Arama sonuçlarınız

1. K

Minecraft Video Fraps Ses Sorunu

Windows 8 kullanıyorum.Normal kamerayı açınca sesim kayıt oluyor(Mikrofonum çalışıyor).Ama fraps ile video çekerken record external input dediğim halde sesimi kaydetmiyor.Yardım!!
  2. K

Server kurma

Bukkit server kuracaksın ozaman /tp felan çalışır.Yakında videosunu çekeceğim izlersin!
  3. K

Minecraft Blok sorunu.

Multiplayer kendi serverinse server.properties'e gir ordan max-build-height=256 yazan yere kaç blok yüksekliğinde yapacaksan onu yaz 256yı silip ama single player oynuyorsan bilmiyorum...
  4. K

Türkçe Plugin Paketi En Güzel Pluginler Alıntıdır..

http://www.mediafire.com/download.php?n9fgvlq9cy65iqq Repelliuss dan alıntıdır...
  5. K

minecrafta girdiğimde hata veriyor

Benim de ilk texture pack çok büyüktü ondan çıktı oyunu sade oyna.
  6. K

Multiplayer Yardım

Al kardeşim bu video işini görür...
  7. K

Türkçe Plugin Paketi

Birde sorun bu pluginlerdemi bilmiyom ama normalde oyuncular /warp komutunu kullanabiliyor ama bu pluginde sadece adminler.. YARDIM
  8. K

Server İLE İLGİLİ ACİL YARDIM !!!!

Bir alanı wglemek istiyorsan: En başta kendini konsoldan op yap. 1- //wand yaz 2- Eline bir balta (axe) al. 3-Sonra bu işlemi çapraz yapacaksın ilk sağ tık sonra sol tık yaparak wg yapacağın alanı belirliyeceksin. 4- /region define arsa yaz arsa:bu ismi...
  9. K

Multiplayer'e girerken hata.

Serverden kaynaklanıyor...Bide java sürümünü güncellesen iyi olabilir.
  10. K

Minecraft 1.4.4 Bukkit Server Kodu Bilen Var mı ? Veya Direk 1.4.4 Bukkit Server Açma Bilen ?

Bence oyuna girerken force update yapıp 1.4.7 sürümüne geç bu sürümle serverini kur...
  11. K

YARDIM!YARDIM! MULTİPLAYER YARDIM!

Bukkit hamachili server açtım.Arkadaşımla birlikte oyuna girdik.İkimizide admin yaptım.Biraz ilerledik ve oraya setwarp kodu ile orman diye kaydettim.Orayı çok güzel dekore ettik sonra orayı wgledim.Bir minecraft daha açtım.Onunla oyuna girdiğimde konuşulmuyor,komutlar çalışmıyor(/warp orman...
  12. K

Multiplayer Server

Bukkit hamachili server açtım.Arkadaşımla birlikte oyuna girdik.İkimizide admin yaptım.Biraz ilerledik ve oraya setwarp kodu ile orman diye kaydettim.Orayı çok güzel dekore ettik sonra orayı wgledim.Bir minecraft daha açtım.Onunla oyuna girdiğimde konuşulmuyor,komutlar çalışmıyor(/warp orman...
  13. K

Authme plugin anlatımı

Beni oyuna girince daha /register **** **** yazamadan ADMİN OLDUĞUM HALDE Atıyor.Zamanını nasıl ayarlayabilirim??
  14. K

Türkçe Plugin Paketi

Şu register/login plugini varya AuthMe o okadar hızlı kick yapıyoki yetiştiremiyom.Bir çözümü varmıdır? Birde wg yapamıyorum.....!