Arama sonuçlarınız

1. xBOOMBERMANx

Hexxit problem

gelişmiş sistem ayarı>ortam değişkenleri orada öceden yaptığın bi ek vardı onu sildim
  2. xBOOMBERMANx

Hexxit problem

normal minecraft ta da play tıklıyorum girmiyor silip yükledim felan olmadıcözdüm bilgisayarıma sağ tıklayıp java felan ayarı oluyor oradan o ayarı sildim oldu
  3. xBOOMBERMANx

Hexxit problem

Merhaba arkadaşlar videoda göründüğü gibi play düğmesine basmama rağmen oyun açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim
  4. xBOOMBERMANx

DeathOnilne 7/24 Server

şu konuları gereken bölümde açıl artık
  5. xBOOMBERMANx

Haramid Online Epic Rpg!bizi Takip Edin!

yorumlarımın hiç biri ön yargılı değildir ben bu yollardan senden önce geçtim. yaptığın şeyin rpg olduğunu sanıyorsun ama bilmiyorsun ki yaptığın şeyin diğer sunucu bölümlerine girdiğini benim hitaplarıma laf ediyosun ama üstü kapalı laflar ile bana laf sokma çabasındasın umarım sende laflarına...
  6. xBOOMBERMANx

uzatmaya gerek yok yaptığınız ArabeskRPG
  7. xBOOMBERMANx

şu iki konuyu okurmusun yardımcı olur 1)https://forum.gamer.com.tr/threads/rpg-sunucu-a%C3%A7madan-%C3%96nce-buraya-03-07-2013.108210/ 2)https://forum.gamer.com.tr/threads/rol-yapma-role-play-nedir-nas%C4%B1l-yap%C4%B1l%C4%B1r.41144/ para ile item,özellik satmak nedir ya!!!
  8. xBOOMBERMANx

Nedir Bu 'rpg' Çılgınlığı?

10 dk güldükten sonra zarzor yazabiliyorum sonuna kadar sana katılıyorum
  9. xBOOMBERMANx

Minecraftta Kısa Bir Klibim

Yorumlarınızı bekliyorum.
  10. xBOOMBERMANx

ODessa Craftr / Gemi&Kale Savalari

ArabeskRPG gibi bir şey olmuş bu :D
  11. xBOOMBERMANx

Bu Şeyler Neye Yarıyor?

konu yanlış bölümde açılmış
  12. xBOOMBERMANx

Bende MB warband orjinal sahibim güzel bir rpg sunucu varsa gelebilirim skype ekleyin boomberman22
  13. xBOOMBERMANx

Minecraft | Kasma Sorunu

mcpacher options bölümünde java ayarı var o yardımcı olabilir
  14. xBOOMBERMANx

Minecraft | Kasma Sorunu

mcpacher dene
  15. xBOOMBERMANx

Tel-craft Yeni Bir Rpg Deneyimi

yanış konya yazmışım pardon :)
  16. xBOOMBERMANx

Assasins Creed Skini

Uzun zamandır böyle bir skin arıyordum saol.
  17. xBOOMBERMANx

Survivor Ümit

Güzel olmuş.
  18. xBOOMBERMANx

Bana göre sitedeki rpg sunucu tanıtım konuları admin onaylı olmalı. Bu arada 10-11 yaş sınıfından rol yapmasını beklemek saçmalık ve birçok RPG açıcak kişiler kendileri site açmak yerine alımları konu başlığı altından yapıyor bana göre konu kirliliği oluyor. benimle aynı fikirde olan...
  19. xBOOMBERMANx

RPG sunucu kurmak zorlu bir iştir. Güçlü ekip ve sağlam bir bilgi ister. Sitede gördüğüm RPG sunucu açma girişimlerinin çoğu başarısızlıkla sonuçlanıyor açan olursada rol yaptığını sanıyor. Minecraft bana göre RPG için şimdilik yeterli değil pluginin den moduna kadar.Tabi bunların arasında 1...