Arama sonuçlarınız

1. _Lshy_

[istek]avatar plugin i veya modu varmı

serverede bamalıyım saol :D
  2. _Lshy_

Acil Avatar Plugin Damage Arttırma Nasıl Oluyor???

Arkadaşlar avatar pluguninde nasıl damege arttırabilirim mesela nasıl fireblast vurduğunda 3-4 can götürcek???
  3. _Lshy_

bişi sorcam avatar pluginde nasıl skill damage arttırabilirim yada tümden ?

bişi sorcam avatar pluginde nasıl skill damage arttırabilirim yada tümden ?
  4. _Lshy_

[YARDIM] Avatar Serverim Var Pluginlerden Anlayan Varmı???

Bana Avatar skill sıralaması atarmısın 4 elementinde
  5. _Lshy_

[YARDIM]MCedit Karışık Blok Koyma

Teşekkür Ederim :D
  6. _Lshy_

[YARDIM]MCedit Karışık Blok Koyma

Arkadaşlar MCedit kullanıyorum ama karışık blok nası konuyor??? //set ıd ıd denedim ama olmadı:( Yardım Lütfen!
  7. _Lshy_

Tmm Skype ekle minecraftgame03 isim mert örgün
  8. _Lshy_

Saolasın Kardeşim Ama Onları Biliyorum Diğer Pluginler world edit gibi Builder olarak gelmek istersin belki :)
  9. _Lshy_

Arkadaşlar avatar serverim var . Pluginlerde Hazır Fakat kullanmayı Bilen Biri Varmı . NOT : Bundan Çıkarım Ne Diye Soran Olursa Serverde Adminlik Verilecektir....
  10. _Lshy_

tmm

tmm
  11. _Lshy_

Modlarla sıkıntı yaşayanlar buraya.

Banada .minecraftlı tarmısın ama ben launcher kullanıyor crack nasıl mod yüklicem ?
  12. _Lshy_

[istek]avatar plugin i veya modu varmı

minecraftzocker.com yada.net serveri avatar serveridir keyfini çıkar :)
  13. _Lshy_

Şey bir şey sorucam gerçekten özür dilerim ama nasıl kurucağımı anlatırmısın jar açaılmıyor...

Şey bir şey sorucam gerçekten özür dilerim ama nasıl kurucağımı anlatırmısın jar açaılmıyor winrarla açıyorum dosyalar geliyor ne yapmalıyım gerçekden çok özür dilerim :(
  14. _Lshy_

Kurulmuş halini atabilirsen çok memnun olurum çünkü gerçekten hiçbir şey anlamıyorum pluginlerden...

Kurulmuş halini atabilirsen çok memnun olurum çünkü gerçekten hiçbir şey anlamıyorum pluginlerden ve ayrıca çok çok teşekkür ederim hatta sende gel oynayalım :D 1.7.2 sürümüm ama launcher olduğu için farketmez.. gerçekten çok teşekkür ederim ne zamandır bunu arıyorum çok teşşerkür ederim :)
  15. _Lshy_

ben pluginden anlamıyorum moddanda o yüzden sormuştum yinede sağol :)
  16. _Lshy_

ben pluginlerden anlamıyorumda konuda gördüm cevap yazmışsın bana pluginli halde dosyasını...

ben pluginlerden anlamıyorumda konuda gördüm cevap yazmışsın bana pluginli halde dosyasını verebilirmisin avatarın server pluginini lütfen?
  17. _Lshy_

modu bulabilirmisin peki ?

modu bulabilirmisin peki ?
  18. _Lshy_

modu bulabilirmisin peki
  19. _Lshy_

plugini nasıl yapıcam nereden bulabilirim araştırdım ama bulamadım hazır dosya halinde verebilirmisiniz peki ??????plugini dosya halinden atabilirmisiniz skype den atabilirmisiniz yada buradan ??
  20. _Lshy_

Modlarla sıkıntı yaşayanlar buraya.

Kardeş ben avatar mod istiyorum ama bulamıyorum nasıl bulabilirim ve nasıl kurabilirim pluginde olabilir ??
  21. _Lshy_

Arkadaşlar bildiğiniz gibi avatar mod minecraaftta var. Ama ben bu modu nasıl kurucam bilmiyorum. Lütfen yardım edermisiniz. Atabilirseniz .minecraft dosyası halinde dosyayı atarmısınız.. Cracked launcher kullanıyorum. Single player nasıl olucak lütfen yardım edermisiniz ??
  22. _Lshy_

ama cracked kullanuyorum

ama cracked kullanuyorum
  23. _Lshy_

Yada onun gibi modları .minecraft şeklinde yaparmısın ???

Yada onun gibi modları .minecraft şeklinde yaparmısın ???