Arama sonuçlarınız

1. B

UstaCraft 7/24 Vps Sende Bu Eğlenceye Katıl...[AxiTr]

Merhaba arkadaşlar bugün size bir server tanıtacağım öncelikle Ip:91.121.115.127:449 dur Sv Axitrnindir Map Güzeldir Lapis alanı vardır Kurucu Sektor Adminler BurakSZ deadmau mansur batuhan Builderler Dreyd olarak böyle geniş bir kadromuz vardır hoş bir server BurakSZ yi tanıyanlar vardır belki...
  2. B

UstaCraft 7/24 Vps Sende Bu Eğlenceye Katıl...[AxiTr]

Merhaba arkadaşlar bugün size bir server tanıtacağım öncelikle Ip:91.121.115.127:449 dur Sv Axitrnindir Map Güzeldir Lapis alanı vardır Kurucu Sektor Adminler BurakSZ deadmau mansur batuhan Builderler Dreyd olarak böyle geniş bir kadromuz vardır hoş bir server BurakSZ yi tanıyanlar vardır belki...
  3. B

ARKADAŞLAR HARİKA BİR VPS TANITACAĞIM BUYRUN İLGİ %100

SVMİZ VPS DİR AXİ TRNİNDİR 0 LAG VARDIR İLGİM %100DÜR KESİNLİKLE Oyundaki ismim BurakSZ dir zor durumunuzda yardım ederim çekinmem arkadaşlar bu kadar benden gerisi size kalmış he birde ıpsi :D 91.121.115.127:449
  4. B

EĞER İLGİSİZ ADMİNLERDEN SIKILDIYSAN ADMİNLERLE ARKADAŞ OLMAK İSTİYORUM DİYORSAN TAM ARADIĞIN YRDSN

Ay-Yıldız craft arkadaşlar evet başlıkta gördüğünüz gibi adminler ilgilidir adminlerimiz ilgisiz ise svden çıkın hatta üstüne bide bu konuya yorum yapınız. SVMIZDE map güzeldir yeni açıldığı için harika bir event yapmayı düşünüyorum ayyildizcraft.zapto.org arkadaşlar zaptoyu sonunda ayarladk vps...
  5. B

Factionwars Buyrun 1 haftaya kadar vps makine alacağım allahın izniyle buyrun

Ayyıldız craft Eventler sıkça oluyor rahatca exp kasmanız için LapisAlani var sizin sultanlar gibi yaşamanızı istediğimiz için osmanlı hanı var yüzme eventi ve parkur eventi ve daha birçok şey sende katıl bu eğlenceye Ipmiz:ayyildizcraft.zapto.org zaptolu sv açmış reklam yapıyor demeyin user...
  6. B

GÜZEL BİR SV İLE KARŞINIZDAYIM :D HADİ GİRİN İÇERİ

Arkadaşlar Merhaba size kendi svmi tanıtacağım öncelikle warplar 21 adettir mapı güzeldir 1. map değişti ve daha yeni bir map getirildi cami beyazsaray stadyum ve daha birçok şey gelin svye lütfen ayyildizcraft.zapto.org
  7. B

BUYRUN İÇERİ AY-YILDIZCRAFT zaptoludur pazartesi günü vps satın alınacak!

MERHABA ARKADAŞLAR BUGÜN SİZE KENDİ SVMİ TANITACAĞIM [BuraK] warplarımız: ench eskispawn hammadde lapis Hayvan market orman Vadi örs dür adminlerimiz tygodank ntohee BuraK develnuker moderator DarqAnqeL rehber alımı vardır bir kaç resim göstereyim
  8. B

MERHABA ARKADAŞLAR SİZE YENİ SV TANITACAĞIM

Merhaba arkadaşlar sizinle birçok kez birlikte olduk svler tanıttım size kah iyi kah kötü sizin sayenizde birçok svyi doldurduk ama sonunda kendi svmi açma vakti geldi :D ve açtımda sizlerde gelirseniz çok mutlu olurum. ıpmiz : ayyildizcraft.zapto.org dur zaptoludur vps makine alcagız para...