Arama sonuçlarınız

1. Equals

Yardım ...

Arkadaslar sürüm 1.7.2 olmus bende bu gün birdaha basladım minecraft a skin yüklemeyi fln biliordum ama bazı farklılıklar olmus bi yardım edermısınz nerden skin yüklüyücem
  2. Equals

Minecraft İndirme Linki Lazım Acil !!!

Arkadaslar ben pc degistimde minecraft indirecek bi site bulamadım ! lütfen yardım edin link atın
  3. Equals

Bug Bilenler İceri Qanqa !!!

:hihi:Beyler Alta Herkes bildigi bi bugu yazsın ve videosu falan varsa veya acıklasın koysun. :mad::cry::ninja::surprise::laugh::bruised::blase::eek:
  4. Equals

Survival Hamachi Server Yapacak

alta hamachi yazın ..
  5. Equals

Money Isini Cozen

Money isin tam cozen para ne ise yarıo falan bilen alta yorum :)
  6. Equals

Hamachi Ile Survival Yapcak !

Dedim gibi survival yapacak alta hamachi yazsın. Serveri siz kurcaksınız beni deil .
  7. Equals

Server Lag Yardım !!

beyler serverde çok lag var nasıl azaltıcam program falan verirmisiniz
  8. Equals

Ev Yaptım Iceri

Merhaba millet bugun bir ev yaptım güzel bir ev alta yorumlarınızı lütfen esirgemeyin Resimler : Eğer çok beğenir Çok severseniz :) İndirme linkini atabilirim
  9. Equals

Küçük Şirin Ev Lazım

arkadaşlar bana küçük şirin ev resmi lazım yarısmaya katılacam
  10. Equals

Benle Hamachi Oynuyacak

Benle hamachi oynuyacak Oynuyacak varsa alta hamachisini fln yazsın gelim survival oynıyalım
  11. Equals

Garip olay

Beyler bu olay gerçektir ... Bi gün evimden yakındaki köye gidiordum köye vardım hava yağmurlu idi uzakta domuzlar vardı 4-5 iste rasgele bakarken birden simsek çarptı ve o domuzlardan biri domuz adam oldu sonra korktum ve baska yere baktım sonra baktım domuza geri dönüsmüstü ....
  12. Equals

Minecraft Video çekme Programı lazım yazana +rep

Minecraft ta video çekicem güzel bir video çekme videosu lazım güzel program yazanlara +rep vericem
  13. Equals

pwp açma kodu

beyler ben bir serverde normal oyuncuyum normalde birbirimize dalamıyoruz ama adam bisi yazıor sonra dalıyor kodu ne
  14. Equals

Para verme kodu ne arkadaslar acil girr

arkadaslar acil alta para verme kodunu yazin
  15. Equals

İlk modern evim İceri Güzel !

Merhaba millet yine ben bu gün modern ev yaptım Resimler : İndirme link: Her zamanki gibi en aşagıda :)
  16. Equals

Asla pes etme ! İlk mapım ama güzel iceri !

Merhaba millet yine ben bu gün size güzel bir map yaptım Resimler : İndirme Linki : asagida UMARİM begenirsiniz
  17. Equals

Asla pes etme ! İlk mapım ama güzel iceri !

Merhaba millet yine ben bu gün size güzel bir map yaptım Resimler :
  18. Equals

Birbirinden ilginç buglar :)

Merhaba millet yine ben bazı buglar buldum size gostereyim dedim :) Yağmur ila kar birleşimi :D Dünyanın sonu :) Havadaki ray :) Ve bana göre en ilginci İskelet orumcege binmis :) pwp de gördüm Begendiyseniz ne mutlu bana begenirseniz sevinirim
  19. Equals

Heykel 3d :)

Merhaba millet öncelikle size heykelin 3d olmayanını gosterecem Ve buda 3d heykelim Beyendi iseniz Ne mutlu bana
  20. Equals

Heykelcigim :))

Merhaba millet canım sıkıldıgı icin bi heykel yapim dedim bu cikti :) Fazla güzel olmadi ama yinede urastım emeye saygı... Beğeni lzm :)
  21. Equals

Notch

Beyler biraz saçma olucak ama minecraft a yeni basladım 1 ay fln oldu herobineyi fln öğrendim ama Notch ne anlayamadım anlatabilrimisiniz :)
  22. Equals

Merhaba arkadaşlar beni tanımak isteyenler içeri girsin !!!

Merhaba arkaşlar ben berkay oyundaki ismim Equals 13 yaşımdayım ve Kütahya doğumluyum Minecraft ı cok iyi bilirim benle arkadaş olmak isteyenler alta yorum atabilirler. Ve lütfen Beğenebilirmisini arkadaşlar....
  23. Equals

Sizin icin bi kale yaptım ....

Merhaba arkadaşlar bugun size kale yaptım iste resmi .... icindeki isik taslarni aydinlik olsun diye koydum ben sadece şeklini yaptım icini siz yaparsını bi tesekkuru esirgemeyin ve begenilerinizi .. [Equals]