Arama sonuçlarınız

1. Berkay803

Üstteki Üyenin Nick'ini Oku

Evet Arkadaşlar Amaç Basit Ama Bir Kural Olucak Adiniz Türkçe İse İngilizce Nick Belirleyin Ki Daha Zor Olsun.Alta Bakin. "Benim Nick Türkçe Olduğundan Verdiğim Nick: Verdiğiniz Nick " Yazıp Yeni Nick'i Yazin...Vermek Zorunda Değilsiniz Ama Zorluk İçin...
  2. Berkay803

Minecraft PS3'e Geldi!

Dünyanın açık ara en popüler indie oyunu Minecraft, Xbox 360'dan sonra PS3'e de geldi. Yarın Kuzey Amerika'da, 18 Aralık'ta da Avrupa'da piyasaya sürülecek olan Minecraft'ın PS3 sürümü 360'daki ekürisine birebir benzer özelliklerle gelecek. Mojang ileride PS3'e özel skinler ve doku paketleri...
  3. Berkay803

Premium Skin Kafası Alma

Evet arkadaşlar bu gün size bir kod göstereceğim.1.7'niz yoksa çalışmaz...Bu arada sizin skininizde burda olabilir. RESİMLER http://imageshack.com/a/img542/474/xgtb.png http://imageshack.com/a/img11/8951/hjaj.png http://imageshack.com/a/img716/6452/8r19.png...
  4. Berkay803

Herobrine Nedir? Dedikodular,Oyunda hiç var mıydı?

Minecraft‘ın hakkında birçok dedikodu üretilen karakteri Herobrine’ı yakından tanımak ister misiniz? Minecraft Prosu olarak Herobrine karakterini en doğru şekilde araştırarak, sizler için kaliteli bir içerik hazırladık. Herobrine, Minecraft dünyasının hayali karakteridir. Oyun yapımcılarının...
  5. Berkay803

Kral Craft'a SAKIN Girmeyin

Not-Klavyemde Sorun oldugundan bazi hafrfleri yazamadim. Beyler dedigim gibi bu servere girmeyin.Bi de spam yapmislar cok tutulsun diye. Nedenler 1-Melisa diye bir rehber var onu kestik itemlerimi ver diyo. 2-Rehber alimi yok dediler bir kac dakika sonra Melisayi rehber yaptilar 3-Renji adindaki...
  6. Berkay803

Minecraft'ın Diğer Oyunlardan Farkı Ne ??

Evet Minecraft'ı seviyoruz ama neden Minecraft diğer oyunlardan daha çok seviyoruz neden daha çok satıyor?? SİZCE NEDEN
  7. Berkay803

Minecraft Has Crashed Hatası

:gerçektensinirli::gerçektensinirli:Arkadaşlar ben bu gün Sonic bilmem ne diye bi mod kurdum.(Skydaz diye bi siteden)Oyunu açıyom giriyom worlde siyah ekran çıkıyor ve MİNECRAFT HAS CRASHED.Bana yardım edin:ağla:Beyler hadi yardım edin lütfen!!!!Force upate yapıp gene kurdum oyunu moduda kurdum...
  8. Berkay803

Ender Dragon Avlama

Beyler size Ender Dragon avlamayı oğreticem. İhiyaçlar: Büylü Yay (tabikide ok da var) 64 tane block (stone,tahta vb. gibi) ----------Başlayalım---------------------------------------------------------------------------------------- 1) Şimdi Ende gidiyoruz. 2) Ender Dragon denen oküzü bulun:D 3)...
  9. Berkay803

V For Vendetta Skini

Beyler bana V For Vendetta Skini lazım.Atar mısınız ve ya yapar mısınız???:blase:
  10. Berkay803

Beyler Mctl Ne İşe Yarar???

Evet beyler,MCTL ne işe yarar???
  11. Berkay803

Bu da Ne?

Arkadaşlar madende zümrüt buldum bununla ne yapabilirim? Konu yanlış yerde olabilir.
  12. Berkay803

Böyle Ev Mi Olur? (Çok Kötü)

Merhaba Arkadaşlar.Bu gün size iğrenç bir villa gösterecem.:) Link koymadım ne de olsa villa iğrenç.:D(Şaka bir yana isterseniz link koyarım.;) )
  13. Berkay803

Adam Skini (Ne Olacaktı)

Merhaba arkadaşlar.Size Adam Skini adındaki kendi skinimi gösterecem. Skin Bu:
  14. Berkay803

Skin Yapma

Arkadaşlar,skin şöyle yapılıyor (Çok kısa:D). Önce Google adresinin arama kısmına MinersShoes yazın. Orada site en başta çıkacaktır. O siteye girin skininizi yapın. NOT: Konuyu,forumu araştırmadan açtım.Böyle bir konu olabilir.
  15. Berkay803

Enderman Olmak İsteyen Var Mı?

Ben denedim,boy hariç her şey Enderman.Anlatayım,bazıları biliyodur ama. Başlat-Çalıştır Çalıştıra %app data% yazın.Sonra .minecraft klasörüne girn.Sonra bin klasörüne girin.Orada minecraft adında jar dosyası olacak.Onu WinRar ile açın. Oradan mob klasöründen enderman.png`yi kopyalayın.Sonra...