Arama sonuçlarınız

1. P

Java Virtual Machine Launcher Hatası (Çözüm)

bişi değil kardeşim iyi oyunlar :)
  2. P

Java Virtual Machine Launcher Hatası %100 Çözüm

bişi değil kardeşim iyi oyunlar :)
  3. P

Java Virtual Machine Launcher Hatası (Çözüm)

beyler bunu izleyin kesin oluyo ama en ince ayrıntısına kadar bakın kaçırmayın büyüklü kçüklü harflere bile dikkat edin :)
  4. P

benden yardım etmesi sizden yapması :)
  5. P

beyler vallaha denedim oldu bakın bunu izleyin ama napıosa onu yapın tm ince ayrıntısına kadar yapın izleyin ve kesinlikle çözün ben denedim oldu valla
  6. P

Osmanlıcraft Admin, Başmod, Mod Ve Reklamcı Alımları Başlamıştır...

ad:murat Yaş:15 Wg ve We ile ilgili bildiğin komutlar: 2 side süper Deneyimim : 10 svde mod 4 svde admin 3 svde builder 1 svde kurucu 5 svde rehber Skype : promise2970 Online süren: 5 6 saat Ne zamandır minecraft oynuyorsun ? 2.5 ,3
  7. P

1453Craft / 4GB RAM / ADMİN , SMOD,MOD,BUİLDER,REKLAMCI) alımları

MOD ALIMI ICIN DOLDURULUCUKLAR Ne olmak istiyorsun?mod Kaç yıldır minecraft deneyiminiz var ?4 5 Yaşınız kaç ?16 Neden biz?mod alımı olduğu için baska sebei yokki :D Online süreniz?6/7 Destek Hattınız:anlamadim destek hattınız derken Eklemek istedikleriniz?10 mod 2 build 4 rehber 4 admin
  8. P

==ZapCraft== [7/24] Server Bekleriz...

aynen
  9. P

==ZapCraft== [7/24] Server Bekleriz...

Mod Ad ve Soyad : murat demirkıran Yaşiniz :15 Mc yi Kaç Yil Oynuyorusnz :4 Kendinizi Bize Tanitirmsnz :sakinimdir ama gerektiğinde de gerekeni yaparım Niye Sizi Seçmeliyiz pc ye fazla giriyorum ve tecrubem var olduğu için Wg,We Vb Biliyormusnz :wg var we biraz Kaç Saat Acik Olabirisnz 4 5 sat en az