Arama sonuçlarınız

1. _Lshy_

Acil Avatar Plugin Damage Arttırma Nasıl Oluyor???

Arkadaşlar avatar pluguninde nasıl damege arttırabilirim mesela nasıl fireblast vurduğunda 3-4 can götürcek???
  2. _Lshy_

[YARDIM]MCedit Karışık Blok Koyma

Arkadaşlar MCedit kullanıyorum ama karışık blok nası konuyor??? //set ıd ıd denedim ama olmadı:( Yardım Lütfen!
  3. _Lshy_

[YARDIM] Avatar Serverim Var Pluginlerden Anlayan Varmı???

Arkadaşlar avatar serverim var . Pluginlerde Hazır Fakat kullanmayı Bilen Biri Varmı . NOT : Bundan Çıkarım Ne Diye Soran Olursa Serverde Adminlik Verilecektir....
  4. _Lshy_

Arkadaşlar bildiğiniz gibi avatar mod minecraaftta var. Ama ben bu modu nasıl kurucam bilmiyorum. Lütfen yardım edermisiniz. Atabilirseniz .minecraft dosyası halinde dosyayı atarmısınız.. Cracked launcher kullanıyorum. Single player nasıl olucak lütfen yardım edermisiniz ??
  5. _Lshy_

Feed The Best /FTB Bakarmısınız Lütfen

Arkadaşlar ben FTB launcheri açıyorum fakat launch dedikden sonre şu hatayı veriyor : Error occurred during downloading the game Bu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilrim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  6. _Lshy_

Skype den Oynıcak Kişi aranır ACİL !!

Arkadaşlar Benle skype de minecrfat oynıycaklar eklesin minecraftgame03 yaş 14 Oynıcaklar eklesin :)
  7. _Lshy_

İlk Heykeim Yorumlarınızı Bekliyorum :)

Evet arkadaşlar söylediğim gibi bu benim ilk heykelim yorumlarınızı bekliyorum :)) Bide benim skin'e benzemişmi :D (beğenirseniz sevinirim :D)
  8. _Lshy_

Çok Acil Yardım Edin Lütfen !!!!!!! (istek mod )

arkadaşlar bana .minecraft dosya halinde bi aether modu lazım yardım edermisiniz lütfen ......