Arama sonuçlarınız

1. C

Terraria Server Açtım

arkadas lar biri benim için ve herkes için 10 15 tane ag açsın da o server baya bi büyüsün onlar doldunda da daha vazla açın kardes server bole büyür
  2. C

Shader mod (oyun artık daha kaliteli olacak)

aga bende istiyorum ama 1.5.1 ini bulan var sa .minecraft ını verebilir mi nolur çoook istiyorum bu modu ya yıllardır arıyorum yıl dedim 1.5.1 çıktından beri:)
  3. C

Mod İstek

ag sadece mod istiyorum 1.shader 2.water shader
  4. C

Minecraft Shader Mod Yükleme Videolu Türkçe Gel Gel Gel

senin minecraft 1.5.1 sa .minecraft ını verir misin ??
  5. C

shader hazır minecraft jarı ve shaderpackı

kardes bende olmadı ya bana .minecraft ını verir misin nolur :happy:
  6. C

Server

ok sen server kur kaç modlu oldunu da sole modları felan ben video da çekerim
  7. C

ŞU HANİ ANİMASYONLARDAKİ TEXTURE PACKİ BİLEN ?

yok kardes çok kez denedim olmadI ya of :(
  8. C

ŞU HANİ ANİMASYONLARDAKİ TEXTURE PACKİ BİLEN ?

beyler 1.5.1 ini .minecraft ını veriri misiniz ??
  9. C

Server

ben olabilirim belki :) s4 league oynuyorum
  10. C

Shader mod (oyun artık daha kaliteli olacak)

nolur :cry: .minecraft ını veren çooooooooook sevinirim ama 1.5.1 :happy:
  11. C

1.5 Mod Paketi

1.5 yapp
  12. C

1.5 Mod Paketi

beyler bana mod yapabilecek sade istedigin 4 mod var ( 1.rei,s in mini map) (2.tel of kingstom) (3.smart movie)(4.adını bilmiyom ama nasl oldunu biliyom 2 elde de silah tutabiliyn bunu bulursanız yapın) (yapar sanız saol un çok saol un)
  13. C

1.5 mop pack yaplıcak

1.5 yanlıs yazmısın :)
  14. C

1.5 mop pack yaplıcak

evet se ben sana soliyim yine de ben mod ların adını ( tel of kingstom) (smart movie) ( sürüm 1.4) bu kadar kardes :)
  15. C

1.5 mop pack yaplıcak

yütklerdim ama ben beceremiyom ben sana 3 4 tane mod adı versem sen yapabilir misin 1 gune felan (evet) (hayır)
  16. C

1.5 mop pack yaplıcak

yapacak san yap hemen de ben istiyom acilen bana mesaj olarak atsana mod paketini 1.5 Nolur :)
  17. C

Hangi modları istiyosunuz

beyler bana su mod ları yapabilen var mı 1.4.7 olsun 1.zepline mod hani iplerin ustunden gittigin o 2.smart movie 3. bluid craft mod bu kadar beyler yapar sanız çok sevinrim :)
  18. C

Hangi modları istiyosunuz

bende smart movie be bluid craft mod olsun
  19. C

merhaba bana çok fazla mod yüklü bi minecraft dosyası atarmısınız?

beyler bana su modları yapabilen var mı _ 1.zeplin mod hani ipin ustunde yürüdügün 2.rei*s in mini map ı 3. smart movie 4. 1.4.7 olsun 5.bluid craft mod
  20. C

bana mod paketi yapabilecek?

beyler bana 6 tane mod paketi yapan ? ben yine de soliyim / 1. Smart Movie mod 2.Tel Of KingStom kaleli olan var ya insan felan var o 3. adını bilmyiom esyalar ekliyo baya koltuk felan anlarsınız 4. 1.4.7 olsun bu kadar mıs 4 mus :D
  21. C

Videoyunu nun modunu tanıtıcağım

abi ya bana su mod ları yapabilir misin 1.Smart Movie 2.Zeplin mod hani iplerin ustunden gittigin o 3.tel of kingstom var ya kaleli felan insan felan var 4. WhyPoint hani bir yeri isaretliyon ya o mod 5.reis mini map yani harita mod 6. 1.4.7 olsun yapar san bunları sana minetar kalırım:)
  22. C

PluginTR Pack %95 Türkçe Her Pluginin İsmi ve Anlatım!

yapıyom ama max karakter dolu diyo onun için plugin var mıs herkes baa ole dedi bulabilir misin ??
  23. C

Hazır Server Plugini Türkçe !!!!

abi ya su hazır server dimi hazır sa iyi olur da he bir de pail ekler misin benim için içine ??
  24. C

(İSTEK) MOD PACK YAPANLAR YARDIM

beyler bana su mod u bulabilir misiniz 5 mod isticem ama solicem mod ların adını bilmiyom su mod 1.harita mod 2.bir yeri isaretledin mod var ya hani isaret koyuyo o 3.zeplin mod hani ipin ustunde gittin 4. borular var ya hani busuru boru var yere dogru kazıyo bu 5. 1.4.7 olsun bu kadar :happy...