Arama sonuçlarınız

1. Sabri123abc

Castle Miner Pc İçin Nasıl İndirebilirim

abi konuyu sabote etmeyin bence kimin ne oynadığı ve ya ne sevdiği kimsenin umrunda değil. Bende oyun pynuyom ama kavga etmiyom iyi kötü diyo oynuyom zevk benim sonuçta
  2. Sabri123abc

Castle Miner Znin birsürü eksiği var bunlar : 1:Oynanabilirlik az (neredeyse yok) 2:Kısıtlama var 3: Dünya küçük 4:Minercrafttan birsürü eksiği var biraz çalıntı yapaydı bari. :sırıtmak: ve son olarak oyunda blok sayısı az ve su yok.Bu da onu kısıtlamış gibi oluyor. Ha bide şimdi...
  3. Sabri123abc

tmm beni skypeden eklersein sabriabc
  4. Sabri123abc

Sana iyi bir haberim var Castle Miner Z PC için çıktı ve çok güzel ben direk oynadım ve ustası oldum istersen sana skype adresimi verim beraber de oynarız işte al sana linki : http://www.castleminerz.com/Download.html bence süper bi oyun minecraftı ezer!Sana oyun hakkında bikaç şey söyleyim oyun...
  5. Sabri123abc

linki versene ya

linki versene ya
  6. Sabri123abc

188.165.201.52:329-[7/24]-ToyCraft-Hergün event-Harika Spawn-7/24 Oyuncular-oyunlar

ii de IP nerdebuldum hehe :D 188.165.201.52:329
  7. Sabri123abc

Forevercraft | Hungergames | Factions | Skyblock | Özel Harita | Ilgili Yönetim

Arsalar o Kadar büyğk değil *** kadar bişiy bi 10k bokum daha fazla eder
  8. Sabri123abc

failin dibisin pampa serverin fotolarını vemişin IP yok

failin dibisin pampa serverin fotolarını vemişin IP yok
  9. Sabri123abc

YAPTIĞIM EV (2. YAPIM)

sen adammısın da bana öğüt veriyon
  10. Sabri123abc

aç şu serveri

aç şu serveri
  11. Sabri123abc

YAPTIĞIM EV (2. YAPIM)

bu konuyu kapatmak isteyen benim ama siz bana laf sokup duruyosunuz tmm benimki daha güzel işte konu kapandı
  12. Sabri123abc

Servere Ortak Aranir

ben gelcemmmmmmmmmmmmmm
  13. Sabri123abc

builder alımı var mı ben gelmel k istiyom

builder alımı var mı ben gelmel k istiyom
  14. Sabri123abc

ben builder olarak gelmek istiyom

ben builder olarak gelmek istiyom
  15. Sabri123abc

serveri 3 kişi yapsan bi de ben gelsem

serveri 3 kişi yapsan bi de ben gelsem
  16. Sabri123abc

Serverime Süper Bir Mimar Lazim Direk Yapcam 2 Kisi Ariom Bak!

beni alabirsin süper evler ve haykelleer yaparım pişman olmazsın
  17. Sabri123abc

Ad-Soyad : Abdullah Sabri Çelik Yaş : 15 Tecrübem : %96 We/Wg Bilgim : %80 Deneyimim : Birkaç...

Ad-Soyad : Abdullah Sabri Çelik Yaş : 15 Tecrübem : %96 We/Wg Bilgim : %80 Deneyimim : Birkaç tane serverda builderlik yaptım kendi serverimde de çok değişik yapılar yaptım ve güzel. Kaç Yıldır Oynuyorum : 3-4 Online Sürem : 5-6 saat
  18. Sabri123abc

YAPTIĞIM EV (2. YAPIM)

ben toplasam 3 senedir oynuyom ve hardcorede oynuyom. Senin evninden çokk daha güzel olduğu için beni kıskanıyon ve bu yorumu yapıp kendini küçük düşürmene gerek yok. ve hakaretlere de gerek yok
  19. Sabri123abc

YAPTIĞIM EV (2. YAPIM)

bakın size kendi yaptığım evimi gösteriyim bi ona bakın bi de buna. Sonra beni anlarsınız.Ben fotğraf yüklemicem direk haritanın kendisini atcam bakalım kim saha iyimiş.http://s3.dosya.tc/server5/DeuObJ/EV.zip.html alın size güzellek güzeli evim
  20. Sabri123abc

mesajını bile yeni görüyom 3 ay geçmiş

mesajını bile yeni görüyom 3 ay geçmiş
  21. Sabri123abc

senin ismin türkçemi sanki

senin ismin türkçemi sanki
  22. Sabri123abc

YAPTIĞIM EV (2. YAPIM)

tmm bekleben siteye yeni geldim oyunu 3 senedir oynuyom ve senden daha iyisini yaptım
  23. Sabri123abc

anlamadım

anlamadım