Arama sonuçlarınız

1. shotpoter

Güncelleme Minecraft 1.7 Güncellemesi

hepsi yanlıs bastır mojang bastır
  2. shotpoter

Minecraft Türkiye - Genel Af

saolun :epantolon::epantolon::epantolon::demir::demir::demir::demir::kbiftek::kbiftek::kbiftek::kbiftek: sizin icin :)
  3. shotpoter

Güncelleme Minecraft 1.7 Güncellemesi

bastır mojang bastır bu daha doğru
  4. shotpoter

Minecraft Türkiye - Genel Af

benim forum gecmisim var forumda yazdıklarınza dikkat edin “Craft_man babaannesi kaşar” belki o adam üzüldü o yorumu yazanda günaha girdi... FORUM YAZILANLARI herkes GÖRÜYOR
  5. shotpoter

En Son Neyi Kopyaladınız?

http://inciswf.com/mov0001.swfhttp://inciswf.com/mov0001.swf bu linki paylasan kis insanları korkuttu admin sende ACMA korkuncu yorumu yapan proftyty69 (ona sonsuz ban gerek vermessen korkutmaya devam edecekbanlamayın ama uyarı insanlar kalp krizi gecirir valla
  6. shotpoter

Bi Biskrem Versem?

sürvivalde asla creativede evet
  7. shotpoter

herkes Mctl'sini Yazsın

12 mctl
  8. shotpoter

Kendi Minecraft Sürümünüz olsa nasıl olurdu ?m

minecraft pro lol geldi gülücük geldi silah geldi tabanca geldi herobrine eklendi hahanhahhahahaha ..........................
  9. shotpoter

Kendinizi Öldürün

kılıncla birini öldürürken kılınc duara carptı bana dogru olan tabancanın tetiğine bastı egeldim kursun duvara sekti kafama geldi altakine laptop veriyorum
  10. shotpoter

Evet mi,Hayır mı ?

evet
  11. shotpoter

Evet mi,Hayır mı ?

hmm hayır alltaki inek mi daha iyi domuz mu xdsucuk severim evet bu arada yukarıdaki yorumum creeper icindi
  12. shotpoter

Yukarıdaki Üyeye Sebepsiz Ban

ohooo herkes banlanırsa site kalmaz :)
  13. shotpoter

23 Modlu Minecraft Sağlamdır Saçma Modlar Yokdur Bakmadan Geçme

yanlız minecraft.exe Virus:win32.patriot virüsü var minecrfat exe yi silin interneten yükleyip kurun
  14. shotpoter

23 Modlu Minecraft Sağlamdır Saçma Modlar Yokdur Bakmadan Geçme

Harika hep conputercraft arıyordum