Arama sonuçlarınız

1. E

Arkadaşlar Bukkit Server Açtım Bazı İsteklerim Var..

Arkadaşlar bukkit server açtım Bazı İsteklerim var.. Arkadaşlar Bukkit server kurdum 1.5.2 Ama Türkçe plugin paketi Pek paylaşan olmuyo bu yüzden bulamadım böyle çok gerekli ve tüm plugin olan bir arşiv upload veya Link Atarmsn Rica Etsem;):)
  2. E

Arkadaşlar Server Kurdum Yardım Edermisiniz

Arkdaşlar Server Arsa yaptım geerekenleri yaptım hepsini en sonda tabelayı koycam [Sell] Arsanınismi 1500 Yazıyom yazılar degişmiyorr.
  3. E

Yardım Edermisniz Lütfen

Arkdaşlar ben hamachili server kurcam ve bazı pluginler lazım onları bulamıyorum Eger Skypeden Yardımcı olacaksanız : emre_fdgod42 İstediklerim pluginler: /set home /warp wgli arsa Vb Detaylı konuşalım diyorsanız Skypede açıgım.. NOT:Bukkit Hamachili
  4. E

Bana Yardımcı Olacak Varsa Konuya Giriş

Arkdaşlar ben hamachili server kurcam ve bazı pluginler lazım onları bulamıyorum Eger Skypeden Yardımcı olacaksanız : emre_fdgod42 İstediklerim pluginler: /set home /warp wgli arsa Detaylı konuşalım diyorsanız Skypede açıgım..
  5. E

Tekkit Server Kurarken Hata Alıyorum

arkadaşlar Her seferinde serveri kuruyorum kurduğum server hamachi olsun , bukkit olsun , tekkit olsun hep launcher açmiyor.... en son tekkit kurdugumdada Launhcere tikladiğimda C/users/..../...../tekkit>java -Xmx2g -jar tekkit.jar nogui program yada toplu iş dosyasi olarak taninmiyor...
  6. E

Tekkit Server Kururken Hata Alıyorum

arkadaşlar Her seferinde serveri kuruyorum kurduğum server hamachi olsun , bukkit olsun , tekkit olsun hep launcher açmiyor.... en son tekkit kurdugumdada Launhcere tikladiğimda C/users/..../...../tekkit>java -Xmx2g -jar tekkit.jar nogui program yada toplu iş dosyasi olarak taninmiyor...