Arama sonuçlarınız

1. Dr.Creeper

Java Virtual Machine Launcher (Yardım Edin!!)

Merhabalar, Ben 2 Gündür Minecraft Oynamıyordum.Gireyim Dedim.Bi Baktım : Böyle Bir Hata Verdi.Ben De Sabahtan Akşama Kadar Çözüm Bulmaya Çalıştım.Birisi _JAVA_OPTIONS Yap Dedi Yaptım Olmadı.3 Kere Java'yı Sildim.Bi De Üstüne JDK Yükledim,Ama Bir Türlü Düzelmedi. Lütfen Yardım Edin :'(
  2. Dr.Creeper

Full PVP Yapma ???

Merhabalar, Ben Full Pvp Nasıl Yapıldığını Unuttum Acaba Birisi Yardım Edebilir Mi ?_?
  3. Dr.Creeper

Oyun Dolabı İçin Video Çekebilecek Bir Kişi...Ayrıntılar Konuda

Merhabalar, Oyun Dolabı İçin Video Çekebilecek Adam Arıyorum. ______________________________________ < 1.Adınız: > < 2.Soyadınız: > < 3.Yaşınız: (12- 15 Arası) > < 4.Skype: > < 5.Premium Musun?: (Olursa Daha İyi Olur) > _____________________________________ Lütfen Ö.M Olarak Atınız
  4. Dr.Creeper

Minecraft Premium Alacağım Ama...

Başlıkta Belittiğim Gibi Premium Alacam,Ama İsmimi Nasıl Değiştireceğim (cu***[email protected] Yerine YeahMen Yazmam)
  5. Dr.Creeper

Minez Plugin Paketi Yapacak Birisi

Merhabalar, Ben Minez Server Kurmak İstiyorum Ama Forumda Bulamadım. Faction,Hunger Games,Skyblock Yaptınız Bari Minez De Yapın Herkeze Şimdiden Teşekkürler
  6. Dr.Creeper

# Yani Hashtag Özelliği

Merhabalar, Serverde Hashtag Getirilmesi İsteyen Kişiler Var.Foruma Hashtag Özelliğinin Getirilmesi Bizi Biraz Rahatlatır.
  7. Dr.Creeper

||XP,Vista,Win7,Win8|| [Sw Açılamaması] !!Çözümü!!

Merhabalar, Bugün Daha Çok xp de Olan Sw Açamama Sorununu Sizlerle Çözeceğim. Yapmanız Gereken Başlat.Bat'ı Editleyip Bunu Yazmak: java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar --nojline -o false PAUSE Not:RToolKit'te Çalışmaz.
  8. Dr.Creeper

||İlginç Bilgiler|| Oyunu

Merhabalar, Bu Oyun Çok Güzel Bir Oyun Aslında Bu Oyunun Amacını Örnekte Anlayacaksınız :sırıtmak: Örnek: ||İlginç Bilgiler||İnsanların Nefes Alabildiklerini Biliyor Musunuz?
  9. Dr.Creeper

Gereksiz Yere MCTL Gitmesi

Merhabalar, Dün Farkettiğim Üzere Beğeniyi Kaldırmadığım Halde 5 MCTL Gitti. Lütfen Yardım Edin :(
  10. Dr.Creeper

Minecraft Sunucu Destek Sistemi

Merhaba İnsanlık, Bu Gün Dedim Ki Bir Site Kurup İnsanlara Yardımcı Olayım.Dedim Ve Site Kurdum.Ama Site Ne Yazık Ki Bedava :( Site: http://minecraftdestek.comoj.com İsteyen Gönüllü Olup Bana Yardım Edebilir. İsterseniz Skypemi Verebilirim Hatta Skype:cuyar2000Gönüllü Olanlar Lütfen Mesaj...
  11. Dr.Creeper

Bazı Modemlerin Ipleri,kullanıcı Adları Ve Şifreleri

Merhabalar, Bazı Modemlerin İplerini,Kullanıcı Adlarını Ve Şifrelerini buldum. Marka Zoom serisi 10.0.0.2 Alcatel 510 serisi 192.168.0.180 Inca 10.0.0.2 Pikatel 192.168.8.2 speedcom 10.0.0.2 US Robotics 192.168.1.1 Zyxel 192.168.1.1 Kull.Adı : admin Şifre : 1234 D-link 192.168.1.1...
  12. Dr.Creeper

[[istek]]bu Plugin'i Bulamıyorum

Mesela Admin Konuşurken Normalde : ''(Admin]Cuyar:Deneme'' Diye Konuşur Ama Bazen "[Polis]Cuyar:Deneme" Diye Konuşuyor Bunu Group Managerden Mi Yapiyor Yoksa Başka Bir Pluginle Mi Yapılıyor?
  13. Dr.Creeper

Lütfen Yardım Edin

Merhabalar. Benim Bilgisayarım Bozuldu Ben De Eski Bilgisayarımdan Giriyorum.Bu Bilgisayara Server Kurdum Ama Şöyle Hata Alıyorum : Minecraft Remote Toolkit R10 Alpha 14.5 Initializing... Loading toolkit properties...Done. Loading toolkit modules...Done. Wrapper is running on: Windows XP...