Arama sonuçlarınız

1. P

BU SURATI SEVMEYEN ÖLSÜN :D

Foto çekeceğine yemek ye la ölüyon :D
  2. P

Ronin Build Team Babil Hotel

Ha ha haaaa :D Sanırım 2. olacağım :( Sıkışırız biraz olmadı :D
  3. P

Yaşıyorum... Kanal açtım... Gripim ölüyorum...

Yaşıyorum... Kanal açtım... Gripim ölüyorum...
  4. P

Daha Güzel Haritalar - Komut Bloğu [Rehber]

Teorik Redstonecudan baktığım gibi yaptım ama butona basıyorum. Hiçbirşey olmuyor :D Sonra alt satırda JTAJason gibi bir şey yazıyor :D
  5. P

K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

Köfteee :D Yaktın beni :D Masochist oynamaya çalış"tım" :D Madene indim açlıktan öldüm. Sonra gece oldu yemek ararken moblar pek eğlenceli olmayan şeyler yaptı bana :D Bende Standart oynarım diye trip attım :P Ayrıca yağcılık olsun diye söylemiyorum: Videoların çok güzel, Xeonen ile yaptığınız...
  6. P

Daha Güzel Haritalar - Komut Bloğu [Rehber]

Her şey güzelde şu Testraw'ı bir çözemedim. Anlatırsan sevinirim...
  7. P

Ruh Avcısı [ADV][RPG] Sınıf Seçimi,Kaliteli Hikaye / [%3] TAVSİYE KONUSU...

Arkadaşlar, Ruh Avcısı denen bir map yapıyorum. Mapte görevler,yan görevler olacak. Öğrenirsem CustomNPC kullanacağım. Anlatmaya geçeyim. ============================== HİKAYE ----- STORY ============================== Babamız'ın kardeşi vardır. Babamız Fort'dur ve onun kardeşi Force vardır...
  8. P

Hadi evinizi gösterin

Challange Accepted :p
  9. P

BetaCraft 0.1.0 Mod Paketi (1.6.4)

Köfte reyiz!!!! Bizdensin... Sende mi MC Türkiye seviyodun yaw :D Oha Xeonen de burdaymış! MC Türkiyede kimler varmış la haberim yok :D
  10. P

Görebileceğiniz En Akıllı Villager'lar

Balta kazıkmışta kılıç okadar değil sanki
  11. P

10 Dakikalık Bir çalışmam.

10 dk? Ben 10 dk'de MC'de Iron Set diziyom la :D
  12. P

Sky Islands Of Adventure [MC Edit İle İlk Mapim]

O arkadaş sen miydin emin değilim ama MCEdit önermiştim :D Oynadım. Güzel olmuş. Hırs geldi bende yapçam bi map :dD
  13. P

Efsane Bug: Trade. [Yardım İstiyorum!])

Deneyim. PC yeni format yedi. Java mava bakmadım. Direk oyun yükledim. Denerim...
  14. P

Herobrine [HİKAYE][UZUN]

Steve'e yanlış yolu seçerse ne olacağını gösteren bir kabustu.
  15. P

Villageri sildim tekrar yarattım. Hiçbirşey değişmedi. MCEdit'i sildim yükledim. Değişmedi. MC'yi silip yükledim aynı! Launcher değiştirdim yine buglu. (Şiir gibi oldu lan :D)
  16. P

Arkadaşlar. McEdit ile bir villager yaptım. Görev veriyor filan güzel. Ama trade yaptığım an trade itemini ondan aldığım an minecraft kendini kapatıyor. Bu mapi bir kanala yapıyorum. Bu riski göze alamam. Minecraft Versiyonu: 1.7.2 Merak edenler için: Mapi Cravled'in Maceraları kanalına...
  17. P

Map Yapımı Hakkında Soru.

Arkadaşlar. Ben bir map yapıyorum. Böyle görev almalı. Filan falan Silkroad kafası neyse. Şimdi alınıp bitirilen görevlerin yerlerindeki ünlemleri nasıl yok edeceğim. Hızlı bir build modu var mı. (McEditi bende biliyom böyle ne bileyeim. Daha kolay. **********'te LeafLook'un hızlı yapı...
  18. P

Herobrine [HİKAYE][UZUN]

Spoiler verme :D Şşşhhh
  19. P

Uçan Küpler [her şey ile benim mapim]

Şüphen olmasın :)
  20. P

Herobrine [HİKAYE][UZUN]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- BİLGİ: Öncelikle bu bir işsizlik eseridir. Uzundur ama...