Arama sonuçlarınız

1. thecacan

Beraber Oynayacak 14 Yaş Üzeri Olursa Iyi Olur

beyler her türlü oyun oynarız modlu modsuz ftb technic ne isterseniz serveri ise kimin kuracağı ilgilendirmez kendisi kuracaksa kursun kuramıyorsa ben kurarım skype:mehmet.cacan
  2. thecacan

Benimle Ftb-technic Veya Modlu Oynayacak

beyler yaşım 17 böyle modları iyi bilen biri ile yaşı 14'ten büyük olursa daha iyi olur :) serveri ben kurarım yada kendisi kurar farketmez hem bana öğretecek hemdi iyi vakit geçirebileceğim samimi olacağım kişiler varmı ? :D varsa skype:mehmet.cacan
  3. thecacan

Ftb Öğreticek

ftbyi yaklaşık 2 haftadır oynuyorum videolardan izledigim kadarıyla felan cok az bilgim var böyle bilgisi olan biri bana yerdım edebilirmi
  4. thecacan

Minecraft Mindcrack Oyuncak Adam

öncelikle herkese selam olsun.ben mindcrack oynamaya başladım ve modlar hakkında bilgim çok az bi arkdaşla oynuyoruz ama pek bilmediğimizden çok ileri felan gidemedik demek istedigim su ki mindcrack yada modları çok iyi bilen biri bana ulaşsın beraber oynayalım skype:mehmet.cacan
  5. thecacan

Mindecrack Oynucaz

Arkadaşlar bir arkadaşımla beraber mindcrack oynuyorz ama pek bilmiyoruz iyi anlayan biri varsa bana ulaşsın beraber oynarız skype:mehmet.cacan
  6. thecacan

Gördüğüm En Güzel Seed

Rastgele bi oyuna girdim 4 biyomda 1 arada ve hemen yanınızda köy ile başlıyorsunuz lav maden ne ararsanız hepsi var seed:5629669842203061291
  7. thecacan

Minecraft Modları Çok Iyi Bilen Biri Aranıyor

Minecraft modlarını çok iyi bilen biri benimle iletişime geçsin video felan cekeriz serveri ben kuracam bu arada skype:mehmet.cacan
  8. thecacan

Beraber Minecraft Oynayacak Gelsin

benimle beraber minecraft oynamak isteyen her türlü oyunu oynarız video cekeriz youtube sayfası kurup videolarımızı yükleriz katılmak istersen: Ad: Soyad: Yaş: Tecrübesi: Skype adı: online süresi: