Arama sonuçlarınız

1. AdemUlas

AdemUlas SurvivalGames Plugin Paketi[1.6.2]

Merhaba Arkadaşlar ; Bir SurvivalGames Paketi Yaptim. Acemice Yaptim Hatalarim Olabilir ^^ Hatalarim'i Yazarsaniz Sevinirim ^^ Linkler ; http://dosya.co/dkekaw562qf6/AdemUlas_HungerGames_Plugin_Paketi.rar.html
  2. AdemUlas

Survival Games Plugini (Yardim)

Arkadaşlar ; Minecraft 1.6.2 İçin Bildiginiz SurvivalGames(Hunger Games) Plugini Var mi? Bulan Lütfen Soyluyebilir mi ?
  3. AdemUlas

Server İle İlgili. [Yardım]

Merhaba Arkadaşlar Size bir şey Soracaktım.Bazı Serverlarda Hungergames var. Mesela Tabela'ya tıklayınca girmesi gibi onu nasıl yapabiliriz.
  4. AdemUlas

[ÇÖZÜLDÜ]Minecraft İle İlgili Bir Sorunum Konuya Bakarsanız Sevinirim.

Merhaba Arkadaşlar ; Minecraftta Proxy Detected Diye Hata Alıyorum. Önceden Almıyordum Yani. Böyle Bir Sorun Yoktu. Şimdi Olmaya Başladı. Modeme Rest Attım Server'a giriyor ama çıktıgımda gene aynı hatayı veriyor. Yardım Edermisiniz..
  5. AdemUlas

Optifine 1.4.7/1.4.6 Mod (Minecraft İçin)

Merhaba Arkadaşlar. Konumda Sizlere Optifine Adlı Modu Anlatacağım. Öncelikle Bu Modun Amacı Ne ? Bu Modun Amacı Minecraft Kasmalarini Önlemek,Fps Sabit Tutmaktir. Neyse Fazla Uzatmadan Linklere Ve Anlatima Geçeyim (Modun Kullanımı) Kurulum ; Minecraft.jar a dosyaları kopyalamanız...