Arama sonuçlarınız

1. A

Pluginli serverde Oynayalım.

Merhaba arkadaşlar adım Atilla yaşım 15 pluginli build server kuracak arkadaş aranıyor beraber oynucaz sadece 5-6 plugin olacak skype yok .d hamachi den konuşuruz Hamachi id:atilla9876 şifre:123 perşembe 28.08 tarihinde başlarız .d
  2. A

HAta

Arkadaşlar benim kardeşim .exe ile çalışan her şeyi birlikte aç a tıklayıp adobe reader ile açmış ve artık her şey öyle nasıl düzeltebilirim? Resimler kalktı.
  3. A

Bedava premium 100 tıklamaya bağlı herkes yapabiliir.

bedava premium için tıklayın. herkes kayıt olup tıklattırsın ki bedava premium hesap kazanın virüs yok kesinlikle
  4. A

Maksimim giriş

Minecraft ta arkadaşlarım internet kafeden oyuna gircekler fakat 1 tanesi girdi diğeri giremedi.sunucuda kurucuyum ben de bu çocugu nasıl oyuna alabilirm?_?
  5. A

1.5.2 ile tamamem uyumlu Zorlayıcı Map

koyuyorum.
  6. A

1.5.2 ile tamamem uyumlu Zorlayıcı Map

Merhaba arkadaşlar.Biz bu mapı 2 kişi normal sw de 5 saatte yaptık.Çok güzel bir maptır.2 kişiliktir.Foto koyamıyacağım.Siz İndirin Bir Bakın.Buyrun indirme linki: http://www.dosya.tc/server14/VW1J4P/worldyeni.rar.html
  7. A

Map Yapıyorum Npc Ayarları

Beyler map yapıyorum da npc ile market kurmayı pilanlıyorum npclere istediğimi sattırabilirmiyim ? yapabiliyorsam nasıl yaparım cevap verebilirmisiniz Bu arada KAndiliniz Mubarek olsun.
  8. A

Skype Şarkı Sesi

nasıl yapıcam onu
  9. A

Skype Şarkı Sesi

Arkadaşlar arkadaşım bilgisayarından şarkı açıyor mici yok bana ses geliyor ben açıyorum micim var şarkı sesi gitmiyor ne olabilir???
  10. A

sa

sa
  11. A

skype adım atilla.aldemir54

skype adım atilla.aldemir54
  12. A

sa aga builder olabilirm

sa aga builder olabilirm
  13. A

1.5.2 Willpack Texture Pack [hd]

hayır kırık değil