VV: BILGILER -Ip adresimiz:premiumcraft.nitrado.net -Kapasite:50 Kişilik...